Розкриття можливостей для економії витрат та скорочення викидів на сучасних шахтах

На саміті HHP 2015 року в Далласі, штат Техас, компанія Caterpillar представила свої перші шахтні вантажівки з природним газом, що працюють на фірмовій паливній системі компанії “DGB” (Dynamic Gas Blending). На цьому ж заході на алмазній копальні Stornoway у Квебеку, Канада, був представлений масштабний проект з виробництва СПГ. Зараз для роботи шахти використовується вражаючі сім генераторів Caterpillar потужністю 2,06 МВт.

З тих пір, як було оголошено про це, декілька демонстраційних проектів СПГ були реалізовані в гірничодобувному секторі як для вантажних автомобілів, так і для виробництва електроенергії, завершившись двома великими оголошеннями цього тижня. Перше оголошення стосувалося першої шахти США, яка взяла на себе оптову розмову про свої операції з перевезення вантажів на СПГ. Друге оголошення зосереджувалося на широкомасштабній угоді про постачання палива, згідно з якою Ferus Natural Gas Fuels буде поставляти СПГ на двох шахтах у канадському Юконі та на Північно -Західних територіях з нового заводу, який компанія побудує у Форт -Нельсоні. Ці постійні та зростаючі оголошення є чіткою ознакою ціннісної пропозиції, яку пропонує природний газ у цьому сегменті ТЕЦ.

Хоча запитань кінцевого споживача про потенціал та життєздатність СПГ для забезпечення їх діяльності чимало, а середовище з низькими цінами на дизельне паливо, безперечно, створює додаткові проблеми для бізнесу / рентабельності інвестицій, прогресивні споживачі гірничодобувної промисловості розуміють довгострокові переваги шляху природного газу . Продумані кінцеві користувачі визнають, що демонстраційним проектам потрібен час для складання, впровадження, тестування та документування. Оскільки ціни на дизельне паливо, ймовірно, знову зростуть через рік -два, зараз саме час розпочати пробні проекти, щоб забезпечити повне розуміння можливості, міркувань експлуатації та інших факторів. Щоб по-справжньому вивчити такі питання та бути готовими до більш масштабного переходу від традиційних операцій на дизельному паливі, знадобиться наступні 12-24 місяці.

Ціннісна пропозиція природного газу

Для споживачів гірничодобувної промисловості елементи ціннісної пропозиції, пропонованої природним газом, включають:

Низька ціна палива та нижча загальна вартість володіння.

Можливість знизити витрати та покращити екологічні показники, забезпечуючи при цьому продуктивність та надійність дизельних двигунів, а також підтримуючи продуктивність майданчика.

Низькі викиди парникових газів, оксидів азоту, твердих частинок дизельного палива та інших забруднювачів.

Проекти вантажівок для перевезення СПГ та потужності генерації

Операції, що працюють на природному газі, надають гірничодобувним операторам можливість зменшити викиди та знизити загальну вартість володіння, одночасно покращивши екологічні та експлуатаційні показники, надійність та продуктивність. З такими перевагами не дивно, що ми спостерігаємо прискорення діяльності у цьому просторі. Останні приклади:

Ferus Natural Gas Fuels (Ferus NGF) підписав Меморандум про взаєморозуміння з Ванкуверською корпорацією видобутку казино, що належить компанії Western Copper and Gold, та Групою видобутку Selwyn Chihong для постачання СПГ для проектів видобутку на територіях Юкона та Північно -Західного регіону. У Британській Колумбії буде побудовано новий завод з виробництва СПГ загальною потужністю 600 000 галонів на день. Ці проекти видобутку природного газу скоротять загалом 255 000 тонн викидів CO2 порівняно з тими, що інакше були б на паливі на дизельному паливі.

GFS Corp (“Системи газоподібного палива”) розширила свій асортимент комплектів подвійного палива, які вже доступні для деяких вантажних автомобілів Caterpillar та Komatsu, до вантажівок Caterpillar 785 та колісних навантажувачів моделі 9920. GFS щойно оголосила двозначне замовлення, поставки якого розпочнуться у січні як драйвер для нових комплектів.

Компанія Teck Resources випробовує шість вантажних вантажівок із зрідженим природним газом на заводі по видобутку сталі у Британській Колумбії, а паливо поставляється локально в Британській Кореї.

Arch Coal та Alpha Coal West – два з найбільших операторів у знаменитому басейні порохової річки у Вайомінгу – протягом останніх кількох років здійснювали демонстраційні проекти СПГ у своїх експлуатаціях вантажних автомобілів.

Barrick Gold перетворює постачання палива на електростанції, яка забезпечує електроенергією шахту Пуебло В’єхо в Домініканській Республіці. СПГ замінює там мазут і знижує експлуатаційні витрати з мінімальними капіталовкладеннями. Крім того, компанія планує до 2017 року перевести постачання палива у вапнякових печах на СПГ.

Компанія Wellgreen Platinum розгорнула газові двигуни GE Jenbacher для повної генерування та передачі електроенергії, які працюють за проектом видобутку нікель-міді на території Юкон в Канаді. Ferus постачає СПГ для живлення цих генераторів, що також дозволить громадам Юкона отримати вигоду з цього дешевого палива.

Компанія “Stornoway Diamond Corporation” закупила СПГ у метро “Газ”, яке доставлятиме паливо на шахту Квебеку. Природний газ буде використовуватися для палива газогенераторних установок на електростанції Renard Diamond Project.

Omya Industries замінила мазут на СПГ на кар’єрі у Вермонті, а його велике сховище для зберігання СПГ, яке надає Chart Industries. Виробник карбонату кальцію буде використовувати СПГ для виробництва тепла для промислових процесів, і уклав угоду з компанією Casella про найм парку вантажних автомобілів з рудами СПГ для вивезення каменю з кар’єру.

Планування довгострокового успіху

Коротше кажучи, ціни на дизельне паливо зараз знижуються, але нестабільне цінове середовище, що ускладнюється рекордно низькими цінами на сировину, призвело до видобутку корисних копалин по всьому світу для капітального ремонту палива.

Економісти сходяться на думці, що поточні ціни не є стійкими і навряд чи вони поширяться далеко в майбутнє. Досвідчені керівники гірничодобувних підприємств звертаються до природного газу як палива, яке пропонує довгострокову цінову стабільність, аналогічні операції з дизелем та екологічні переваги перед двигунами з традиційним паливом.

Постачальники природного газу, такі як Ferus, FortisBC та інші, готові співпрацювати з проектами та допомагати впроваджувати комплексні рішення.

Щоб отримати найновішу інформацію про прискорення розгортання двигунів на природному газі в гірничодобувних операціях, приєднуйтесь до мене на цьогорічному саміті з високою потужністю (HHP), який відбудеться 11-13 жовтня у McCormick Place у Чикаго.

Щоб дізнатися більше, відвідайте: http://www.hhpsummit.com.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/unearthing-opportunities-cost-savings-emission-modern-erik-neandross/.

Erik Neandross люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: