Чого криптовалюта може навчитися у дронів

Військово-промислова технологія виривається на комерційну арену і приносить із собою обіцянки величі, застосовні практично до всього. Колонки новин присвячені тому, що буде далі, що сталося, і тому, як ми потрапили до цього особливого місця в історії – подібного якого ще довго не побачимо. Кожен маленький розвиток – це велика новина.

Мало хто справді розуміє перетин технологій та регулювання, але це не стримує венчурних капіталістів, які все ще відчувають жало, що пропустили останню велику річ, від того, як вливати гроші в гравців на ранній стадії. «Цього разу» буде по -іншому. Це на.

Засновники, що нещодавно фінансувалися, розпочинають небезпечний процес складання продукту попереду ринку, який цього вимагає. Десятки мільйонів доларів швидко знаходять шлях від банківських рахунків компанії до топки інновацій. Нервові засновники, які трохи нагрілися під коміром, швидко охолоджуються морозною водою La Croix.

Оскільки повністю фінансується маркетингова машина та гуде маховик PR, громадськість починає звертати увагу. Вони хочуть цієї нової технології, але і зневажають її. Це одночасно врятує їх життя, зробить їх багатими, візьме на роботу і зустрінеться з сестрою. Фанати проповідують, а ненависники ненавидять. Панує хаос.

Можливо, ви чули щось подібне раніше, але просто не можете покласти на це пальцем? Офіційно криптовалюта знаходиться в циклі хайпів безпілотників. Разом з цим приходить безліч аргументів на тему: “Чи справді нам потрібні підроблені гроші в Інтернеті?” які проводять паралелі: “Чи справді мені потрібен Слурпі настільки поганий, що його потрібно доставити за лічені хвилини?”

Справа не в тому, що криптовалюта марна, навпаки. Справжня проблема полягає в тому, що коли у вас молоток, все виглядає як цвях. І коли у вас є технологія, яка часто здається нерозрізною із магією, вона може залучити до космосу менше ніж справжні актори. Світу, ймовірно, більше не потрібен блокчейн для марихуани (і коворкінг -просторів теж!), Ніж нам потрібна дронова доставка шампанського. (Незрозуміло, як вони приносять вам це прохолодне металеве відро та лід.)

Синя лінія позначає пошуки безпілотників з плином часу. Червона криптовалюта. Перший великий синій шип? Це грудень 2015 року. Тоді дрони були в новинах практично щоденними, а інвестиції в безпілотники на ранніх стадіях досягли свого апогею, за даними CBInsights. Вам це теж здається трохи знайомим?

Якби я міг надіслати повідомлення світові ентузіастів криптовалюти за допомогою дрону, то було б таке: Це вже було раніше! Дрони – це лише останні втілення. Але, на жаль, регулювання та ринкові сили не наздогнали технологію криптовалюти, і суд громадської думки залишається невизначеним, так що люди, яким не варто інвестувати у криптовалюту, – це люди, які не повинні керувати ICO.

Криптовалюта переживає ренесанс, який, хоч і є п’яним, просто не підтримується. Так само, як будь -яка інша форма доставки безпілотників стала звучати все менш цікаво (піца, буррітос, шльопанці, кава тощо), додавання “блокчейна” до назви вашої компанії не принесе тих же прибутків, які були візитною карткою ефекту ореолу Crypto вже деякий час.

Сьогодні промисловість дронів вийшла з хаосу перших днів. У 1965 році доктор Брюс Такман відомо описав етапи формування групи як формування, штурм, нормування та виконання. Хоча я можу сміливо сказати, що промисловість безпілотників знаходиться на шляху до виконання у 2018 році, виходячи з темпів прийняття та прогресу регулювання від FAA та подібних органів за кордоном, я б запропонував будь -кому у криптопросторі схопити парасольку. Наближається буря.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-cryptocurrency-can-learn-from-drones-joshua-ziering/.

Joshua Ziering люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: