Мої 6 уроків з десятиліття підприємництва

Цього тижня Novadiscovery відзначає 10-річчя. Розмірковуючи про цю десятилітню подорож, я хотів поділитися кількома важко засвоєними уроками, сподіваючись, що це допоможе початківцям підприємцям. Світова економіка гостро потребуватиме цієї особливо породи, щоб вийти з поточної кризи.

Стартапи можуть мати потужний вплив

Ви створюєте цінність, вирішуючи біль клієнта, приносячи багатство шляхом створення робочих місць, компенсуючи людям та установам, які довіряли вам свої заощадження, допомагаючи досягти поставленої мети та допомагаючи фінансувати державу соціального забезпечення шляхом сплати податків. Кожен має користь від вашого успіху.

1 – але подорож буде болісною, тож вам краще щиро захопитися своєю місією

Не помиліться, ви зіткнетеся з найсильнішим зустрічним вітром. Не створюйте власну компанію, сподіваючись заробити багатство або прагнучи стати вашим власним начальником. Це смішні причини здійснити собі стартовий шлях, і ви гарантовано зазнаєте невдачі.

Основною місією компанії Nova є вдосконалення інноваційного потенціалу фармацевтичної галузі та підвищення ефективності залучення капіталу НДДКР, тим самим швидше приносячи пацієнтам кращі та дешевші препарати.

Віра в те, що ми допомагаємо змінити цілу галузь, яка безпосередньо впливає на життя мільярдів, дала мені сили невпинно ставати на ноги кожного разу, коли ми б’ємося об цегляну стіну.

Такий, як цього разу в 2014 році, коли ми повернулися з мертвих, щоб оговтатися від квазінеплатоспроможності. Адміністратор, призначений нашим судом, повісив на стіні в своєму кабінеті великий афоризм сера Вінстона Черчілля:

«Оптиміст бачить можливість у кожному лихо; песиміст бачить лихо в кожній можливості ».

Тоді команда залишалася на курсі, я практикував з ними чесне та прозоре спілкування, ми підписали перший великий контракт, і наші історичні акціонери взяли участь. Ми вийшли з цього процесу сильнішими та рішучішими, ніж будь-коли.

2 – робіть помилки, але швидко вчіться на них

Я завжди буду вдячний Алексу Кутлісу, Ендрю Ньютону, Крісу Естафану, Аадіту Сешасаї та Карлосу Маналаку за те, що вони доглянули мене за пристойно спроможного інвестиційного банкіра до того, як я став підприємцем.

Але хлопчиком я був неготовим до їзди! Я буквально допустив усі помилки, які може зробити молодий підприємець, починаючи від сумнівних рішень про найм і закінчуючи тим, як швидко ми знайдемо товар / ринок.

Будьте ретельними під час тестування припущень, і виконуйте виправлення курсу швидко і нещадно, інакше ви прогорите свою злітно-посадкову смугу, перш ніж зможете налаштуватися та перейти до наступної проблеми, яку вам потрібно виправити. Як сказав Гері Пізано у минулому році в статті Гарвардського бізнес-огляду [1] (“Жорстка правда про інноваційні культури”):

“Толерантність до невдач вимагає нетерпимості до некомпетентності”.

3 – залишайтеся смиренними, коли нарешті досягнете успіху

Хронометраж є головним фактором успіху стартапу, про що свідчить цифра Білла Гросса з його інвестиційним портфелем (обов’язково перевірте його виступ на TED).

Незважаючи на всі зусилля, які ви докладаєте у своєму проекті, поєднання екзогенних факторів зрештою вирішить, досягнете ви успіху чи не зможете. Тож не соромтесь, якщо потрапите в завидні 10% стартапів, які не зазнають невдач. Швидше за все, вам пощастило.

У своєму виступі Білл Гросс посилається на Airbnb, якому відмовили багато інвесторів на піщаному пагорбі, які думали, що ніхто в здоровому розумі не буде роздумувати про те, щоб здати її квартиру в оренду незнайомцю. Компанія, заснована на хвилі фінансової кризи 2008 р., Людям потрібні були додаткові гроші, щоб звести кінці з кінцями і т. Д. …

Для «Нова» я вважаю, що зміною гри є законопроект про асигнування на 2018 рік, проголосований Конгресом США, який доручає Адміністрації США з питань харчових продуктів та медикаментів [2] сприяти моделюванню клінічних випробувань (або в клінічних випробуваннях silico) та подальшому запуску його модельованої інформації Пілотна програма розвитку наркотиків, до якої компанія Nova успішно подала заявку в 2019 році.

За словами Віктора Гюго,

“Ніщо не є таким потужним, як ідея, час якої настав”.

4 – турбота про своїх людей

Ваша команда – ваш актив №1. Не поспішайте ретельно вибирати членів команди, нещадно санкціонувати погану поведінку та погану роботу, виховуйте культуру прозорого спілкування для формування довіри та відповідальності.

Якщо ви все зробите правильно, у вас опиниться не група працівників, а команда власників. Вони чітко розуміють місію компанії, несуть відповідальність за свої дії, впевнено висловлюють занепокоєння та незгоди.

Переконайтесь, що ви робите все можливе, щоб вони піднялися і засяяли. Святкуйте успіх і дякуйте їм за їх досягнення.

За ці роки Nova зібрала, як я вважаю, найнеймовірнішу групу талантів, яку я бачив у 30-річній компанії. Вони поєднують глибоку експертизу в галузі з прагненням постійно вдосконалюватись та допомагати іншим та щодня демонструють менталітет власності. Бачити, наскільки ці неймовірні жінки та чоловіки вкладені в нашу місію, цілком може бути досягненням, яким я пишаюся.

5 – подумайте добре про основні цінності та культурні особливості вашої компанії

Сформулюйте та передайте цінності та культурні особливості, які стануть основою вашого майбутнього успіху.

Вони створюють потужний інструмент для кристалізації ДНК компанії, який, у свою чергу, може перетворити вашу організацію на грізну машину для набору талантів. Вони також пропонують членам команди самостійно знаходити шляхи вирішення проблем, встановлюючи межі допустимих варіантів.

Культурними атрибутами Nova є: цілісність, нове лідерство, комфорт із двозначністю та інтелектуальна смиренність. Перегляньте нашу сторінку кар’єри, щоб дізнатися більше.

І обов’язково промовте розмову навіть у неспокійні часи, щоб люди з часом не зателефонували вам за фігню.

6 – перевірка відповідності вашого товару / ринку повинна бути вашим пріоритетом no1

Ви не збиратимете венчурний капітал до того, як досягнете цієї точки, періоду. Не витрачайте час на роботу на гладких презентаційних майданчиках або 60-сторінкових бізнес-планах, щоб справити враження на інвесторів. Їх турбує те, що кілька клієнтів продемонстрували готовність розлучитися із заробленими доларами, щоб використати ваше рішення.

І ці першоприйнятники повинні означати для вас світ. Обов’язково плекайте своїх перших клієнтів. Я буду вічно вдячний Джекі Вондершер, П’єтро Скальфаро та Сіріл Леперльє, серед багатьох інших, яким ми завдячуємо своїм успіхом.

Висновок

Сподіваюсь, ці уроки допоможуть початківцю підприємцю у вас знайти швидший шлях до успіху. Я заплатив жахливу ціну за їх вивчення. Нещодавно я розлучився зі своєю дружиною, яка не могла впоратися з тривогою та невизначеністю, з якою походить підприємництво. Але я неймовірно пишаюся тим, що ми досягли в Nova, і я з нетерпінням чекаю допомоги компанії стати світовим лідером у просторі моделювання клінічних випробувань.

Будь ласка, коментуйте нижче, щоб поділитися своїми власними ідеями та історіями. Я з нетерпінням чекаю жвавої дискусії!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/my-6-lessons-from-decade-entrepreneurship-fran%C3%A7ois-henri-boissel/.

François-Henri Boissel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: