WOBI – цифрова ДНК для маркетингу

Цього року Форум з маркетингу та продажів WOBI став чудовим джерелом ідей щодо нових цифрових тенденцій у маркетингу. Стільки натхнення для ринку В2С, а також для В2В та в цілому для Human 2 Human, індивідуальний підхід, орієнтований на клієнта, стає все більш можливим завдяки новітнім потужним та доступним технологіям.

Я був вражений новими можливостями, що відкриваються Штучним інтелектом, Машинним навчанням та Глибоким навчанням, представленими Моханбіром Сауні із багатьма конкретними прикладами у формуванні попиту, забезпеченні продажів, підтримці клієнтів для різних секторів бізнесу.

Але, зосередившись на B2B, я дуже оцінив:

= Нові можливості ідентифікувати та максимізувати цінність для клієнта, дедалі більше відходячи від власності на товар до оплати за час, використання, результат та справді сприйняту вартість. Нарізаючи пропозицію та роблячи її пісною, відповідаючи все краще і краще на питання: «За що платить клієнт?» (Марко Бертіні).

= Основна потреба поставити надійність у центр нашої уваги та всієї нашої організації, щоб завоювати та зберегти лояльність наших клієнтів у повністю прозорому та взаємопов’язаному світі, де клієнт навіть готовий платити більше та обмінюватися цінними даними заощадите час, щоб полегшити ситуацію, отримавши загальну перевагу, передавши надійним партнерам те, що не є основним (Марта Роджерс)

Нарешті, мені дуже сподобався Мартін Ліндстрем, «нав’язливий збирач підказок та малих даних» про клієнтів, як спосіб налаштувати та виправити висновки, іноді неправильні, до яких ми можемо дійти за допомогою Big Data.

Мені сподобалося його зосередження на важливості розповіді історій, емпатії, емоцій як найбільших інструментів маркетингового успіху. І мені це сподобалось, тому що ми всі ці речі, в Італії, дуже добре вбудовані в нашу ДНК. Справа лише в тому, щоб годувати і годувати нашу велику культурну основу і залишатися відкритими для світу таким, яким ми завжди були у нашій довгій успішній історії.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/wobi-digital-dna-marketing-adriano-chinello/.

Adriano Chinello люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

WMSFMI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: