Ви не можете передавати підзвітність на зовнішнє замовлення

Я знаю, що я тут виходжу на кінцівку, але я просто хочу це сказати.

Я люблю каву.

Я так люблю каву, що нещодавно мій син сказав мені: “Тату, твої зуби насправді не повинні бути жовтого кольору, тож, можливо, варто дотримуватися води”. (Діти – тримайте нас скромними).

Через свою прихильність до кави, я помітив, коли прочитав про прихильність Nespresso до стійкості та вирішив надіслати повідомлення Гійому Ле Канфу, генеральному директору Nespresso. Я подякував йому за керівництво цим критичним зусиллям, і він негайно мені відповів: “Дуже дякую, Марк, дуже вдячний і дуже обнадійливий відгук, я повинен сказати. Це дає енергію для подальшого просування нашого порядку денного в галузі сталого розвитку. Гарного дня, Гійоме ».

Мене це вразило з двох причин: по-перше, що генеральний директор знайде час, щоб особисто дати відповідь у вихідні дні на нотатку незнайомця; по-друге, що відповідь була такою справжньою. Ми обмінялись ще кількома приємностями, і було зрозуміло, що він повністю та глибоко вклав гроші.

Цей простий обмін послужив мені нагадати, що підзвітність – справжня підзвітність – може походити лише зсередини організації. Незважаючи на те, що багато організацій називають “підзвітність” головним болем у своїх процесах, правда полягає в тому, що вона не може бути передана підрядникам. Незважаючи на те, що були докладені грандіозні та значні зусилля в ланцюгу поставок, технологіях та екосистемах партнерів, справді відповідальні та стійкі рішення будуть процвітати лише зсередини.

Я впевнений, що всі ви можете придумати приклад того, наскільки перспектива керівника або надихає організацію, або відчужує працівників. Співробітники звертаються до верхівки, щоб зрозуміти, що очікується та винагороджується, тому, якщо у вас є проблеми з підзвітністю у вашій організації, поміркуйте про те, що ви сказали, надіслали електронною поштою, написали в твіттері чи схвалили. Але більше, ніж слова, розмірковуйте про дії тих, хто займає критичні позиції. Незалежно від того, задуманий ви чи ні, ви щодня сигналізуєте про намір і віру.

І якщо ви надсилаєте правильні повідомлення, ви можете просто надихнути незнайомців – і співробітників – згуртувати свою справу.

Сподіваюсь, усі організації прокинуться і відчують запах кави.

З теплими привітаннями,

—Марк

Засновник / керуючий директор / кавоман, IA

Це передрук нашого бюлетеня Voice of HR за вересень 2020 року. Підпишіться тут, щоб отримувати щомісячні оновлення про наші останні роздуми.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/you-cant-outsource-accountability-mark-stelzner/.

Mark Stelzner люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: