Не всі квантові точки створені рівними

QD Vision бере квантові крапки та кольоровий IQ: tm: історія до Європейського парламенту. Оновлення про Брюссель, хімію та майбутнє виставок у Європі.

Останні два тижні я провів у Брюсселі (Бельгія), маючи на меті допомогти навчати членів Європарламенту щодо квантових точок (QD) та їх потенційного впливу на індустрію дисплеїв. Метою поїздки було надати факти та виправити непорозуміння щодо квантових точок та їх позитивного потенціалу для бізнесу та суспільства. Здається, наші зусилля були добре сприйняті та оцінені тими, з ким ми зустрічались.

Брюссель прекрасний. Тут вирує енергія, культурне та дипломатичне різноманіття. Він дуже концентрований, і більшість із того, що ви можете побачити і зробити, цілком прості. Громадський транспорт – це легко, вчасно і дуже ефективно. Люди досить доброзичливі і більшість говорять англійською мовою як запасний варіант для рідної мови. Вони також поділяють почуття гордості за те, що є частиною все більш важливого політичного центру. Це справді одне з найбільших міст Європи – і я сподіваюся повернутися дуже скоро.

За останні дванадцять місяців технологія квантових точок привернула всю увагу індустрії дисплеїв – ефективно та недорого розширивши кольорову гаму для більшості сучасних телевізорів та моніторів більш ніж на 50 відсотків. Прийняття промисловості пришвидшується, як і плутанина щодо технології. Отже, ми в QD Vision працюємо над тим, щоб викласти на стіл деякі важливі факти.

Завдяки унікальному способу перетворення світла, селенід кадмію та фосфід індію є двома найбільш часто використовуваними сполуками в квантових точках для дисплеїв. Але на цьому їх схожість закінчується. Наприклад:

Точки селеніду кадмію забезпечують ширшу колірну гаму. Використовуючи стандартні стандартні показники, дисплеї на основі точок селеніду кадмію демонструють на 10% більше кольорів, ніж ті, що базуються на фосфіді індію. І хоча деякі з них можуть вважатись “приємним” для таких випадків використання, як розваги та ігри, цей розрив у продуктивності стає набагато важливішим, якщо врахувати економічні наслідки для електронної комерції – і потенційно наслідки для медичної діагностики .

Колір важливий … і це буде мати більше значення лише в найближчі роки.

Крайові оптичні рішення на основі селеніду кадмію є більш доступними. Точки селеніду кадмію більш стійкі в умовах високої температури та потоку. Це означає, що їх можна розміщувати ближче до світлодіодів. В результаті вам потрібно використовувати приблизно одну 20-ту речовину розчину на основі фосфіду індію. І хоча вартість крапок відносно незначна, вартість упаковки – ні. Для того, щоб використовувати точки фосфіду індію, вам потрібно вбудувати їх у дорогий фільм, який покриває весь екран дисплея – майже на повний квадратний метр для типового телевізора діагоналлю 55 дюймів. Як результат, розчини на основі фосфіду індію є втричі дорожчими для впровадження, ніж крайові оптичні розчини із застосуванням селеніду кадмію.

Екрани QD на основі селеніду кадмію є більш енергоефективними. У лабораторних тестах, змінюючи лише квантово-крапковий матеріал, дисплеї QD на основі селеніду кадмію споживають мінімум на 20% менше енергії, ніж дисплеї QD на основі фосфіду індію. Насправді лабораторні випробування показують, що дисплеї QD на основі селеніду кадмію набагато енергоефективніші, ніж будь-яка інша технологія широкої кольорової гами, що доступна сьогодні – включаючи RG Phosphor, OLED та фосфід індію QD, – одночасно забезпечуючи переваги набагато ширшої кольорової гами.

Ця перевага щодо енергоефективності має велике значення для Європейського парламенту, оскільки вона може мати наслідки для всіх європейців:

Екрани QD на основі селеніду кадмію можуть заощадити європейцям витрати на енергію понад 3 мільярди євро на рік – і при цьому забезпечити найширшу кольорову гаму, комерційно доступну сьогодні.

Це безпосередньо означає майже 7 мільйонів тонн уникнення вироблення СО2 на рік лише в Європі.

Оскільки електростанції, що спалюють викопне паливо, є провідним джерелом вільного кадмію в атмосфері, показники QD на основі селеніду кадмію призводять до чистого зниження вільного кадмію в навколишньому середовищі. Правильно, 1,5 мг селеніду кадмію на типовому 55-дюймовому дисплеї призводить до чистого зменшення вільного кадмію на 40 мг протягом середнього терміну служби телевізора.

Зазначено інший спосіб, дисплеї QD на основі фосфіду індію насправді призводять до отримання більше вільного кадмію в навколишньому середовищі, ніж ті, що використовують селенід кадмію. Це може здатися нерозумним, але це правда.

Отже, підсумовуємо:

Розчини квантових точок селеніду кадмію забезпечують ширшу кольорову гаму. Відкриття нових економічних можливостей для бізнесу та кращого досвіду для споживачів у всьому світі.

Квантово-точкові розчини селеніду кадмію є більш доступними. Чому б не всі мали доступ до широких кольорів та великої економії енергії?

Розчини квантових точок селеніду кадмію є більш енергоефективними. Менші витрати на енергію. Менше вуглекислого газу. Менше вільного кадмію в атмосфері.

В даний час не існує альтернативної технології квантових точок, яка може заповнити взуття квантовими точками селеніду кадмію. Наша мета – зробити так, щоб Парламент зрозумів всю історію – і продовжував надавати цю технологію, доки не менш ефективна альтернатива стане комерційно доступною.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/all-quantum-dots-created-equal-john-volkmann/.

John Volkmann люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: