Подорож на все життя

НУ, який виклик!

Повернувшись на домашній газон в Лондоні, і зі зламаним пальцем ноги, онімілими пальцями, сильно пухирями стоп і дуже болісними м’язами, я надзвичайно пишаюся всією командою, що ми досягли і скільки грошей зібрали для боротьби з пухлинами мозку.

Завдяки вашим пожертвам я особисто зібрав понад 110 000 фунтів стерлінгів на благодійну організацію “Мозковий пухлин”, і як команда ми зібрали понад 300 тис. Фунтів стерлінгів. Одне знання, скільки життів ці гроші змінять, робить біль і важку працю вартими.

Справді подорож, яку я ніколи не забуду

Від витрат 3 годин щоранку та ввечері на кип’ятіння снігу для регідратації їжі та створення безпечної питної води, до сну в наметах, які постійно мали мінус 25 градусів!

Кожного дня нам доводилося витрачати час на організацію наших санок, стежачи за тим, щоб вага розподілялася рівномірно і щоб ми не залишали нічого позаду, щоб зіпсувати гарний, але суворий пейзаж.

Деякі дні ми проходили походи у прекрасному хрусткому, сонячному, блакитному небі при спокійному -25 градусах, а інші ми переживали погодні фронти з вітрами та кусаючими шкіру -47 градусів.

Одного разу нас навіть переслідував фронт погоди, ви насправді могли побачити грозові хмари, що котяться позаду нас! Шторм був високий, як хмарочос! На щастя, наші дуже досвідчені керівники експедиції Алан Чемберс і Уейн Хойл ідеально приурочили нашу зупинку до вечора, і ми лежали в наметах, з подвійною 5-футовою сніговою стінкою навколо кожного намету, щоб захистити нас.

До 10-го дня трекінгу наша експедиція брала свої дані по команді. У нас було 5 серйозних випадків утворення пухирів, 3 випадки потертості, 2 випадки снігової сліпоти, вибух зуба і одного з нашої команди довелося врятувати після того, як він захворів на гіпертермію лише за 3 милі від Полюса! Я страждав від холоду, борода замерзла, пальці відморожені, і я забув, що таке маленькі пальці на ногах.

Але врешті-решт, після 12 днів пішохідного переходу 6-8 миль на день, прогулянки / катання на лижах протягом 8 годин, ми дійшли до Південного полюса!

Яке почуття!

Це був сюрреалістичний момент, що стояв на Південному полюсі, найпівденнішій точці планети, і знав, що ми це зробили.

Я пишаюсь тим, що став частиною цієї команди, яка досягла абсолютної межі як психічно, так і фізично, і досягла дуже рідкісної мети.

Гроші, які ми зібрали, фінансуватимуть благодійну організацію Tessa-Jowell BRAIN-MATRIX від Благодійного фонду пухлини мозку, перше у своєму роді клінічне випробування, яке дозволить лікарям лікувати пухлини головного мозку препаратами, які є більш націленими, ніж будь-коли раніше.

Тож дякуємо всім, хто нас стимулював, і величезне спасибі тим, хто так щедро пожертвував, що зробило все вартим.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/journey-lifetime-michael-tobin-obe/.

Michael Tobin OBE люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: