Посібник для початківців вип. II: Як правильно вибрати ESP для ваших електронних листів із транзакціями

І ми зустрічаємось знову після І тому посібника для електронних листів про транзакції для початківців. На даний момент у вас є чітке уявлення про основи та основи транзакційних, ініційованих та маркетингових електронних листів, а також інструкції, яких слід дотримуватися під час надсилання транзакційних електронних листів. Тепер ми переходимо до наступного і найважливішого аспекту –

Як правильно вибрати службу електронної пошти для надсилання транзакційних електронних листів?

Незалежно від того, чи є ви маркетологом чи розробником, отримання правильної послуги для ваших найважливіших електронних листів завжди було непростим завданням.

Чому це має ще більше значення

На відміну від маркетингових електронних листів, транзакційні електронні листи – це зовсім інша гра в м’яч. Це електронні листи про побудову відносин, не з комерційним наміром, і містять важливу інформацію, унікальну для кожного з одержувачів. Отже, критерії вибору постачальника послуг електронної пошти для транзакційних електронних листів дуже відрізняються в порівнянні з маркетинговими листами. З цієї причини багато успішних компаній тримають свої транзакційні та маркетингові листи окремо.

На що звертати увагу, вибираючи ESP для електронних листів із транзакціями?

Основним очікуванням кожного онлайн-бізнесу є можливість вчасно надсилати ці критичні електронні листи, отримувати поштову скриньку та робити це знову і знову без помилок.

Все, що блищить – це не золото (на що не помітити, вибираючи ESP)

Хіба ми всі не любимо виставляти найкращі ноги вперед? Тож не дивно, що ви помітите, що кожен ESP на ринку яскраво світить великим ні. електронних листів, які вони надсилають, ні. споживачів, які їх використовують, світи No1, країни, які найбільше люблять тощо.

Це все добре знати, приємно чути статистику, але може призвести вас до ситуації, що стосується “язика в рот”, якщо ви просто йдете за цими цифрами. Ця стаття намагається полегшити вибір та містить вказівки, якими слід керуватися, щоб зробити правильний вибір.

Заглибіться у те, що вам показали як правильне! (виходячи за метрики)

По суті, всі ми знаємо, за якими параметрами слід оцінювати будь-який ESP. Доставка поштової скриньки, ціноутворення, особливості – це деякі загальні параметри, але головне,

Який ваш підхід до оцінки цих параметрів?

Давайте розглянемо деякі з наведених нижче підходів, щоб мати кращу можливість зробити дзвінок:

Дешеве не обов’язково економить витрати

Ціна – головний порядок денний для багатьох торгових марок, поки це обговорюється остаточно. Ми завжди порівнюємо ціну одного ESP з іншим, що є логічним та вдалим підходом. Однак не враховується те, чому хтось заряджає більше за інших? Яку цінність вони приносять для ваших найбільш критичних електронних листів? Чи допоможе заощадження 20%, якщо 20% електронних листів підуть із запізненням або ніколи не побачать Вхідні? Ну подумай ..

Надсилання величезних електронних листів вже не є сексуальним

Багато ESP стверджують, що однією з багатьох причин, по якій ви повинні їх вибрати, є велике “ні”. електронних листів, надісланих ними. Ну, що тут буде добре знати, скільки з них є транзакційними та яка їхня доставка вхідних? Їх доставляють вчасно? Вони надсилаються з окремої інфраструктури?

Особливості, ті, які можна використовувати

Це все одно, що вибрати слухавку з мільйонами функцій, які добре мати, але ми навряд чи використовуємо їх. Проте ми хочемо їх. Як розумний користувач, ви повинні вибрати основні особливості, які є важливими, а не бажати їх усього. Такі функції, як виділений IP, веб-хуки, чистий API для надсилання електронних листів, звіти в режимі реального часу та обробка відмов – це основні потреби при надсиланні транзакційних електронних листів.

Характеристиками, які добре мати, але не підлягають коливанню, є звіти на основі розташування, бібліотека шаблонів, налаштування правил, субрахунки тощо

Доставка поштової скриньки, яку можна відчути, ніж написано

Одним з найбільш важливих елементів при виборі ESP є доставка їх вхідних. Доставка поштової скриньки – це не ракетна наука, мммм .. ну, насправді це ракетна наука .. не так просто зрозуміти і продовжувати.

Важливо, щоб інфраструктура несла символічну різницю в способі роботи з маркетинговими електронними листами, повідомленнями електронної пошти та транзакційними електронними листами. Якщо всі вони надсилаються з використанням однієї і тієї ж інфраструктури без диференціації або мінімальної диференціації, це може забрати глибину в% доставки вхідних повідомлень, яку людина робить на веб-сайті, ніж насправді!

Є багато ESP, які надсилають виключно сповіщення та повідомлення про транзакції. Ці ESP завжди матимуть більш придатну інфраструктуру, ніж інші

Електронні листи, які рухаються зі швидкістю Flash (Супергерой)

По суті, більшість транзакційних електронних листів мають важливе значення для часу, а отже, потрібна послуга SMTP, яка доставляє їх швидко і вчасно. Особливо для електронних листів, таких як OTP, рахунки-фактури, новини на фондовому ринку тощо, потрібно доставити менше ніж за 3 секунди у вашу поштову скриньку.

Проведіть тестування пісочниці, щоб переконатися, що ваші електронні листи завжди вчасно.

Обслуговування клієнтів, яке зосереджене на вирішенні проблеми, ніж на закритті квитків

Важливим фактором, який не враховують або не розглядають серйозно при виборі правильної служби доставки електронної пошти, є підтримка електронною поштою, чатом або телефоном. Хоча більшість ESP пропонують підтримку електронною поштою, для оцінки необхідний час відповіді. Це буде включати 2 елементи. По-перше – як швидко вони підтверджують / відповідають на ваш електронний лист, а по-друге, час, необхідний для вирішення проблеми. У випадку критичних електронних листів, особливо таких, що стосуються часу, вам знадобиться миттєве вирішення проблем, а отже найкращий варіант – живий чат або підтримка постійного чату.

Вибір ESP став схожим на вибір кар’єри. Ви хочете бути щасливим і отримувати задоволення від роботи з ним. Розумний підхід може допомогти вам бути у спокої та порадувати своїх клієнтів електронними листами про транзакції, які надходять вчасно та в Inbox.

Закінчуючи цитатою,

“Коли мені було 5 років, мама завжди говорила мені, що щастя – це ключ до життя. Коли я ходив до школи, вони запитували мене, якою я хочу бути, коли виросту. Я записав “щасливий”. Вони сказали мені, що я не розумію завдання, і я сказав, що вони не розуміють життя “. – Джон Леннон

Бажаю вам удачі у виборі правильної служби електронної пошти для ваших транзакційних електронних листів. Правильно вибирайте і будьте щасливі!

Про Pepipost:

(Pepipost має на меті зробити електронну пошту знову безкоштовною. Як перший крок до нашої місії, ми не беремо плати за розмови по електронній пошті. Усі електронні листи відкриваються безкоштовно. До речі, ми є хмарною послугою транзакційних електронних листів)

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/beginners-guide-vol-ii-how-choose-right-esp-your-emails-juneja/.

Tanishq Juneja люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: