Оновлення: Дизайн та інформаційно -розважальна програма

Привіт народ,

Ми продовжуємо працювати над усіма напрямками, щоб мати можливість представити Сіон у липні. За останні місяці трапилося небагато, тому ось наше останнє оновлення з деякими захоплюючими новинами.

Оновлення дизайну sion

Ми раді повідомити, що ми зупинилися на остаточному зовнішньому дизайні Sion. Макс і Навін працювали над нічними змінами, щоб завершити дизайн. Багато годин вивчення моделі САПР дали чудовий автомобіль. Тепер вам може бути цікаво, чому нам потрібно було переглянути дизайн Sion? Як ви можете знати, однією з основних ідей у розробці Sion є використання деталей, що передаються. Це дозволило нам прийняти рішення, чи обирати будівельні частини на основі оригінального дизайну або адаптувати дизайн відповідно до наявних деталей. Для того, щоб надати вам оптимальний продукт за справедливою ціною, ми вибрали останній. Завданням для нас було розглянути вимоги до омологації, такі як ретельний аналіз поля зору, щоб дозволити юридичну реєстрацію Sion на всіх дорогах. Крім того, ми врахували ваші відгуки щодо старого дизайну, які змусили нас прийняти сучасний зовнішній дизайн. Ми розробляємо цей автомобіль для вас, тому ми хочемо задовольнити ваші побажання. Тепер старт випав на виробництво екстер’єрів.

Результат приголомшливий, і робота того варта. Ми будемо чекати з випуском остаточного дизайну до події релізу, щоб зробити процес більш захоплюючим 🙂

Інформаційно -розважальна програма

Крім уваги на дорозі, другий погляд на автомобіль належить спідометру. Протягом останніх тижнів Navina працювала над кількома відповідними концептуальними проектами. Як завжди, ми хочемо залучити вас до прийняття важливих рішень. Остаточний вибір припав на дві конструкції, з яких ви можете вибрати одну, щоб допомогти нам у прийнятті рішення.

Ось дві версії дизайну:

Версія 1 (показані лише деякі символи):

Версія 2 (показано ще деякі символи):

Пояснення символів:

Поточний режим руху, швидкість і вихідна потужність відображаються посередині.

Загальна інформація (світло, опалення, індикатори тощо) відображається праворуч і ліворуч зверху.

У нижній лівій смузі показано відстань, яку генерує сонце.

Права нижня смуга показує залишок діапазону та час, що залишився.

Для участі, будь ласка, натисніть на наступне опитування.

Краудфандінг

У нас особливий сюрприз для наших численних прихильників краудфандингу. Завдяки вам ми змогли зібрати понад півмільйона євро різними каналами. Все це було б неможливим без вашої допомоги! Дякую.

Наразі ми маємо величезну кількість понад 1050 тест-драйвів, що робить нас дуже гордими, але водночас створює різні труднощі щодо індивідуального планування туру. Це означає, що вам доведеться трохи потерпіти, перш ніж ми зможемо оголосити остаточний маршрут екскурсії на тест-драйві.

Команда

За останні місяці наша команда значно зросла. Приєдналося багато нових облич, всі вони поділяють наше бачення і роблять все, щоб вивести Сіон на вулицю. Запрошуємо Вас відвідати наш веб -сайт: https://www.sonomotors.com/team/

І останнє, але не менш важливе:

Ми ще шукаємо нових членів команди на такі посади:

Починаючи зараз:

Інженер-електрик

IT Junior

Починаючи з червня 2017 року:

(BDM) / (M&A)

Починаючи з липня 2017 року:

PR-менеджер

На строковий термін з серпня по жовтень 2017 року

4 асистенти події (тест-драйви)

Ми з нетерпінням чекаємо на вашу заявку за адресою: talents@sonomotors.com

Сонячних поваг від команди Sono та дякуємо вам за чудову підтримку.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/update-design-infotainment-laurin-hahn/.

Laurin Hahn люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: