Культура для зростання – Промова інновацій 2019

Це була така честь проводити престижну інноваційну промову 2019 року.: Sparkles:

Тема «Культура для зростання» настільки важлива. І відчуває себе особисто.

Будучи розширенням, виклики, описані зі сцени,-це всі виклики, з якими ми можемо співвідноситися.

Легкий доступ до стартового капіталу та досягнення результатів набагато вище прогнозів призвели нас до того етапу, коли ми зростаємо як божевільні.: Rocket: Так!

Тільки це приносить нам багато болю. : exploding_head:

У нас є більша потреба в – але менший доступ до ресурсів експертів. Ми маємо більшу потребу – але менший доступ до капіталу.

У Норвегії галузь, яка принесла нам найбільше грошей, нафту, поступово матиме менше значення, і цей дохід потрібно замінити. Нам потрібні сильні компанії з витривалістю, компанії, які можуть зайняти більші позиції, і компанії, здатні рости.

У Норвегії 9 із 10 компаній мають менше 10 працівників. У наших сусідів є Spotify, Skype, Klarna, Volvo та IKEA.

Чи ми просто занадто зручні, щоб турбувати зростання високого ризику? Або нам може не вистачити необхідної для цього культури.

Професор економіки НТНУ Рагнар Торвік каже, що ми здатні, у нас є гроші, але вони вкладаються неправильно. І наша система оподаткування вигідна лише інвестиціям “ні” з низьким рівнем ризику, наприклад, додатковим салоном.

Андерс Брандт, інвестор компанії IdeKapital, продовжує вирішення проблеми салону, пояснюючи, як у нас є тенденція до дводенних робочих тижнів, проводячи решту часу у відпустці. Він, звичайно, був трохи саркастичним – смішно, адже це правда!

Я маю усі наміри довести, що норвезькі тенденції хибні, і ми плануємо timetoRIOT стати світовим лідером у своїй галузі. Ми готові покласти ризик та зусилля, і, як сказав Бьорн Кьос: «Можна працювати з кабіни»

@innovasjonnorge @andersbrandt @bjørnkjos @norwegian @ragnartorvik @timetoriot

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/culture-growth-innovation-speech-2019-kimberly-larsen/.

Kimberly Larsen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Innovasjonstalen2019

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: