Шість важливих фактів, яким краще віддати перевагу Codefresh для автоматизації мікросервісів CI/CD

Codefresh автоматизує CI/CD ваших програм за допомогою зображень Docker, діаграм Helm та конвеєрів. Збірка -> Тест -> Розгортання -це основні етапи розгортання програм у codefresh. Розробка аналітичних даних та артефактів – це два інші основні варіанти в codefresh. Інформація Devops включає рой Kubernetes та Docker. Зображення та кермо Docker знаходяться під Артефактами. Ось шість причин, які змушують нас вибрати код оновлення:

1 Codefresh призначений для мікропослуг.

2 Codefresh дозволяє створювати кілька конвеєрів на репозиторій.

3 Codefresh має явну підтримку монорепо (Monolithic Repository).

4 Реєстр Docker у Codefresh повністю автоматизований і набагато детальніший.

5 Codefresh чітко підтримує розгортання Kubernetes.

6 Codefresh підтримує розгортання Helm Hub та Chart.

1 Codefresh призначений для мікропослуг:

Codefresh-це додаток на основі завдань. Якщо ви працюєте над декількома сховищами, усі пов’язані функції групуються за завданням. Ви можете переглядати збірки для всіх проектів одночасно та переглядати свій внутрішній реєстр Docker без будь -яких обмежень. З точки зору безпеки, Codefresh також дозволяє створювати окремі команди/облікові записи, які не мають спільного використання ресурсів, тож ви отримуєте найкраще з обох світів, а також інтегрує сховище github.

2 Codefresh дозволяє створювати кілька конвеєрів на репозиторій:

Конвеєр, який виконується при кожній коміті, що пакує код, і створює образ Docker. Codefresh не має жодних обмежень щодо використання декількох конвеєрів. Навіть якщо це дозволяє вам визначити умовні умови конвеєра, ви все одно можете визначити кілька конвеєрів для кожної роботи.

3 Codefresh має чітку підтримку монорепо:

Codefresh має чітку підтримку монорепо прямо в графічному інтерфейсі. Вікно тригера дозволяє визначити вирази глобуса. Конвеєр запускатиметься, лише якщо змінені файли збігаються з виразом.

4 Реєстр Docker у Codefresh повністю автоматизований і набагато детальніший:

Codefresh пропонує кращу підтримку власного внутрішнього реєстру. Навпаки, не потрібно докладати особливих зусиль для того, щоб перенести ваше зображення у реєстр Codefresh за замовчуванням, усі ваші образи Docker, створені вашими збірками, автоматично переносяться у внутрішній реєстр. Щоб увімкнути цю функцію, не потрібно нічого додавати у файл yaml. Якщо ви хочете використовувати зовнішній реєстр, Codefresh допомагає вам ще більше, дозволяючи оголосити всі свої реєстри на рівні вашого облікового запису (включаючи деталі автентифікації).

Після того, як у вашому реєстрі Docker буде багато зображень, вам знадобиться спосіб їх знайти та внести до каталогу. Ви також можете зробити аналіз шарів кожного зображення, щоб отримати уявлення про розмір.

І найголовніше, ви можете коментувати зображення Docker власними метаданими. Наприклад, ви можете позначити зображення, які пройшли перевірку безпеки, або перевірити якість коду, або схвалити перевірку навантаження. Метадані можна додавати або безпосередньо з графічного інтерфейсу, або за допомогою синтаксису конвеєра.

5 Codefresh чітко підтримує розгортання Kubernetes:

Легка інтеграція Kubernetes – одна з основних особливостей розробки Codefresh. Підтримка Kubernetes – одна з найважливіших функцій Codefresh. Коли ви визначаєте кластер Kubernetes у Codefresh, ви отримуєте доступ до двох основних функцій: По-перше, у вас є вбудована інформаційна панель Kubernetes, яка показує вам простори імен/стручки та розгортання.

По -друге, Codefresh дозволяє розгорнути службу Kubernetes з графічним інтерфейсом.

6 Codefresh підтримує Helm Hub, розгортання діаграм:

Codefresh виводить інтеграцію Helm на новий рівень, забезпечуючи:

Вбудоване сховище Helm для всіх облікових записів.

Графічний веб -переглядач програм, який має доступ як до внутрішнього, так і до зовнішнього сховища керма.

Інформаційна панель Helm для моніторингу розгортань і навіть їх скасування.

Codefresh надає вбудоване сховище Helm Hub, яке можна використовувати для власних діаграм Helm. Ви також можете підключити інші сховища діаграм і створити каталог додатків.

Після встановлення діаграми Helm у вашому кластері Kubernetes ви матимете повну видимість історії версій, активних служб, значень діаграм тощо. Коротше кажучи, підтримка Helm у Codefresh набагато ширша, а наявність вбудованого репозиторію Helm та інформаційної панелі дуже важливі фактори для використання Helm як частини процесу CI/CD.

Резюме

Codefresh має автоматичну підтримку як кешування, так і артефактів через спільний том для всіх завдань/кроків побудови, і явних інструкцій не потрібно ні для кешів, ні для артефактів. Внутрішній реєстр Docker Codefresh повністю автоматизований, де всі образи Docker, створені збірками, автоматично передаються всередину. Нарешті, Codefresh має чітку підтримку Helm, що пропонує інформаційну панель та інтегрований репозиторій для всіх облікових записів, а також завдяки нещодавнім розгортанням у хмарній робочій області Yobitel, ми успішно реалізували автоматизацію CI/CD Codefresh для хмарних додатків Docker та Kubernetes.

Для отримання більш детальної інформації про хмарні мікросервіси CI/CD Automation, зверніться до Yobitel Communications. https://www.yobitel.com/about.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/six-important-facts-prefer-codefresh-microservices-cicd-abishek-raju/.

Abishek Raju люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: