Інновації як хороший спосіб досягти успіху у вашому житті

Як підприємець, я вважаю, що конкурувати з іншими компаніями здорово, оскільки це змушує ринок еволюціонувати, а клієнт нарешті отримує кращі продукти. Це змагання, щоб дізнатися, хто це робить краще, або хто більш ефективно задовольняє потреби ринку.

На ринку з великою кількістю конкуренції і багатьох активних споживачів, ідеальний сценарій конкуренції відбувається: ринок створює високоефективні середовища і забезпечує оптимальну ціну для споживача, до того , що вигоди , одержувані компаніями практично 0. Це означає , що вони виробляють, не отримуючи прибутку за свою роботу.

Коли прибуток зменшуються до 0, акціонери втрачають інтерес в бізнесі і , як наслідок, сектор починає концентрат: великі компанії купують дрібні, великі компанії зливаються один з одним, і все це триває до тих пір, поки кілька компаній залишилися, що в їх Заключний етап вже прийняв форму великих корпорацій.

На даний момент, ринок обертається, клієнт має кілька варіантів на вибір, і ринок входить монопольний цикл , в якому ці великі гравцях покласти великі вхідні бар’єри для нових компаній ( як правило , через просування правил , які прагнуть захистити сектор попереду можливого колапсу ). І саме тоді суспільство застоюється, і ми не рухаємося вперед, тому що ця ситуація вигідна деяким, а іншим шкодить.

Чи є альтернатива цій ситуації? Так, завжди є нові шляхи, якими ми можемо піти, якщо ми знаємо, який неправильний шлях нам не слід йти.

Успішним шляхом є інноваційний шлях. Інновація означає «створення чогось нового». Інновації схожі на дощ, немає дамби, яка могла б утримувати воду, коли її розподіляють рівними частинами: вона зрошує ліс, поля та спричинює повені, які очищають каналізацію, яка потребує капітального ремонту.

Якщо ми хочемо продовжувати розвивати якість життя суспільства та світу, компанії зобов’язані впроваджувати інновації.

Ось чому я вважаю, що компанії повинні інвестувати у створення та розробку нових продуктів та можливостей під час циклів з високим прибутком. І саме тому, будучи споживачами, ми повинні радіти, що компанії отримують прибуток, щоб вони могли реінвестувати в інновації.

Технологічний сектор це прекрасно розуміє, і тому ми постійно спостерігаємо за новими продуктами, новинками тощо … Давайте на хвилинку подумаємо, які сектори застрягли, а їх води потрапили у великі дамби, контрольовані кількома.

Електричний сектор? Здавалося, він збирався вилетіти кілька років тому з відновлюваними джерелами енергії, але все знову застрягло. Можливо, щось заварюється, і ми ще не з’ясували.

Натомість автомобільна промисловість застрягла роками, де її найбільшим нововведенням було зміна форми металевого листового металу та надання двигунам нових назв. Поки не приїхав хтось із майстерністю та сміливістю принести електродвигун.

Будівництво? Ну, можливо, це не контролюється кількома, але воно зламане. А якщо ні, то подумайте про останні роботи чи реформи, які вам відомі.

Я вважаю, що в даний час є великі вікна можливостей, оскільки є багато секторів, в яких за останні роки все змінилося дуже мало. Нам не вистачає зв’язку з авантюрним та творчим духом, який є в кожному з нас. І цей дух пробуджується через знання та експерименти.

Ви смієте?

Здоров’я!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/la-innovaci%C3%B3n-como-el-buen-camino-para-crear-%C3%A9xito-en-jaume-r-palau/.

Jaume R. Palau люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: