Ведіть із “цікавим”

Цікаво, як я витримав 6 годин занять у шкільні дні? Немає PowerPoint, нелегко отримати перерву на воду і немає способу проявити незацікавленість. Як школярі роблять це сьогодні? Сьогодні, в часи пандемії, дзвінки на зумах та ноутбук із старшокласниками, як вчителі роблять речі цікавими на цілий рік і приваблюють старшокласників до навчання.

У корпораціях нас вчать ефективно сприяти зустрічам та підтримувати спілкування чітким та ефективним. Вивчається багато трюків- «Структуруй свою думку», «Нехай це буде просто», «Май чіткі цілі». Усі з добрими намірами, та все ж запобігайте «повільній смерті шляхом презентації». Влаштувати колег на нову роботу чи новий процес ще важче. Організації люблять зміни і потреби в їх зміні “на борту” майже ведуть нас усіх у долину “зустрічати нудьгу”.

Я шукав натхнення у вчителів своїх дочок 9 класу. Один з її занять привернув мою увагу – її курс інформатики. Її курс інформатики у 9 класі розпочався з програмування, алгоритмів та блок -схем. Їх клас вивчає основи комп’ютерів протягом 2 років – 9 -го та 10 -го класів. Найкраща частина їхньої навчальної програми – це блок -схеми, алгоритми, базове програмування та бази даних. Решта- це переважно концепції знань- двійкові, пристрої введення / виведення та моделі Фон Неймана. З таким змістом структурований навчальний курс (як це роблять усі підручники) почався б з двійкових систем, перетворення двійкових у десяткові, логічних гейтів та моделей фон Неймана. У цьому підході немає нічого поганого, але половина класу буде нудно, коли вони дістануться до хорошого – програмування. Як тільки ви втратите аудиторію, неможливо повернути її назад … не підліткам, які живуть життям Instagram.

Учитель пройшов найкращу частину курсу і дозволив класу зробити перший зразок. Враховуючи аудиторію, він знав, що програмування їх найбільше зачепить. Не математика, не фон Нойман. Він також знав, що мусить переробити ці концепції. Але перший місяць був найцікавішим з блок -схемами, алгоритмами та деяким програмуванням. Неважливо, що він навчався процедурним способом, без особливого контексту того, як він вписується в комп’ютери. Проте класу це сподобалось. Вони були готові взятися за фон Неймана та абстрактні логічні ворота після місяця конкурентного програмування. Вихваляючись один від одного, це здавалося класним способом почати 9 клас.

“Ведіть з цікавим” – Ведіть з речами, які всі хотіли б побачити. Графіки, умовиводи, сміливі твердження та результати. Не створюйте напругу, не ходіть по матеріалах “як ми сюди потрапили”. Ваша аудиторія споживатиме багато цього, як тільки їм це буде цікаво. Інвестуйте у свою презентацію, щоб дізнатися, який цікавий контент. Це не завжди графіки чи таблиці. Розуміння того, що складність – це твоя робота.

Якщо ви стимулюєте зміни та примушуєте людей до нової концепції або сприяєте навчанню, то вкрай необхідно переглянути свій план. Навчання когось новому завжди включає в себе “круті” речі та “балаканину”. Почніть з хороших речей, навіть якщо вам доведеться повторити це знову.

Цікаві речі не повинні бути простими або сміливими неправдоподібними твердженнями. Ваш вміст має бути автентичним і належним чином глибоким. Найцікавіше – це пропозиція структурувати наявний вміст за допомогою «прологу», а потім розпочати розповідь. Лінійне оповідання, яке закінчується на високих нотах, не завжди є найкращим варіантом.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/lead-interesting-manoj-k/.

Manoj K люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: