4 способи сноуборду – це як маркетинг

Оскільки я живу в замерзлій тундрі Рочестера, штат Нью -Йорк, я прийшов до ясного усвідомлення того, що сезон гольфу зараз у моєму дзеркалі заднього виду, і сезон сноубордингу розпочався. І хоча я також вважаю, що гольф багато в чому схожий на маркетинг, я хотів його трохи змінити. Тож нижче наведено кілька причин, чому я вважаю, що сноуборд подібний до маркетингу.

1 Подумайте, перш ніж діяти

До того, як на моїй дошці випав сніг, я багато дослідив обладнання та те, що я хочу досягнути за сезон. Я визначив, який механізм найкраще підійде для мого типу. Я подумав про свій набір навичок. Я розглянув усі додаткові компоненти, які мені потрібні для кращого покращення досвіду роботи на дошці. І я взяв до уваги різні умови, які можуть виникнути у мене.

З точки зору маркетингу, вам слід також почати дослідження та краще зрозуміти, які ваші потреби. Які інструменти потрібні для виконання роботи? Який пейзаж? Перш ніж почати свій маркетинговий схил, відійдіть і подумайте спочатку. Отримайте глибоке розуміння того, що ви намагаєтесь досягти.

2 Основи є ключовими

Я точно знаю, коли я спіймаю край і розлию, що мав би зробити. Я мав би нагадати собі про основи. Скільки б не змінилося в сноуборді, основи цього не змінюють. Технології змінюються, обладнання стає кращим – але основні основи все ще… позиція, контроль краю та поворот з талією та головою. Ви повинні подумати, куди ви хочете піти, і продовжувати займатися та вдосконалювати свою справу.

Я мав задоволення виступати на кількох маркетингових конференціях. Мене запитують про нові технології, новий спосіб підключення, потужність даних тощо. Але я завжди нагадую всім, маркетинг все ще – це основи. І ми схильні втрачати це з виду. Слідкувати за людьми на кількох пристроях, мати можливість говорити 1: 1, ставати розумнішими щодо свого споживача – все чудово. Але … як ви це робите, чому ви це робите, і що таке повідомлення – все має значення. Основи. Не сприймайте їх як належне.

3 Ми від природи соціальні істоти

Хоча сама поїздка може бути лише вами, бортом та горою. Суть сноуборду соціальна. Багато разів ви сидите і розмовляєте з іншими про нові тенденції, життя, погоду, обладнання та найкращі схили. Ми від природи соціальні істоти. Нам подобається спілкуватися, спілкуватися, спілкуватися, просити поради та думати. У будь -якій формі маркетингу, будь то B2B або B2C, ви маєте справу з соціальними людьми. І важливо розуміти та використовувати ці знання.

4 Продовжуйте вчитися

Ми завжди можемо покращитися і відточити будь -яке ремесло, над яким працюємо. Я давно катаюся на сноуборді і завжди навчаюся чомусь новому. Маркетинг – це так само. Щоб просто стати розумнішим, потрібна самовідданість і постійне навчання. А у світі, де дані дають більше інформації, можливості нескінченні.

Їздити на…

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/4-ways-snowboarding-like-marketing-amanda-devito/.

Amanda DeVito, MBA люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: