Техніка зосереджена на постійному вдосконаленні процесів та продуктів

У цій статті ми коротко проаналізуємо переваги методології та технології вдосконалення процесів та продуктів у компанії будь-якого типу, а не лише продуктивної.

Технологія безперервного вдосконалення почала розроблятися приблизно 150 років тому, після економічної та ціннісної кризи, спричиненої Другою світовою війною. Загалом, усі великі успіхи, що відбулися в суспільстві, були отримані в результаті великої економічної та фінансової кризи, війни чи ситуації, що потребує потреби.

Технологія постійного вдосконалення розпочалася з посібника з якості Juran і Deming, де пояснюється, що для планування продукту, процесу чи технології необхідно дуже глибоко знати всі змінні, що визначають результат. Першим кроком, який потрібно зробити, є ВИМІР.

РОЗМІР:

Вимірювання – це реєстрація в певний момент значення змінної, яку ми хочемо контролювати або знати. Наприклад, якщо ми вимірюємо температуру в кімнаті, залежно від коливання цієї температури, ми в результаті опинимось у ситуації комфорту, холоду чи тепла.

Отже, температура як фізична змінна та її коливання є визначальними для кінцевого результату комфорту, холоду чи тепла в цій кімнаті.

Чим точніше вимірювання, тим більше ми контролюємо кінцевий результат.

АНАЛІЗ:

Після завершення вимірювання ми проаналізуємо виміряне, знаючи визнані та недопустимі результати, а також довірчий інтервал або максимальний та мінімальний.

Наприклад, в межах температури, про яку ми вже говорили раніше, ми знаємо, що максимальна рекомендована температура становить 27 градусів, а мінімальна 21. Якщо виміряний результат становить 23 градуси Цельсія, він знаходиться в межах допустимих меж. Це аналіз. Тому ми опинимось у зоні комфорту, що є необхідним результатом. Але ми могли б вимагати, або ми могли б спробувати досягти нашого результату більш цілеспрямованим або обмеження комфорту бути вужчим. З 21 по 27 ми могли б перейти до меж від 22 до 26. Середнє значення, в такому випадку, було б 24. Це називається БЕЗПЕЧНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ.

Але також може статися так, що результат вимірювання виходить за межі контролю. Наприклад, це може бути 17 або 29. Встановлення температури в межах комфорту також досягається при постійному вдосконаленні.

ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ:

Кожен інструмент безперервного вдосконалення вимагає конкретного, широкого та детального пояснення, тому тут ми обмежимося лише згаданням кожного з них.

1 Причина – діаграма наслідків:

Також називається ІAIКАВА. Він використовується для пошуку ймовірної причини реального ефекту.

2 Діаграма Парето:

Також називається “80-20”. 80% проблем випливає з 20% причин.

3 Мозковий штурм:

Також називається BRAINSTORMING. Він полягає у виборі однієї хорошої ідеї серед багатьох.

4 Блок-схема

Це схематичне креслення процесів для візуального управління вашими показниками.

5 Six Sigma: Проекти вдосконалення на основі статистичних даних

Програма постійного вдосконалення для забезпечення контролю процесів у межах максимального варіації, що перевищує статистичне стандартне відхилення в 6 разів.

6 DOE – Створення експериментів

Він полягає у виборі найкращого способу проектування продуктів та процесів з найменшими коштами бізнесу та максимально можливою точністю.

7 SMED – Швидка заміна інструменту

Це метод, який зосереджений на економії часу при змінах верстатів.

8 8D

Існує 8 широких кроків до вирішення складних проблем з багатьма можливими причинами та високими коштами бізнесу.

Останнім інструментом постійного вдосконалення є створення нових продуктів або процесів, різних або вдосконалених. Це технологічний стрибок, відомий як R + D + i.

В Іспанії необхідно створювати нові або вдосконалені продукти або процеси. Не забуваємо, що той, хто має виріб, має можливість вирішити, де він виробляється, змінити його вимоги та здійснити його обслуговування. Тобто ви можете мати інструменти вдосконалення для трьох основних галузей економіки: сировини, виробництва або виробництва та послуг.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/ingenier%C3%ADa-enfocada-la-mejora-continua-de-procesos-y-ra%C3%BAl-mart%C3%ADnez/.

Raúl Martínez люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: