Призупинено з Google Play – справжній жах в епоху Mobile First

Я люблю розповідати вам справжню історію жахів, а не давню історію з багаттям, як ви розповідаєте своїм дітям. Ні, це справжній жах для тих з нас, хто працює зі стартапом.

Ми нова компанія, всього 12 чоловік, у якій ми всі наполегливо працюємо над тим, щоб доставити найсучасніший Путівник соціального телебачення до Латинської Америки.На цьому ринку ми з перших рук відчуваємо справжнє значення Mobile First. Наша база користувачів – це насамперед андроїд, хоча наша присутність у iOS та Інтернеті все ще значна, і ми маємо гарне зростання приблизно на дві цифри на тиждень – поки що це виглядає як щаслива історія, чи не так?

Повертаючись з Різдвяних свят, ми всі поділилися п’ятірками та веселими історіями: наші серверні сервери залишилися на 100% (завдяки AWS EC2), наше динамічне зростання було більшим, ніж будь -коли (через багатомісячну роботу з SEO), і наші рейтинги Android на наша остання версія була вище 4,5 – ми всі відчували себе королями та королевами!

Але потім прийшов цей лист:«Тема: сповіщення від Google Play

Це сповіщення про те, що вашу програму mi.tv – Guía de TV з ідентифікатором пакета XXXX видалено з магазину Google Play.

ПРИЧИНА ВИДАЛЕННЯ: Порушення положень щодо спаму Політики щодо вмісту. Для отримання додаткової інформації зверніться до довідкової статті щодо політики щодо спаму щодо ключових слів.

Не займайтеся “заповненням ключових слів”, завантажуючи описи програм із ключовими словами поза контекстом.

Не використовуйте недоречні, оманливі або надмірні ключові слова в описах програм, заголовках чи метаданих.

Ваш заголовок та/або опис не повинні намагатися видавати себе за інший популярний продукт без дозволу.

Цей додаток було вимкнено як попередження щодо політики. Якщо ваш обліковий запис розробника все ще має хорошу репутацію, ви можете переглянути та завантажити відповідну політиці версію цієї програми як нову назву пакета. “

Уявіть наш жах! Що ми, якщо у нас немає нашого додатка? Це вся наша ідентичність. Флагманський магазин загубився!Чи доведеться нам відновити базу користувачів?Чи доведеться нам шукати нову маркетингову кампанію?Чи доведеться нам створювати абсолютно новий додаток?

Ми втратили б усі оцінки від нашого улюбленого користувача, всю нашу роботу з оптимізації пошукових систем потрібно було б переробити і найстрашніше з усіх – наші користувачі були б заблоковані в сироті, яку неможливо оновити, коли ми надсилаємо нові функції та оновлення.

Чи є апеляція дійсним варіантом?

Ми також можемо подати апеляцію до Google щодо повернення нашого додатка. Але наші дослідження показали багато негативних блогів та коментарів щодо цього варіанту. Ми читали багато історій про стартапи, які були повністю зруйновані цим видаленням. Ми зателефонували до нашої мережі та всіх наших друзів на сцені розробки додатків, щоб знайти тих, хто міг би допомогти нам краще зрозуміти, чи є апеляція варіантом?

Виявляється, ці три маркери, які ви бачите в електронному листі,-це три окремі порушення, виявлені пошуковим роботом Google. Ще одна важлива інформація, яку ми зібрали, – це те, що опція оскарження є абсолютно дійсною, зазвичай Google надсилає попередження, яке дозволяє вам задовго до видалення внести необхідну корекцію.

Розуміння, чому нас відсторонили

Ми уважно подивились на наш власний додаток і побачили, що найкращі практики змінилися під час гри з моменту першого запуску – від довгих описів програм до коротших. Також багато програм, подібних до нашого, перестали перераховувати інші товари/бренди, які вони підтримують, щоб гарантувати, що жодних впливів на інші торговельні марки не було. Ми перерахували деякі бренди, але лише ті, на які у нас є на це письмові права. Нарешті, ми виявили, що наші найпоширеніші ключові слова з помилками в написанні назви додатків (mi.tv, mi punto tv, mi tv, mivt тощо) більше не повинні бути частиною стратегії ASO і тому також видаляються. Ми повинні були визнати це, незважаючи на наші юридичні документи та добрі наміри; ми порушили нові найкращі практики в Google play!

Ми написали новий опис і ретельно створили нашу апеляційну електронну пошту до Google.Ми висловили бажання вносити необхідні зміни і визнали, хоча і ненавмисно, що наш старий опис порушив найкращу практику (підпишіть мені, якщо хочете бачити точні слова), я повинен визнати, що ми всі були трохи хиткими, коли натискали кнопку надсилання.Ви повинні знати, коли Google видаляє ваш додаток із гри, у вас більше немає доступу до інтерфейсу адміністратора програми, ви нічого не бачите, ваші користувачі не можуть оновити, ви можете змінити опис, ви нічого не можете зробити – тому ми чекав…

(Я можу просто припустити, що саме в цей період інші стартапи та приватні особи знаходять час, щоб написати свої публікації у своєму блозі про те, як видалили їхній додаток чи як апеляція не пройшла, наскільки руйнівним був вплив чи наскільки несправедливий Google чи наскільки чуйні Інтернет краще, ніж рідний, або що ні. Ось чому, коли ви шукаєте в Google слово “Коли Google вирішить видалити ваш додаток”, ви не знайдете багато щасливих історій.)

Цей період був справжнім жахом для нас, ми розрахували свою втрату та зважили наші варіанти, але потім, вже через 5 годин після того, як ми надіслали апеляцію, ми отримали електронний лист від Google, де вони умовно повертають нам наші права доступу. Тепер ми отримали права доступу, і ми могли змінити опис програми, і ми могли б повторно опублікувати наш додаток, щоб грати в магазин!

Світло в кінці тунелю

Врешті -решт ми зіткнулися з 9 -годинним простоєм з ігрового магазину. Ми важко дізналися, як має виглядати опис програми, але наш найбільший урок – це досвід з перших рук щодо призупинення роботи програми, і тому ми хочемо поділитися надією з усіма чесними розробниками додатків: в кінці тунель – апеляція є дійсним варіантом.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/suspended-from-google-play-real-horror-age-mobile-first-%C3%A5kerfeldt/.

Erik Åkerfeldt люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: