Гігантський тайм-аут чи гігантська можливість?

Кілька тижнів після обмеження «залишатися вдома» у відповідь на пандемію COVID-19, знайомий зауважив, що, здається, хтось поставив нас усіх у гігантський тайм-аут. “Що відбувається, коли дітям виставляють тайм-аут?” він розпочав … «Вони втрачають доступ до речей, які люблять робити, і, як правило, залишаються, дивлячись на порожні стіни, не маючи доступу до своїх іграшок. Почувається так само, чи не так? ” – продовжував він. “Тайм-аут такий нудний!”, – закінчив він сумним тоном.

Дійсно, цікава перспектива! Хоча “Життя як завжди” або “Діло як зазвичай” грубо переривалося протягом тривалого періоду часу, легко отримати дезорієнтацію і відчути, як бути загнаним у гігантський тайм-аут. Тим не менш, сторона «наполовину заповненої чашки» задається питанням, чи можна розглядати такий тривалий період зриву як величезну можливість замість гігантського тайм-ауту.

Аналіз того, що ми можемо втратити і що ми можемо отримати, є важливим для того, щоб скласти правильну перспективу.

Чому це схоже на тайм-аут?

У такі часи здається, що багато речей забрали.

Для любителів спорту – адреналін при перегляді спортивних подій у прямому ефірі

Для любителів музики можливість ходити на концерти

Для любителів кіно можливість відвідувати кінотеатри або живі шоу

Для гурманів можливість відвідати улюблені ресторани та паби

Для екстравертів можливість спілкуватися з великими групами людей

Для інтровертів можливість зустрітися з близькими друзями та коханими

Для багатьох людей можливість зібратися разом, щоб поклонитися

Для любителів подорожей можливість відпочити та дослідити красу землі

Для ділових мандрівників гострі відчуття рукостискання з клієнтами для укладення угод

Так, ці речі справді забрали. Що ми повернули в обмін на ці втрати? ЧАС

Зараз ми маємо доступ до великої кількості товару, який завжди був рідкістю. Однак велика кількість часу та відсутність соціальної взаємодії можуть дезорієнтувати і відчувати себе як загнані в тайм-аут.

Як це можна перетворити на можливість?

Відсутність необхідності витрачати час на повсякденні робочі поїздки, водіння членів сім’ї на уроки чи групові заняття, поїздки на дозвілля та час, проведений у дорожньому русі за все перераховане, призвело до того, що більшість із нас виграли незвично багато часу . Для деяких людей виграш становить понад 20 годин на тиждень!

Це навіть не враховує всі затримані розлади навігаційного руху і кількість позитивної енергії, яка витікає з системи до того часу, коли ми влаштуємось на вечір.

Можливість повернутися до основ:

Навмисне використання цього додаткового часу може призвести до багатьох довгострокових особистих вигод.

Як щодо години додаткового сну на день, щоб повернутися до здорового рівня сну?

А як щодо розширеного якісного сімейного часу? Це чудовий час, щоб зв’язати час їжі, часи настільних ігор, часи „приготування їжі разом”, „часів довгої прогулянки”

Як щодо години вивчення нової навички щодня? Нова технологія чи м’який навик, як створення ефективних презентацій?

Як щодо того, щоб взяти якісь хороші книги або послухати подкасти, які збагачують розум?

Як щодо повернення до того хобі, яке було відкладено на довгі роки через брак часу? Живопис / Садівництво / так багато інших речей, які ми хотіли, щоб ми встигли зробити

Як щодо тривалих процедур вправ, що очікують на розгляд?

Повернення до основ включає здоровий спосіб життя (що включає необхідну кількість сну, домашню їжу), заняття, які ми любимо робити (читання, заняття хобі, сімейний час), поклоніння на самоті, вивчення нових навичок, тренування для збереження тіла придатні та живуть безладно.

Незабаром життя повернеться до звичного, і ми почнемо робити те, що нам завжди подобалося, наприклад, їсти на вулиці, зустрічатися з друзями тощо. Це супроводжуватиметься напруженим графіком безперервних заходів та браком часу на здорове життя стиль.

Як щодо використання цих днів для вироблення корисних звичок, які триватимуть довго?

Можливість винайти власний професійний аватар:

Використовувати доступний час для перекваліфікації, підвищення кваліфікації або винаходу себе – розумна справа. Якщо навмисне це робити, це змінить уявлення про те, що це тайм-аут чи можливість.

Багато робочих місць втрачається чи втрачається в такі часи. Важливо пам’ятати, що після всіх поворотів вниз відбувається поворот, і це лише питання часу, коли все стане краще. Важливо використовувати доступний час, щоб залишатися конкурентоспроможними та бути готовими до повороту. Сертифікації технологій та процесів управління проектами можна зробити в Інтернеті. Небагато навчальних платформ в Інтернеті пропонують курси безкоштовно. Це можливість для кожного професіонала озброїтися новими навичками та бути готовим крокувати у майбутнє, коли хмари проясняться і сонце знову почне світити.

Можливість винаходити майбутнє бізнесу:

Термін “звичайний бізнес” найближчим часом матиме зовсім нове значення. Багато керівників підприємств розглядають цей спад як можливість трансформувати свої бізнес-моделі.

Я читав про пару в Мічигані, яка відкрила свій причіп для їжі імпровізованим проїздом, подаючи карнавальну їжу у своєму передньому дворі. Їхній бізнес, який в іншому випадку міг би впасти, зазнав величезного відскоку, оскільки люди любили концепцію карнавальної їжі. Сподіваємось, це “винахід” допоможе їм продовжувати успіх і після відновлення економіки.

У той час як багато керівників підприємств змушені грати в обороні, намагаючись управляти збитками для свого бізнесу та зосереджуючись на тому, щоб утриматися на плаву, форвард-мислителі виділяють частину свого персоналу на те, щоб придумати способи переобладнати себе та знайти нові можливості для відновлення.

У багатьох випадках вікно можливостей дуже мало, і відчуття терміновості та зосередженості визначатиме, як швидко відбувається відскок.

Короткий зміст:

Легко потрапити в пастку прокидання вранці та страху перед черговим днем витримки обмежень соціального дистанціювання та продовження “тайм-ауту”. Встаючи з ліжка з почуттям своєї мети та сприймаючи кожен день як нову можливість, ми відкриємо багато позитивної енергії для нас та (кількох) людей навколо нас.

Вперед і вгору!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/giant-time-out-opportunity-naveen-rajkumar/.

Naveen Rajkumar люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: