Продаж на основі емоцій

Колись, якщо ви хотіли зібрати інтригуючу інформацію, вам доводилося використовувати форми самозвітування (опитування), особисті інтерв’ю та фокус -групи. Чудові методи, але відсутні. Спосіб отримання висновків з отриманих результатів часто суб’єктивний і упереджений.

Як капітан IDF, а пізніше як CMO риелторської компанії, я завжди був зобов’язаний доводити результати до столу. Немає даних. Результати.

Статистика – це чудова річ, але якщо ми як маркетологи не знаємо, як направити їх на продажі, це не що інше, як скупчення даних та сегментів інтерв’ю.

Що нам потрібно зробити, щоб перетворити дані на продаж?

Протягом свого життя я займався телефонними та фронтовими продажами. Цей вид роботи дав можливість зрозуміти не лише стратегічний рівень маркетингу, а й зрозуміти необхідність практичних інструментів для продавців і, найголовніше, споживача.

Пізніше, спираючись на знання, які я отримав в армії та в продажах, я керував бюджетом на рекламу у розмірі понад 300 000 шекелів, завдяки чому через 4 місяці я подвоїв обороти компанії вдвічі.

Я зрозумів, що занадто багато маркетологів пропускають важливий етап у своєму бажанні продавати – людей, які купують.

Виник мій підприємницький інстинкт, і я зрозумів, що ринок потребує перевиховання у всьому питанні розуміння потреб клієнтів та переходу від сухих даних до знань, які перетворюються на гроші.

Майбутнє маркетингу – дриль

До цього часу наш маркетинговий успіх вимірювався на основі рентабельності інвестицій, кліків та покупок.

Дриль спеціалізується в галузі нейромаркетингу та поєднання передових інноваційних методологій у сфері маркетингу.

Наша мета – надати можливість кожній людині та власнику малого бізнесу розвиватися у простий та доступний спосіб відчути світ змісту нейромаркетингу за допомогою легкого, швидкого, доступного та автоматичного сервісу. За допомогою нейромаркетингу ми дозволяємо маркетологам увійти у підсвідомий світ свого потенційного споживача та зрозуміти їх почуття та бар’єри.

Не потрібно гадати, коли знаєш

Ми довели, що розуміння підсвідомості клієнта збільшить дохід компанії та покращить відносини з клієнтами.

За допомогою нашої системи ми можемо в будь-який момент відстежувати непрямі відповіді, почуття та емоції наших клієнтів і отримувати оновлену та надійну інформацію, яка сильно вплине на ваші заробітки та продажі.

Ми використовуємо такі інноваційні технології, як: ЕЕГ, GSR, аналіз обличчя та відстеження очей, і з їх допомогою ми виявляємо все, що ви хотіли б знати про своїх клієнтів та клієнтів ваших конкурентів.

Збільшення продажів

Нарешті, моя пристрасть полягає в тому, щоб збирати різноманітні дані та уявлення та надавати рекламодавцям детальний опис дій, які їм потрібно вжити, щоб збільшити свої продажі.

Впевненість у здатності Дрила дозволити рекламодавцям збільшити свої продажі – це саме те, про що я мріяв зробити. Цікаво повернутися на зустріч із клієнтом і знати, що він покаже нам звіт, який, як я вже знаю, збільшив продажі 🙂

Ланор Даніель, співзасновник компанії Drill – Neuromarketing Research

: earth_asia: https://drill-d.co.il/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/emotions-based-sales-lanor-daniel/.

Lanor Daniel люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: