Індустрія подій переживає свій момент Napster

Я не буду ховати заголовок: величезна індустрія глобальних подій переживає свій момент Napster через цю пандемію і заперечує, що це з нею зробить.

Перехід до віртуального підриває все, що лежить в основі економіки цього розтягнутого, різноманітного, хаотичного та високоприбуткового сектору, і 2019 рік може стати роком, коли доходи галузі досягли максимуму. Цей рік може стати для індустрії подій 2000-м моментом, що сталося з музичною індустрією.

Я був там під час Напстерської музичної індустрії наприкінці 90-х, репортер дитинча, який охоплював великі обіцянки раннього Інтернету, і написав сотні історій про те, що сталося з лейблами та економічною структурою музичної індустрії та музичних актів. Я писав про атомізацію альбому на сингли та бум завантажень із зростанням iTunes від Apple, а потім про початок потокового буму, який з тих пір призвів до Spotify та інших.

Підтримайте незалежну журналістику у найбільш наслідковому секторі світу, підписавшись на Skift Pro, послугу щоденного членства новин туристичної галузі.

Джерело: Visual Capitalist.

Це повністю змінило структуру музичної індустрії, змінило радіоіндустрію разом з нею, призвело до зростання і падіння сектору супутникового радіо, призвело до буму живих концертів. Це змінило спосіб відкриття виконавців та велику роль YouTube у ньому, а також багато інших нововведень, які призвели нас до нірвани, якою музика є на кінчиках ваших пальців, у якій зараз перебувають слухачі. Так багато робочих місць було втрачено, мільярди доларів вийшли з галузі та змінили спосіб роботи у секторі. Минуло 15 років, щоб індустрія знову почала рости, пройшло 15 років, поки Spotify та інші потокові сервіси не стали достатньо хорошими як послуга і не стали широко прийнятими.

Я також написав сотні оповідань на початку 2000-х та пізніше про економічне знищення газетної галузі через те, що Інтернет став основним способом розповсюдження та уроки, яких він не навчився з того, що сталося з музикою лише за кілька років до цього.

Насправді, моя перша компанія, яка розпочала свою діяльність як блог на платній платформіContent.org, почала відстежувати новини та перехресні висновки з тодішніх неоднорідних, але напів пов’язаних галузей новинних засобів масової інформації, інформації, розваг та інших суміжних секторів, які зараз об’єднуються термін “зміст” галузі. Роками я писав розповіді про уроки, які газетна індустрія ігнорувала, не переходила на цифрові канали досить швидко або реструктуризувала свій бізнес в інший світ.

Поки я не покинув світ щоденних звітів у 2010 році, індустрія відео-розваг також зазнавала багато змін, і Netflix збирався стати силою, якою володіє. Можна стверджувати, що відеоіндустрія набагато краще засвоїла уроки музичної та новинної індустрії, потенційно спрямувавши її на кращий економічний шлях, але індустрія також дала нам найкращу цитату, яку коли-небудь давав чиновник, який чинив опір цифровим змінам у своєму секторі: “Це трохи схоже, чи збирається албанська армія захопити світ? ” сказав Джеффрі Л. Беукс, тодішній генеральний директор Time Warner, у сюжеті New York Times. “Я не думаю”. Ця історія була опублікована в грудні 2010 року.

УРОК: Ніколи не недооцінюйте вторгнення цифрової албанської армії у ваш світ.

Zoom – це Napster індустрії подій, з якою легкістю ви можете організовувати досить хороші віртуальні події зі світовою аудиторією, майже безкоштовно, набагато нижчим за основну економіку світу фізичних подій. Усі типи ділових подій – конференції, виставки, конгреси – знаходяться під загрозою, тому що потоки їхніх доходів від квитків, спонсорства, членства та інших видів зборів будуть погіршені, коли світ звикне до цифрових форматів, а альтернативні варіанти фізичних мереж, знайомств та інші завдання, які ми отримуємо з цих подій.

Цього року з галузі було висмоктано мільярди доларів, оскільки вона повністю закрита, а віртуальність становить лише незначну частину цього.

Ми підрахували для наших подій Skift, у найкращому випадку віртуальні одноденні події приносять лише приблизно чверть-третину того, що доходи від фізичної конференції використовувались до допандемії, і хоча це один приклад і пробіг буде відрізнятися від галузь до галузі, компанія до компанії та подія до події, дуже ймовірно, що доходи від цифрових подій ніколи не наблизяться до офлайн-подій. Ми звикли діловий світ до безкоштовних або майже безкоштовних заходів, де раніше ми брали тисячі доларів за конференції та інші ділові заходи. Ми звикаємо спонсорів сплачувати частину того, що вони платили раніше, з більш точним націлюванням, яке дозволяють онлайн-технології та відстеження. Ми звикаємо до світу з меншими діловими поїздками, до світу, який, мабуть, кращий та щасливіший без такої великої ваги людей, які перетинають планету та країни. Ми в компанії Skift підраховуємо, що приблизно від 10 до 15 відсотків попиту на ділові поїздки можуть назавжди залишити ринок, а це також може призвести до загибелі відрядження на одну зустріч, що все матиме прямі та опосередковані наслідки для індустрії подій.

Якщо ви вважаєте, що Zoom та технології віртуальних подій сьогодні незграбні, подумайте про коментар Spotify, який я зробив вище: на вдосконалення програмного забезпечення пішло 15 років. Нинішній урожай компаній-виробників програмного забезпечення для віртуальних подій – більшість з них нові компанії, всі вони незграбні та схильні до неправильного функціонування в прямому ефірі – це Musicnet та Pressplay сектору подій (ви дійсно повинні бути інсайдером музичної індустрії, щоб знати цю інформацію !) ті перші компанії-розробники програмного забезпечення, які обіцяли місяць на цифрову музику, але насправді це була лише версія 0,1 майбутньої революції.

Так, особиста взаємодія нарад завжди матиме першочергове місце, але стільки технологій на цьому ще потрібно створити. Залишилося так багато зробити на зв’язках в Інтернеті, найбільший аспект домовленостей та виставок, але це станеться. Подібно до того, як знайомства в Інтернеті та мобільних мережах були немислимими до 2000-х років, а потім аспект сватання перейшов повністю на цифрові канали, тож могло б і сватання бути частиною індустрії подій, насправді так було б набагато ефективніше.

Я сподіваюся, що наступні п’ять років запровадять багато нових технологій взаємодії, деякі з яких ми навіть уявити не можемо зараз. Пам’ятаєте, коли в ніч на вибори в 2008 році над CNN широко знущалися з приводу голограми? Ну, чому б краща версія цього не стала реальністю в гібридних офлайн / онлайн-подіях у найближчі роки?

Що підводить нас до ділової структури сектору заходів. Що буде з гігантами індустрії подій, такими як RELX, Informa, Comexposium, Emerald Holdings, Clarion, Tarsus та іншими? Як вони відреагують на цю зміну в основному бізнесі?

Деякі з них протягом останнього десятиліття вже диверсифікували свої активи, крім подій, на інформаційні послуги та інші послуги, орієнтовані на передплату. Що станеться з бізнесом медіа-видавців, одним із швидкозростаючих життєвих шляхів, які вони розробили за останнє десятиліття завдяки зниженню їх бізнес-напрямків, що підтримуються рекламою? Що станеться з легіоном компаній, що займаються виробництвом подій, професіоналами подій та іншими працівниками фронту та ззаду, які заробляють на життя, проводячи важкі для логістики події у всьому світі? Що відбувається з майданчиками у першому цифровому чи в кращому гібридному світі? Як пройдуть це готелі під керівництвом конгресів та бізнес-груп, коли вони переосмислюють свою причину існування? Що буде з бюро з’їздів та відвідувачів міст та регіонів та як вони заново винайдуть себе? Як міста конгресів, такі як Лас-Вегас, Орландо та інші, переосмислять свої опори для бізнесу?

Більше уроків

Ознайомившись із трьома гігантськими галузями, що переживають зміни за останні два десятиліття, ось кілька загальних уроків, які потенційно можуть застосовуватися до індустрії подій:

Як тільки цифровий розподіл та прийняття вводяться в екосистему – у цьому випадку всіх змушують до цифрового усиновлення, – це змінює основну економіку, особливо коли йдеться про силу ціноутворення, в даному випадку безкоштовних або дешевих подій, і багато з них .

Бар’єри для в’їзду знижуються, і всі входять у нього, наступає цикл ажіотажу, і через кілька років відбувається витрушування. Тим часом мільярди доларів переміщуються з діючого сектору, і багато робочих місць втрачається.

Аналогові долари стають цифровими копійками, як знаменито сказав Джефф Цукер про рекламу в Інтернеті, і в якийсь момент вони перетворюються на копійки, але це ніколи не повертається до колишньої слави у старих форматах. Коли це повернеться до доларів, нові гравці, такі як Netflix, переформатують всю галузь.

Члени влади завжди чинять опір цифровій трансформації і навіть глузують із повстанців заклятими цитатами, як у прикладі Бьюкеса вище.

З’являються нові руйнівники, і великі компанії переживають чимало короткотермінових болів, але, швидше за все, виграють довгостроково – у багатьох випадках, з’їдаючи руйнівників – якщо вони узагальнили уроки інших галузей.

Багато діючих посередників у цій галузі відходять убік, і сторона покупця та продавця прямує, поки це не спрацьовує або не масштабується, і з’являються нові типи посередників.

Ранні новатори та руйнівники переважно не виграють довгостроково, але швидкі послідовники.

Діючі люди повинні бути готові до канібалізації, щоб вижити та процвітати.

Багато венчурних доларів та доларів для інвесторів потопають у цьому секторі, з великим розчаруванням для більшості стартапів, які зазнають невдачі.

Виникає багато інновацій, які в короткостроковій перспективі виглядають як виверти, і вони включаються в наступні галузеві цикли і стають нормою.

Той, хто найкраще контролює найбільший обсяг даних, є найбільшим переможцем.

З’являється багато нових ніш, деякі з них стають основними протягом певного періоду часу.

Зрештою, кінцевий споживач завжди, завжди виграє. Ви не можете боротися з цією силою.

Важливо зазначити, що ні музика, ні радіо, ні індустрія новин, ні телевізійна / кіноіндустрія не загинули, тому що діючі гравці були просто відведені в сторону новими компаніями без інституційного роздуму та інтересів, які майже завжди утримують чиновників від просування наступна річ.

Це ми знаємо: зв’язок людей у ділових умовах завжди буде необхідним, насправді може бути навіть важливішим у цифрово перевантаженому світі, чи то завдяки чудовій редакційній статті в умовах конференції, чи шляхом встановлення зв’язків між покупцями та продавцями у різних форматах.

Багато аспектів галузі, швидше за все, перейдуть на цифрові формати, але потреба у фізичній взаємодії для “останньої милі” може стати ще більш важливою, навіть якщо вона стане меншим місцем, де це станеться. Багато експериментів та відкритість до великих невдач були б ключовим фактором успіху нинішніх чиновників.

Чи готова індустрія подій до цієї реальності?

Рафат Алі є генеральним директором та засновником компанії Skift, світової компанії з питань розвідки подорожей: Новини, аналіз, дослідження та конференції з питань онлайн-подорожей, авіакомпаній, готелів, туризму, круїзів, стартапів, технологій тощо. Підтримайте незалежну журналістику у найбільш наслідковому секторі світу, підписавшись на Skift Pro, послугу щоденного членства новин туристичної галузі.

Раніше він був засновником платного контенту, який він продав компанії Guardian Media Group у 2008 році.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/event-industry-going-through-its-napster-moment-rafat-ali/.

Rafat Ali люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: