Технологія віртуальної реальності: Сила ділитися досвідом людини

Вплив технології віртуальної реальності (VR), яка допомагає людині поділитися своїм досвідом з іншими, неймовірно потужний. Буквальне дійство бачення чужими очима за допомогою фотографії та відеозйомки VR також створює новий набір спогадів для глядача, який переживає те, що поділився хтось інший. І врешті-решт це може також спонукати когось формувати власні дії та перспективи таким чином, схожим на того, хто ділився своїм досвідом у реальному житті за допомогою технологій віртуальної реальності.

Немає сумнівів, що смартфони, VR, 3D-VR-камери та AR-окуляри є одними з найбільш руйнівних технологій, що з’явилися за останні п’ять років, змінюючи спосіб передачі людського досвіду. Але це лише початок того, куди нас може взяти VR.

На мій погляд, як генерального директора LucidVR, найефективнішим елементом VR-фотографії та відеозйомки є допомога людям у зв’язку між собою за допомогою спільного досвіду – обміну індивідуальним досвідом, „ніби вони справді там“. Уявіть, як хтось із нас може реагувати на світові події або на оточуючих людей, які можуть здатися дуже віддаленими від нашого повсякденного реального життя, але це може раптом здатися близьким та особистим завдяки справді спільному досвіду віртуальної реальності. Вплив тих, хто жив у зонах бойових дій, або з бездомністю, бідністю, інвалідністю чи будь-яким обмеженням, можна було б безмежно відчути через глядача, який пізнає ситуацію за допомогою ВР.

(Фотографія:: авторське право: dannyburn – stock.adobe.com)

Моя власна мотивація та натхнення у цій галузі кореняться у баченні мого стартапу. Я щодня працюю над досягненням більшої мети – створення продуктів, які впливатимуть на життя людей поза моїм існуванням. Основними цілями, яких я зрештою прагну досягти завдяки інноваціям у ВР, було б надати особі з обмеженими можливостями можливість знову відчути катання на американських гірках; дати батькові, який втратив дитину, можливість відчути, ніби вони знову пов’язані зі своєю дитиною, переглянувши такий досвід у 3D VR; і, зрештою, створити команду, спрямовану на соціальну благодійність, яка переживає добрі та погані часи та продовжує досягати успіхів у всіх них.

(Фотографія:: авторське право: Photocreo Bednarek – stock.adobe.com)

Новий рік буквально за рогом, і тому це хвилюючий новий час, коли люди можуть спілкуватися та зв’язуватися один з одним так, як ніколи раніше. Я натхненний потенціалом віртуальної реальності, щоб каталізувати дивовижний спільний досвід та наші реакції як окремих людей, так і як суспільства, заснованого на нових перспективах, що формуються в результаті – у 2017 році та пізніше.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/virtual-reality-technology-power-share-human-experience-han-jin/.

Han Jin люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: