Цифрова ідея: кращі ідеї, швидше

Сеанси ідеї або мозкового штурму відбуваються в різних контекстах, як фізичному, так і віртуальному.

Незалежно від обстановки, ключовим є залучення учасників до правильної думки для сеансу мозкового штурму. Також важливо залучити різних типів людей під час проведення сеансу роздумів. Вбудована майже в будь-яку різноманітність перспектив та фонів – це потенційне зіткнення особистостей або, принаймні, поєднання деяких учасників, які є більш виразними, ніж інші. Виразники, природно, виходять на сцену, тоді як інші можуть бути більш стриманими і потребують свого простору для роздумів.

Відчуття того, що у вас є свобода думати, є настільки важливим, але люди досягають цієї свободи по-різному. Люди повинні жити за своїми ідеями про комфортні місця. Маючи кожного у своєму власному зручному місці, ви заохочуєте їх творчість та продуктивність. Що зручно для одного, для когось незручно.

Давайте також визнаємо, що перебування в кімнаті, перед ним і в оточенні безлічі креативів, для когось може бути досить страшним, навіть надзвичайним – навіть якщо ви самі творчі. Подумайте лише про те, наскільки це може залякати менш творчих людей, коли вони беруть участь у крос-функціональних сесіях ідей зі своїми колегами. Деякі люди можуть відчувати великий тиск, що, у свою чергу, робить їх менш креативними та не в змозі мати потік ідей, який вони могли б мати, будучи наодинці.

За допомогою цифрових уявлень, використовуючи віртуальні інструменти, ви можете успішно створювати енергію особистого сеансу, одночасно знімаючи творчий тиск із тих, хто стримується фізичним мозковим штурмом на традиційній зустрічі. Цифрові налаштування усувають конкурентну динаміку, в яку групи часто потрапляють у більш інтимні фізичні налаштування, полегшуючи створення безлічі різноманітних ідей (наріжний камінь ефективних сеансів ідей).

Давайте підсумуємо деякі переваги віртуальної ідеї перед фізичними сеансами мозкового штурму:

Зниження тиску: учасники займають безпечну бульбашку, не дивлячись на їх плечі

Зменште гучність: учасники можуть обирати час, щоб зосередитись більш інтенсивно, ніж інші, проводячи творчу жилку думок

Розслабтеся: люди можуть робити все те, що їм потрібно, щоб створити затишок і бути найкращим для себе творчим я

Централізована розмова: збиття тенденції на фізичних зустрічах, де побічні дискусії можуть зменшити основний напрям ідеї, організатори зберігають контроль і легше керують напрямом розмови у віртуальних налаштуваннях

Будьте розбіжними і залишайтесь там: люди, як правило, більш відповідають особистості, схильні до групового мислення, усереднюючи ідеї та залишаючись розбіжними через незалежне мислення на віртуальній зустрічі.

Trig Innovation та Batterii проводять вебінар “Цифрова ідея для менеджерів продуктів” у четвер, 17 листопада, о 14:00 за східним стандартним часом. Щоб дізнатись більше та зареєструватися, перейдіть за таким посиланням: https://attendee.gotowebinar.com/register/8657078847145046788

Ми сподіваємось, ви приєднаєтесь до нас!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/digital-ideation-better-ideas-quicker-drew-brisley/.

Drew Brisley люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: