Зростання мереж доставки контенту протягом десятиліття як галузь мільярдів доларів

Використання мережі доставки контенту для медіа -контенту в Інтернеті є важливою (але все ще зростаючою) технологією, яка деяким компаніям ще належить усвідомити потенціал охоплення більшої кількості людей. Для тих, хто не звертає уваги, вони також втрачають нові статистичні дані, які показують, наскільки великим попитом будуть користуватися CDN до кінця цього десятиліття та після нього. Чи будете ви активізувати та використовувати CDN, щоб допомогти людям додати більш потужний контент, коли попит на якісне відео зростає з кожним днем?

Що нам показує майбутнє

Нещодавній звіт показує, що технологія CDN нині є промисловістю 3,71 мільярда доларів цього року. Однак до 2019 року він збільшиться в чотири рази до 12 -мільярдної галузі. Це вірна ознака того, що компанії реалізують весь потенціал мереж доставки контенту, особливо коли на кожному сайті очікуються певні типи відеороликів. Ці очікування вже справджуються, оскільки населення світу регулярно переглядає відеоролики, щоб отримати інформацію чи розважитися.

Яких відеороликів очікує громадськість у майбутньому, які CDN зможуть допомогти розмістити? Сьогодні занадто багато компаній використовують простіші мережі доставки контенту для мультимедійних подій і навіть контенту в прямому ефірі. Ми вже починаємо бачити використання відео в прямому ефірі для певних спортивних подій, таких як Олімпіада.

Водночас із деяким вмістом виникають проблеми, зокрема Verizon звинувачує Netflix у уповільненні швидкості з’єднання для клієнтів, які переглядають потоковий вміст. Завдяки протидії Netflix це вина компанії Verizon, ви можете побачити, що обидві сторони мають обмеження у своїх мережах з частими проблемами перевантаження.

Зрештою, ви побачите, як гравці OTT використовують CDN, щоб допомогти збільшити попит на свої потокові послуги, тому побачення зависання відео не буде жартом. Але як щодо ще більш вимогливого відеовмісту в майбутньому, оскільки у всьому потоковому ефірі, а не лише зрідка для особливих подій?

Використання CDN, щоб допомогти отримати потокове відео в прямому ефірі

З мережами доставки контенту, розміщеними по всьому світу, вони вже допомагають доставляти складніший відеовміст у місця, де в іншому випадку може не бути якісного відео. Оскільки все більше подій у прямому ефірі починають транслюватися онлайн, CDN стануть необхідністю для компаній, які хочуть отримувати прибуток від цих подій. Зрештою, ми можемо побачити, що великі спортивні та розважальні події транслюються повністю в прямому ефірі онлайн. Деякі вже роблять це, хоча це ще не щоденна практика.

Пишіть мені, якщо вам потрібно більше почути, як ми можемо співпрацювати в цьому новому цифровому світі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/growth-content-delivery-networks-through-decade-industry-serkan-sevim/.

Serkan Sevim люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: