Зосередьтеся на цінності клієнта та чудовому місці для роботи

У співпраці з BrownCow я беру інтерв’ю у провідних підприємців щодо їх бачення та отриманих уроків. Сьогодні прийшла черга Пітера ван дер Рейдена з Експериуса.

Верн Гарніш, засновник відомої Організації підприємців, відомий як експерт з компаній, що розвиваються. У своїй книзі «Збільшення масштабу» він описує свою філософію, що для швидкого зростання компанії потрібно мати чотири речі: (1) Стратегія, (2) Люди, (3) Виконання, (4) Готівка. Сьогодні я спілкувався з 35-річним Пітером ван дер Рейденом, засновником Experius. Ця компанія є «системним інтегратором електронної комерції», який можна знайти у таких престижних списках, як FD Gazellen, Deloitte Technology Fast 50 та Great Place to Work. Пітер має інфекційний ентузіазм та новаторське бачення лідерства, його можна було побачити як молодого варіанта Екарта Вінценя. У цій статті ви знайдете 12 уроків підприємництва від Петра, чоловіка, на якого слід стежити.

Натисніть тут, щоб прочитати більше.

Що таке Верн Гарніш?

Верн Харніш – американський підприємець та засновник Газелей та Організації підприємців (ЕО). Його книга “Освоєння звичок Рокфеллера” та пов’язана з нею методологія є основою для багатьох підприємців у всьому світі для структуризації зростання їх бізнесу. Зі своєю новою книгою «Збільшення масштабу: освоєння звичок Рокфеллера 2.0» Гарніш надає ще більш практичні ключі до зростання бізнесу.

WeWork зустрічається з організацією підприємця та Y Combinator. Спільна площа StartHub та підприємницька організація BrownCow нещодавно відкрили новий інститут площею 1000 м² на Wibautstraat під назвою ScaleHub з амбіцією значно збільшити кількість розширень у Нідерландах: ScaleHub пропонує 150 робочих місць, ретельну однорічну програму навчання від колишніх генеральних директорів (Rabobank, Heineken, Unilever) та фінансування зростання (200 тис. євро-1 млн євро). Плани ScaleHub добре узгоджуються з баченням Нілі Крус та Прінз Константійн щодо позиціонування Амстердама як «Західного узбережжя Європи».

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/focus-op-klantwaarde-en-great-place-work-jasper-mutsaerts/.

Jasper Mutsaerts люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: