Серія запуску: 3 швидкі моменти щодо найму на роботу

Найм може бути складним! За свою кар’єру я робив чудові найми, але також і великі помилки: це все є частиною процесу – я все ще щодня вивчаю, що робить чудовий найм! Я зробив більше 35 інтерв’ю за останній рік і … наймати важко. Подумайте над цим – вам потрібно оцінити, чи хтось володіє навичками, за якими ви доглядаєте, чи може він вміститися у вашій команді, чи має він правильне мислення та потенційне «довголіття», як ви збираєтесь змусити його рости тощо. Цей список можна продовжувати вічно .

Більшість інтерв’ю, які я проводив, були для техніки (інженери програмного забезпечення, ніндзя javascript, розробники тощо), а також для керівних посад. У дописі я зупинюсь на технічних позиціях. Я ніколи не вірив у наймання книг. Я маю на увазі таке: дуже добре, якщо ви знайдете людину, яка відповідає всім необхідним умовам, які є в оголошенні про роботу, але найголовніше, якщо ви вірите, що вони можуть стати такою людиною. Зверніть увагу, я не спеціаліст з персоналу, але в рамках своєї роботи мені потрібно створити чудові команди, і для цього мені потрібно знайти найкращий підхід. Ми живемо на гіперконкурентному ринку, де технічні ресурси є дефіцитними і, як правило, дорогими – сьогодні існує так багато технологій, які будуть дуже рідкісними для того, щоб ресурс відповідав усім вимогам. Нам потрібно адаптуватися і заглянути між рядками.

1 Цінуйте ресурс, а не (настільки) технічні навичкиМати когось із належними технічними навичками – це чудово … але важливіше – мати у своїй команді людину, яка має багато аспектів, має правильне ставлення, яка може вчитися і якій можна довіряти. Я ціную це набагато більше! Зрештою, світ змінюється щодня, труднощі на роботі змінюються щодня, вам потрібен хтось, хто може (і він готовий до цього) адаптуватися, який може надати вашій команді можливість створити чудовий продукт – ось що важливо . Коли я дивлюся на свою команду, я ніколи не думаю про найменування вакансій – я більше думаю, що «Метью правильний хлопець» для вирішення цієї проблеми.

2 Уникайте “знаменитостей”Один із ключів до створення хорошої команди, якщо знайти правильний баланс між її елементами. Вам не потрібен елемент у вашій команді, який залишає інших у тіні. Водночас добре мати лідера, приклад для наслідування, когось, кого ви знаєте, це може допомогти вашій команді, коли настануть важкі часи. Уникайте осіб, які “більші” за вашу команду – ви вже уявляєте, як це може бути проблемою … У цьому випадку я зазвичай дотримуюся свого інстинкту, але думка про це під час інтерв’ю також може допомогти! Баланс – ключ.

3 Дайте їм метуОдна закономірність, яку я бачив знову і знову, особливо під час найму технічних ресурсів, – це те, що легко втратити почуття мети. Яка їхня роль у команді та в більш широкій компанії? Я зазвичай намагаюся негайно пояснити це – також надихнути їх та дати їм ширшу картину – чому і як їхня робота сприятиме досягненню цілей А, В чи С. Дайте їм можливість надати бажаного впливу, і ви побачите щасливі обличчя в офісі!

Це поки що все. Не соромтеся, щоб висловити свою думку або обговорити будь -які інші ідеї!

Рікардо Бризідо-технічний директор та технічний інженер-лідер

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/startup-series-3-quick-points-hiring-ricardo-br%C3%ADzido/.

Ricardo Brízido люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: