Директори з інформаційних технологій та ІТ -лідери цифрових та медіа -компаній обговорюють великі дані та зміну звичок споживачів

Минулого тижня клуб “Ортус” організував обговорення вечері “Аполлон” від імені Equinix (провідного постачальника нейтральних операторів центру обробки даних та інтернет-бірж). Увечері керівники ІТ -компаній цифрових та медіа -компаній у Сінгапурі зібралися разом у ресторані Gunther’s на обід за круглим столом на тему індустрії. Технічні директори та керівники таких компаній, як Walt Disney, Twitter та Rakuten, поділилися своїми думками вночі. Незважаючи на те, що нам не дозволяється розкривати імена, що стоять за думками, ми вважали, що було б цікаво поділитися тим, що сказали лідери щодо останніх актуальних проблем. Ось підбірка думок, які були поділені за столом, розділені за темами:

Про зміну звичок та даних в Інтернеті

“Все більше даних можна видобувати з цифрових платформ, і, коли користувачі змінюють свої звички в Інтернеті, значення екстрапольованих даних постійно змінюється”.

“Подобається” у Facebook не має такого значення, яке було раніше кілька років тому, і це відображає його цінність для бізнесу “.

«Справжня цінність бізнесу цифрової фірми часто полягає в здатності компанії розшифрувати ці звички споживачів, що змінюються, і перетворити їх на цінні дані та покращені послуги».

“Оскільки все більше даних стає доступним, можливість їх використання зростає … але зростає і його складність”.

“Інтернет -платформи повинні зосередитися на тому, щоб зробити їх інтерфейс зручним для користувачів не тільки для окремих людей, а й для їх рекламодавців”.

“Там дуже багато даних, і ми постійно натискаємось на пошук потрібних людей для їх аналізу.

“Найбільша проблема, з якою стикаються платформи соціальних медіа та сайти електронної комерції-це переклад даних та розуміння цінності бізнесу”.

Про зміну ролі ІТ -директора

«Багато хто не вважає, що використання даних найкращим чином є проблемою ІТ, а скоріше питанням продажу. Це викликає плутанину в ролях та відповідальності, як правило, перетинаються ».

«Правда в тому, що, незважаючи на сприйняття людей, ІТ сама по собі не настільки складна, як раніше. Ключ змістився до талантів. Призначення людей, які розуміють організацію і вміють ставити правильні бізнес -питання, стало більш вирішальним на керівних посадах технічного персоналу ».

«Хтось, хто спеціалізується на ІТ, може спроектувати будь -яку програму або програмне забезпечення, але вони повинні розуміти цілі, що стоять за конкретними запитами. Багато керівників просто вимагатимуть вилучення додаткової інформації з даних, залишаючи рішення про те, яку інформацію видобувати ІТ -спеціалісту. Це не додасть ніякої вартості, якщо ІТ -спеціаліст не зрозуміє міркувань, що стоять за цим ”.

«Для керівника відділу техніки більше не достатньо бути простим технологом. Він або вона повинні розбиратися в бізнесі. Можливо, це різниця між ІТ -директором та технічним директором: технічні директори керують платформами, а ІТ -оператори – операціями ».

Про управління цифровим контентом

«Виклик, який раніше полягав у тому, як можна було отримати доступ до знань та змісту методу. Тепер, коли платформу ідентифікували як смартфон, проблема перейшла на те, як можна знайти конкретний вміст ».

«Персоналізація очікується, оскільки важче привернути увагу людей. Медіакомпанії повинні були розвиватися дуже швидко, щоб мати справу з ними ».

«Еволюція змісту та цифрових медіа по -різному вплинула на ІТ -відділи. Наприклад, багато ІТ -відділів у медіакомпаніях не існувало б, якби не відеовміст ».

«У Південно -Східній Азії аналіз відеороликів та забезпечення їх відповідності місцевим ринкам створює багато ускладнень. Це не тільки з точки зору дублювання та субзапису відео, але також (і особливо особливо) з точки зору розуміння, які частини потрібно розмити ».

«З точки зору ігор, кожен володіє телефоном високої якості, і всі вони очікують вмісту найвищої якості. Ось чому більшість ігор виходить на ринки одна за одною через місцевих партнерів ».

Про зміну прийняття рішень у сфері ІТ та цифрової реклами

“Кожен хоче відстежувати, скільки грошей вони заробляють на банерах в Інтернеті, і вони хочуть переконатися, що вони отримують прибуток від кожного враження, але це не так просто”.

“Замість того, щоб основувати моделі на технічному досвіді, алгоритми будуються з нуля, спираючись на бізнес -питання, які задають рекламодавці та видавці”.

«Існує зростаючий розрив між тим, що є в галузі, і тим, що промисловості дійсно потрібно. Ось чому інновації часто випливають із досліджень високого рівня, що фінансуються приватним сектором ».

Про центри обробки даних

“Кожен, здається, будує свої власні центри обробки даних у своєму гаражі, але рано чи пізно люди зрозуміють, що наявність декількох сотень центрів обробки даних у всьому світі, якими керуватимуть хмарні провайдери, буде найбільш економічно доцільним варіантом”

«Звичайно, більшість людей хоче зосередитися на створенні свого продукту, а не на обслуговуванні центрів обробки даних. Але з іншого боку і в якийсь момент вартість стає значною для бізнесу, і я змушений взяти це вдома, щоб взяти під контроль ».

“Ми всі хочемо уникнути ситуацій, таких як Zynga, де 4 роки тому вони почали будувати свій власний центр обробки даних і купили тисячі серверів, думаючи, що можуть ними керувати … а потім цього не зробили!”

“Незалежно від того, чи це центр обробки даних або база даних, ви повинні запускати свій власний лише тоді, коли це є частиною вашої основної компетенції та дасть вам конкурентну перевагу”.

Організовано:

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/cios-leaders-digital-media-firms-discuss-big-data-changing-adcock/.

Samuel James Adcock люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: