Чому соціально відповідальний генеральний директор у 2015 році збагатив мій бізнес та моє життя?

Коли ми прощаємося з 2015 -м і вітаємо новий початок нового року, я відчуваю себе більш осмисленим, ніж будь -коли. Наша компанія в цілому відзначилася надзвичайним зростанням, і разом з цим я відчув особисте зростання, яке було по -справжньому скромним.

Минулого тижня, коли я проходив по офісу, зупиняючись, щоб побажати товаришам по команді «Веселих свят» і намагався з усіх сил вписатися в кожну останню зустріч, перш ніж ми всі пішли веселими шляхами, у мене був момент трепету. Я зупинився і свідомо сприйняв погляд… армію людей, які всі працюють над тим, щоб цей світ, наш світ, став трішки кращим. Вигляд коробки за коробкою щойно надрукованих плакатів, готових до надсилання до нещодавно залучених шкіл, і нарешті, мої очі зупинилися на нашому вестибюлі, прикрашеному нещодавно отриманим подарунком від Керол Тодд, картиною на згадку про її дочку Аманду.

Я не очікував, що у нашому прагненні реалізувати бачення STOPit щодо захисту дітей та молодих людей повсюди від ризиків кіберзловживання наша платформа пошириться на не менш важливі сфери вищої освіти та на робочому місці. Однак, коли ви створюєте рішення, яке може допомогти більшому благу, я вважаю, що це новаторська соціальна відповідальність, яка надає всім людям можливість жити краще. Тож ми надалі підробляли, допомагаючи захищати людей різного віку, професій (досвіду) та потреб за допомогою нашої технології звітності.

Коли ми вперше вийшли на ринок K-12, ми знали, що можемо допомогти адміністраціям шкіл спростити та керувати процесом складання звітів, і що наш додаток допоможе передати голоси учням, які цього потребують, але ми все ще вражені тим, як допомога розширити можливості учнів звітувати збільшує Ефект випередження («Побачте щось, надішліть щось».), А згодом стримує негативні випадки будь -якого характеру – від булінгу та кібербулінгу, аж до допомоги у стримуванні спроб самогубства.

Одна така історія надходить з однієї з наших перших шкіл STOPit, де молода студентка стала свідком неодноразового фізичного насильства над невербальним хлопчиком-аутистом з боку інших учнів. Коли шкільний округ обладнав своїх учнів додатком STOPit, ця учениця тепер відчула, що у неї є безпечний спосіб повідомити своїх адміністраторів про те, що відбувається, попередивши їх про потворну поведінку знущань і дозволивши їм вжити заходів, щоб утримати дитину безпечний. Яка смілива, дивовижна дівчина. Такі моменти, які відбуваються день за днем, нагадують мені, що якщо ми можемо змінити життя однієї дитини, то наші зусилля були винагороджені.

Саме цей фактор звітності та стримування став рушійною силою нашого розширення продукту на робочому місці у 2015 р. У кожній новинній трансляції ви чуєте історії про фінансовий вплив на компанії, спричинений недостатнім усвідомленням руйнівної поведінки в їх власній організації – так само, як жорстоке поводження з хлопчиком у школі – і якщо ви не знаєте, що відбувається у вашому бізнесі, ви є головною мішенню для всього – від відповідальності за продукцію, до судових справ, які, як ми знаємо, завжди супроводжуються негативним впливом на ваше репутація компанії.

Я з вдячністю з нетерпінням чекаю на спостереження за змінами, які STOPit може внести в ці нові території, але оскільки цей твір стосується роздумів … Я хотів би приділити хвилину, щоб висвітлити лише деякі з «Великих моментів 2015 року» разом із дуже від щирого серця дякую всім багатьом, багатьом, МНОГОМ людям, чия підтримка, керівництво, любов і, перш за все, ВІРА, привели нас туди, де ми є сьогодні.

Впливні моменти 2015 року:

Спільно з Фондом Дерека Джетера «Поворот 2», щоб представити освіту з кібербезпеки неймовірним Лідерам Джетера, які впливають на соціальні зміни, допомагаючи своїм поколінням уявити доброту.

Був відзначений як лауреат премії «Trailblazer Award» Нью -Джерсі за інновації.

Удвічі збільшивши кількість команди STOPit менш ніж за рік, що викликало захоплюючий переїзд у нові просторі офісні приміщення. (Хоча тільки минулого тижня ми зрозуміли, що може настав час ще більше місця!)

Створення експертного керівного комітету, що включає експертів з людських ресурсів разом з членами елітних компаній Fortune 500, включаючи Ford, GM та Thomson Reuters.

Будучи глобальною, пропонуючи STOPit кількома мовами і тепер захищаючи країни за межами Сполучених Штатів.

Щастя, успіху та уяви всім у 2016 році.

Давайте продовжимо обговорення у Twitter, Facebook або на нашій сторінці STOPit LinkedIn. Щоб дізнатися більше про наші платформи STOPit, відвідайте нас за адресою http://www.stopitcyberbully.com або зв’яжіться з нами за адресою contact@stopitcyberbully.com.

Фото: Shutterstock.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-being-socially-responsible-ceo-2015-has-enriched-my-todd-schobel/.

Todd Schobel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: