Стійкість ланцюгів поставок після пандемії: Час краще купувати

Зараз, як ніколи, бренди та роздрібні торговці мають впроваджувати інновації, відновлюючи, коригуючи та роблячи свою діяльність серед низки невизначеностей. Це нововведення має включати створення міцніших, більш стійких ланцюгів поставок, які лежать в основі нашої світової економіки. Занадто довго стійкість ланцюжка поставок підривалася поганою практикою закупівель – від неточного планування та прогнозування, до затримки або зміни вимог до проектування та розвитку та багатьох інших. Хоча за останнє десятиліття було досягнуто значного прогресу, багатьом відносинам між постачальниками та покупцями продовжує заважати відсутність прозорості, даних та довіри.

Сьогодні ми маємо можливість змінити спосіб ведення бізнесу брендів та роздрібних торговців зі своїми постачальниками. Настав час кинути виклик статус -кво. Настав час переконатися, що ланцюжки поставок є більш прибутковими та стійкими. Настав час краще купувати.

Інститут кращої купівлі був заснований у 2019 році, щоб виступати за зміцнення відносин між брендами та роздрібними торговцями та їх постачальниками для підвищення ефективності ланцюжка поставок та кращих умов для працівників та громад, яких вони називають домом. Ми допомагаємо покупцям та постачальникам спільно працювати над трансформацією практики закупівель, що зазвичай використовується у секторі споживчих товарів, використовуючи дослідження та аналітичні дані на основі даних для зменшення операційних витрат та підвищення ефективності, а також стимулюючи позитивні соціальні та екологічні зміни. Постачальники по всьому світу, а також великі бренди та роздрібні торговці вже використовують потужні інструменти та ресурси Better Buying під час переосмислення та скидання операційних моделей.

Протягом кількох останніх років я наполегливо працював з такою кількістю чудових спонсорів та партнерів, щоб перетворити бачення «Кращої купівлі» на реальність, і я радий перевести нашу роботу на наступну фазу зростання. Сьогодні я радий оголосити про призначення лідера комунікацій Аарона Пікерінга до нашої команди, приєднавшись до талановитих Келлі Дункансон та Діпті Бхатт для спільної роботи у міру нашого зростання та масштабування.

Якщо більш ніж 30 -річний досвід у цій галузі мене чомусь навчив, це те, що інновації та постійне вдосконалення – дві сторони однієї медалі – і я вважаю, що разом ми, нарешті, зможемо змінити ланцюжки поставок, щоб вони працювали краще для всіх: брендів та роздрібні торговці, постачальники, споживачі та робітники. Слідкуйте за новинами від Better Buying у найближчі тижні!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/supply-chain-resiliency-post-pandemic-its-time-better-marsha-dickson/.

Marsha Dickson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: