Чому північно-східний житель протягом усього життя любить переїзд до Нешвіля

SmileDirectClub – це динамічна компанія з місією розкрити силу посмішки людини та дати їй можливість позитивно вплинути на її місце у світі. Непогана обіцянка бренду! Місія SmileDirectClub та члени команди світового класу, які поділяють мою прихильність до творчості та допитливості, прийняття рішень на основі даних та виграшу в команді, мене одразу ж підживили Переїхати до Нешвілу на роботу було неважко, але з тих пір, я виявив, як дивовижно підходить Нешвіл і для моєї родини.

Проживаючи все своє життя на північному сході, у Нешвілі було три основні точки продажу для мене – відсутність податку на прибуток штату, скорочена поїздка на роботу та культурно багатий, повноцінний спосіб життя.

З того часу, як я переїхав до Нешвіла, мій шлях на роботу зменшився з години плюс у кожному напрямку до 11-хвилинної їзди. ОДИНАДЦЯТЬ ХВИЛИН. Повернення цього дорогоцінного часу в моєму житті покращило мій спосіб життя – я встигаю вранці бити свій Пелотон і вечорами готувати з сім’єю. Нешвіл також розташований у центрі міста, тому, коли мені потрібно поїхати заради бізнесу чи заради задоволення, я перебуваю за дві години перельоту з будь-якого місця на схід від Денвера.

Я швидко виявив, що друзі та сім’я хочуть відвідати нас у Нешвілі, оскільки він став новим “міським містом” країни з безліччю заходів. У Нашвіл стікаються музиканти всіх жанрів – рок, кантрі, поп, R&B, хіп-хоп та всі основні бродвейські мюзикли. Щотижня проводяться шоу на стадіонах, щодня гойдаються хонкинтоки (я знаю, що вони повинні бути для туристів, але вони мені подобаються) і десятки, якщо не сотні інтимних місць, де можна побачити дивовижних артистів та авторів пісень. Квитки набагато доступніші, доступніші та загальнодоступніші, ніж будь-коли на Манхеттені, Бостоні чи Філі. [Квитки на Гамільтон? Готово.]

Доступ до професійних видів спорту за лічені хвилини – я бачу, як мої Патріоти (не ненавиджу) грають у “НТП” “Теннессі Титани”, “Предс” (живий хокей – це чудово), “Бейсбол” команди “Нешвіл Саундс” і “MLS”, яка незабаром. Я також відчуваю сильний азарт спортивного коледжу SEC, і Вандербільт у мене на задньому дворі як точка доступу.

Мене вразила світська ресторанна сцена тут – не просто дивовижне барбекю, вишукана південна та (оригінальна) гаряча курка, але також багато номінантів на будинок Джеймса Борода та феноменальна японська кухня – два моїх улюблених місця – O-ku Sushi та The Зелений фазан. Зізнаюся, я досі не знайшов свого місця для відвідування китайців, але місія триває. Ми з дружиною проводимо більше часу на відкритому повітрі, так як ми також вийшли з коридору I-95. За більш м’якого клімату та сусідніх гір та озер легко встати у вихідні дні та за годину бути на човні, їздити на велосипеді чи їхати від мережі.

Нешвілл зберігає відчуття невеликого містечка, незважаючи на те, що він є одним з міст, що швидко зростають у країні. Люди тут доброзичливі. Коли ми переїхали до нашого нового будинку, сусіди принесли домашню іриску, печиво та мюслі разом із теплими привітаннями. Майже в кожному ресторані, до якого я ходжу, є хтось із членів нашої команди SDC, який також привітно посміхається. У південній гостинності є щось приємне. Я визнаю, що насправді мене це трохи злякало. Як люди такі приємні?

У нас з дружиною є дві дочки-підлітки, і хоча відхід від нашої системи підтримки був проблемою, ми виявили велике, привітне співтовариство батьків, підлітків та професіоналів, потужні підготовчі школи в коледжах та доступ до лікарів та охорони здоров’я світового класу. Я почуваюся в безпеці там, де ми живемо і де проводимо час.

Хоча моя робота в SmileDirectClub не може бути більш захоплюючою, я настільки ж задоволений тим, як процвітає наше життя і в Нешвілі. Спускайся, щоб побачити це на власні очі. Ми можемо взяти стіл у моєму улюбленому місці, П’ятому та Тейлорі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-lifelong-northeasterner-loving-move-nashville-john-sheldon/.

John Sheldon люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: