Композиція 2016: Аналіз та цифри

[Цей допис у блозі можна знайти на нашому сайті англійською та фінською мовами]

Огляд целів на рік

Цілі як огляд блогу рік тому:

Наша цільова реалізація склала 1 600 000 євро, що становить приблизно 55% зростання

Наша ціль прибутку мала перевищити результат 2015 року, тобто все, що перевищує 65 000 євро після сплати податків

Ціль набору – 6 розробників

Ми хотіли значно підвищити зарплати кожному

Ми також хотіли додати до нашого спектру послуг хмарний консалтинг стратегічного рівня

Ми хотіли розпочати маркетинг Leanvision США

Результат: 5/6 досягнуто, “добре”

Цілі

Наші чисті продажі за 2016 рік становлять 1 844 000 осіб, що на 80%більше. За останні роки наші чисті продажі зросли досить добре, про що свідчить наше 9 місце у списку Deloitte Technology Fast 50 у 2016 році. Зрештою, у конкурсі за 2012-2015 фінансові роки було зазначено зростання, а це означає, що ми можемо опинитися у наступному списку, хоча ми більше не входимо до першої десятки.

Наш результат склав 194 000 євро після сплати податків, збільшення на 195%. З персоналу рівномірно віднімається 20% бонус. Крім того, протягом року ми збільшили зарплати кожному приблизно в 10 разів. Мета компенсації досягнута.

У 2016 році до нашої команди приєдналося 9 експертів:

Наш хмарний консалтинговий підрозділ очолив Карл Отс, який перейшов до нас з Microsoft. Карл співпрацює з Azure з 2011 року і є одним з небагатьох експертів у Фінляндії, які можуть всебічно проконсультувати як ділові, так і технічні наслідки хмари в цьому поточному сп’янінні “оцифрування”. Портфель продуктів Karl включає наступні продукти:

Хоча раніше ми надавали ці послуги на “ad hoc” основі, у цьому спортзалі ми зробили їх невід’ємною та передбачуваною частиною нашого життєвого циклу. На практиці наші консалтингові послуги природним чином перетворюються на послуги з розробки та безперервної роботи, які тепер мають 5 років роботи Azure та десятки вимогливих досвіду будівництва систем.

Leanvisio

Старе прислів’я говорить: певні лише податки та стипендії. Отже, нижче наведено кілька стипендій року Leanvisio.

Ми часто оцінюємо напрямок діяльності компанії протягом року, особливо коли йдеться про підбір персоналу. Протягом року ми наймали розробників, тому що це сприяло зростанню проектного бізнесу. Однак водночас ми зрозуміли, що Leanvision Flying більше не залежить від розробників, а від функцій, що підтримують маркетинг, продажі та реалізацію клієнтів.

В результаті повторення цієї жорстокої дилеми ми прийшли до висновку, що зростаючий проектний будинок, подібний до нашого, не зможе вирішити стільки, що обидві гілки виросли б так, як ми сподівалися. Лише в цій задумці ми побачили, скільки потрібно парам рук, щоб реалізувати продукт для контролю виробництва.

В результаті ми прийняли рішення інвестувати у розвиток проектного бізнесу, і тому ми припинили розробку Leanvision з цією раною. Фінського ринку не вистачить для цього продукту, і марно мріяти про США без значних додаткових інвестицій.

Як приємний побічний ефект, нам вдалося без особливих зусиль перенести функцію швидкого погодинного ведення журналу Leanvision до командних служб Microsoft Visual Studio. Знаєте, навіть якщо ви отримаєте їх до придбання Microsoft, тому що VSTS все ще трохи дозріває в цьому плані.

Якщо все буде добре, ця історія допоможе нам, крім когось іншого.

Чому інaiй рік підійшов?

Ми переїхали з нашого тісного приміщення Форуму до Камппі, поруч з Теренпелі, до Олавінкату 1 Б. Ми в розпалі, прикрашаючи наш новий поштовх, хоча поки лише пінбол, нові блефи та відтінки VR / AR у вигляді кількох Прибули пристрої HoloLenses та HTC Vive. Ласкаво просимо на каву в будь -який час!

Ми були помітно залучені до спільнот, пов’язаних із Microsoft Azure:

Група користувачів Azure Azure – це жвава, активна спільнота, до якої, сподіваємось, приєднаються усі

Протягом року ми проводили першу більш помітну міжнародну подію під назвою Iglooconf, яка проводилася як безкоштовна подія 19 та 20 січня, після якої відбувся прямий ефір із понад 1000 людей з майже 30 країн світу.

Ми також продовжили розміщення Global Azure Bootcamp

Подкаст віконної студії слухають 20000 разів на рік, а це означає, що він також зайняв якесь місце у нашій ніші.

Із самим головним, Microsoft, ми уклали кілька партнерств, які впливають на нашу компанію в довгостроковій перспективі. Найбільш яскравими прикладами цього, ймовірно, є Програма хмарного розвитку, до якої на скандинавський рівень подається заявка всього 16 компаній, а також програми «Продавець -партнер» та «Сертифікований тренер», які надають нам цінні бізнес -перспективи та можливості.

Що стосується доповненої реальності, ми в помірному захваті від початку нашого першого проекту Hololens.

Фігури 2016

Цифри повинні бути задоволені; результат збільшився, незважаючи на те, що в компанії ми знайшли 9 осіб, або приблизно на 40% більше людей. Можу сказати, що ми подолали початковий стан молодої компанії, де єдине працевлаштування є ризиком для діяльності компанії через непропорційно великий грошовий вплив.

Нижче наведені графіки як прекрасна копія блогу нашого сайту:

Взяти контакт

Чи цікавить вас щось ще з 2016 року?

Контактна особа: Сакарі Нахі (050369 7782) [Команда Kompozure та контактна інформація]

Через тиждень у блозі з’явиться допис про цілі на 2017 рік – перевірте також!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/kompozure-2016-analyysi-ja-luvut-sakari-nahi/.

Sakari Nahi люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: