Спробуйте і не вдасться, але не пробуйте

Виходячи з 2020 року, я хочу процитувати свого улюбленого президента всіх часів:

“Спробуйте і не впорайтеся, але не пробуйте”. – Джон Квінсі Адамс

Це лише важливе повідомлення для тих, хто відчуває бажання створити вплив поза нормою.

Найбільша причина, чому люди не можуть змінити своє життя, переслідувати свої цілі або просто вжити заходів, полягає в тому, що вони не можуть знайти мотивацію для початку.

Проблема може полягати в тому, що вам комфортно те, що ви робите (поточна процедура), а нова звичка, яка вам насправді потрібна, щоб бути кращою, є менш комфортною (це занадто важко). Ви чіпляєтесь за зручне. Настільки легко спокусити стабільною зарплатою, надійною рутиною та комфортним життям … але за який рахунок?

Я завжди говорив, що найбільша перешкода для інновацій – це комфорт. Навіщо змінюватися, якщо ти не відчуваєш потреби? Якщо вам зручно дивитися ігри святих 7 днів на тиждень (а хто ні?), То навіщо вставати з дивана? Ну … справді це добре для більшості людей у світі, і в комфорті немає абсолютно нічого поганого.

Однак що, якщо те, що ви хочете, – це справді вплинути, змінити життя, врятувати тварин, вилікувати хворобу, залишити спадщину чи, можливо, просто запам’ятати чимось великим? Щоб досягти більш високого рівня, вам потрібно вийти зі своєї зони комфорту. Киньте виклик собі. Змініть свій розпорядок дня. Іноді відчуваєш себе дивним щодо того, що робиш.

Процитувавши ще одну легенду (і, думаю, це сказав і МДж) “Ви пропускаєте 100 відсотків пострілів, які не робите” Уейн Грецький не міг сказати, що це було б краще.

Ви можете досягти прогресу, лише якщо зробите крок. Подолання страху перед невдачею – це перший крок до успіху. Почніть протистояти своїм страхам сьогодні і зробіть навіть найосновніший крок до того, що вам потрібно робити, якщо це те, чого ви хочете у житті.

Або просто розслабтеся та весело проведіть час з тими, кого любите. У будь-якому підході до життя немає нічого поганого. Робити те, що робить вас щасливим. Поширювати любов. Добре. Насолоджуйтесь. Щасливого кінця 2020 року.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/try-fail-dont-jarrod-epps/.

Jarrod Epps люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: