Слідкуйте за новими правилами коносамента

Кілька тижнів тому Національна асоціація автомобільних перевезень вантажів внесла зміни до мови на зворотному коносаменті. Деякі з цих змін можуть мати досить серйозний вплив на того, хто несе відповідальність за пошкодження вантажу, і, серед інших питань. Наприклад, у Розділі 1 (b) нового BOL говориться, що «Тягар доведення недбалості перевізника лежить на вантажовідправнику», тоді як у старому BOL він сказав: «Тягар доведення свободи від недбалості лежить на перевізнику або стороні у володінні ».

Якщо ви – вантажовідправник, ви захочете поглянути на короткий опис змін мови, які ви побачите в коносаментах перевізника.

Хоча такі галузеві групи, як NASSTRAC, TLC, TIA та NIT League, виступили проти цих змін і подали петиції до STB для вирішення цього питання, наразі ці зміни діють.

Тепер для тих з вас, хто каже: “Майк, у нас є власні коносаменти. Нам не потрібно про це турбуватися”. Дозвольте мені сказати вам, чому ви повинні турбуватися. Хоча у вас можуть бути коносаменти, що впливають на ваші відправлення, запитайте себе: які коносаменти використовуються для збору вхідного вантажу?

Якщо у вас є запитання щодо цієї теми чи думки, якими ви хочете поділитися, я закликаю вас зв’язатися.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/watch-out-new-bill-lading-regulations-mike-regan/.

Mike Regan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: