Дізнайтеся, як збільшити різноманітність у вашій компанії

Ха! Назва привернула вашу увагу, але чи готові ви до того, що потрібно для справжнього збільшення різноманітності? Збільшення різноманітності у вашій компанії може відбутися легко. Однак для цього потрібні саморефлексія, наміри та дії. Ви можете сказати: “але, Нетта, я думав, ти збираєшся сказати мені щось, чого я не знав!” Вибачте, але багато хто пропускає цей процес. Наприклад, багато хто зосереджується лише на підборі кадрів і вважає, що найпростішим рішенням є зосередитися на HBCU.

Кожен хоче знати, як збільшити різноманітність, але не хоче копати глибоко. Якщо ви справді готові збільшити представництво, прочитайте всі поради нижче та застосуйте їх. І якщо ви винні у тому, що зосереджуєтесь виключно на підборі кадрів, то реалізація цілісного плану – і вимірювання власного прогресу – буде хорошим знаком того, що ви справді віддані.

Фаза 1: Саморефлексія

1 Визначте, що означає різноманітність. Хто недостатньо представлений або навіть відсутній у вашій компанії? Вирішіть свій код. Підказка: підкажуть дані вашої компанії.

2 Визначте, хто є у вашій особистій мережі. Підказка: загляньте на LinkedIn і підрахуйте кількість жінок, чорношкірих, латиноамериканців, корінних жителів та інших кольорових людей. Це вправа, яка допоможе вам розкрити частину вашої проблеми.

3 Подумайте про свої минулі роботи. Будь-кого з кольорових кольорів, якого ви можете назвати, чи жінок? Якщо ні, то чому ви тоді не заговорили? Коли ти думаєш про жінку, яка раса чи етнічна приналежність одразу спадає тобі на думку?

4 Ви виявляєте, що ваша мережа однорідна, і що ви звинувачуєте в підборі кадрів, коли ніколи не можете додати цінності процесу.

Зробивши ці три кроки, ви щось виявили, особливо на особистому рівні? Можливо, ти навіть дізнався, чи є ти частиною проблеми.

Фаза 2: Застосувати намір.

5 Визначте свою прихильність до спілкування з недостатньо представленими людьми, з якими ви працювали раніше. Обдумано запитайте, чи готові вони допомогти вам, і якщо так, то запитайте їх, як вони почуваються у вашій асоціації, особливо як ви ставитесь до вас.

6 Пообіцяйте створити зміни в собі.

7 Будьте навмисними у своїй прихильності до власного капіталу. Визначте несправедливу практику у вашій компанії, яка перешкоджає, заважає або ставить у невигідне становище когось із вас.

Етап 3: Дійте, виходячи з того, що ви дізналися.

8 Відвідуйте конференції, орієнтовані на людей із недостатньо представлених груп. (Включаючи зараз – кожна галузь активно займається віртуальними конференціями та вебінарами.)

9 Переробіть свої заявки на роботу застарілою дискримінаційною мовою.

10 Зв’яжіться з кимось – або багатьма людьми – з недостатньо представлених груп. Почніть будувати свій особистий конвеєр, щоб у вас були готові кандидати наступного разу, коли ви будете виконувати роль.

Завітайте на веб-сайт http://www.holisticinclusion.com, щоб отримати консультаційні послуги.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/learn-how-increase-diversity-your-company-as-seen-on-forbes-/.

Netta Jenkins, MBA (As Seen on Forbes) люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: