Залиште це трохи краще, ніж ви знайшли

“Залиште це трохи краще, ніж ви його знайшли” – це хороший спосіб входити і виходити кожен день – і пояснює, чому я жертвую час і ресурси компанії Apparo.

Apparo – це некомерційна організація 501 (c) 3 з Шарлотт, штат Північна Кароліна, яка об’єднує місцеві некомерційні організації, які потребують технічної допомоги, кваліфікованим волонтерам та надає доступ до ІТ -освіти, навчання та доступних рішень. Простіше кажучи, це означає, що більшість людей отримують необхідні послуги, а некомерційні організації можуть розширити їх охоплення та вплив, одночасно краще використовуючи свої пожертвувані кошти та працю.

Інвестиції дають можливість обслуговувати 145+ некомерційних організацій Шарлотти та понад 500 000 місцевих громадян щорічно.

Ви можете дізнатися більше про важливу роботу Apparo у спільноті та способи підтримки за цим посиланням, яке пояснює першу в історії кампанію Apparo Peer to Peer Giving.

Будь ласка, подумайте про пожертвування, якщо це можливо, і допоможіть Шарлотті реалізувати її потенціал як прекрасне місце для життя та роботи.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/leave-little-better-than-you-found-mike-keating/.

Mike Keating люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: