Філ Ціммерман – Король шифрування

Філ Циммерманн та його внески у бум криптовалют

1990 -ті роки – це десятиліття, яке увійде в історію як епоха безпрецедентного технічного прогресу. Хоча Всесвітня павутина була створена в 1989 році, лише в 1990 році була написана перша комп’ютерна програма для веб -браузера. У серпні 1991 року він був опублікований для широкої публіки в Інтернеті, і світ назавжди змінився.

У 90 -ті роки в інтернет -індустрії відбувся неймовірний підйом. Amazon був заснований у липні 1994 р., EBay у вересні 1995 р., А Google через три роки у вересні 1998 р. Хоча Dot Com Bubble зазнав численних жертв, ці технологічні гіганти піднялися з попелу як багаторічні економічні важковаговики.

Окрім хвилі Інтернету, у 1990 -х роках почався менш відомий рух. Група криптографів та комп’ютерних учених зібралася наприкінці 1992 року і назвала себе Cypherpunks – групою, присвяченою “захисту [їх] конфіденційності за допомогою криптографії, систем анонімного пересилання пошти, цифрових підписів та електронних грошей”.

Cypherpunks розпочали список розсилки, який служив форумом для таких технічних предметів, як математика, криптографія, інформатика та політична активність. Маючи лібертаріанські та анархістські ухили, рух «Кіпрпанк» залишив свій слід у суспільстві, який можна побачити навіть сьогодні. Один з членів, Філ Ціммерманн, зіграв особливо важливу роль у розвитку криптографії та пропаганди конфіденційності.

Початок і рання кар’єра Філа Ціммермана

Циммерманн народився 12 лютого 1954 року в Камдені, штат Нью -Джерсі. Син водія вантажівки бетономішалки, Циммерманн навчався в Атлантичному університеті Флориди, де здобув ступінь бакалавра наук з інформатики. Після закінчення навчання в 1978 році Циммерманн переїхав до Боулдера, штат Колорадо, де працював у кампанії з заморожування ядерної зброї в якості аналітика політики, на додаток до щоденної роботи інженером -програмістом.

Протягом цього періоду Циммерманн був антиядерним активістом і навіть був заарештований разом з Карлом Саганом, Мартіном Шіном та ще 400 людьми за протест на ядерному полігоні в Неваді. Протест закінчився марно, оскільки випробування вже відбулися, але його арешт зміцнив Ціммермана як добросовісного антиядерного протестувальника.

З припиненням холодної війни Циммерман почав дедалі більше цікавитися криптографією та її здатністю захищати приватні комунікації як на місцевому, так і на глобальному рівні. На початку 1990 -х років Циммерманн створив програмне забезпечення, яке швидко завоювало всесвітнє визнання.

Створення досить гарної програми конфіденційності

У 1991 році Циммерманн створив програму шифрування Pretty Good Privacy (PGP). Він надає користувачам криптографічну конфіденційність та автентифікацію для передачі даних, дозволяючи сторонам надсилати конфіденційні повідомлення. Поряд з випуском програми, зауважив Циммерманн, «PGP надає людям можливість взяти конфіденційність у свої руки».

Підґрунтям його випуску стала щира віра Циммермана в те, що люди мають право зберігати конфіденційність у своїх розмовах та спілкуванні, незалежно від того, в якому середовищі вони відбуваються. Відповідно до лібертаріанських поглядів Cypherpunks, Циммерманн коментує:

Коли була підготовлена Конституція Сполучених Штатів, батьки -засновники не побачили необхідності чітко викладати право на приватну розмову … Однак, з настанням епохи інформації, починаючи з винаходу телефону, все змінилося. Зараз більшість наших розмов ведеться в електронному вигляді.

Це дозволяє розкривати наші найінтимніші розмови без нашого відома … Електронна пошта, надіслана через Інтернет, не є більш безпечною, ніж дзвінки по стільниковому телефону. Електронна пошта стрімко замінює поштову пошту, що стає нормою для всіх, а не новинкою, яка була раніше … Сьогодні електронну пошту можна регулярно та автоматично сканувати на наявність цікавих ключових слів у великому масштабі без виявлення.

З моменту свого створення PGP злетів як ракета. Це швидко стало глобальним явищем, настільки, що Циммерманн став об’єктом трирічного кримінального розслідування, проведеного урядом США. Вони стверджували, що PGP порушує обмеження експорту США для криптографічного програмного забезпечення, але безрезультатно. PGP вже був найпопулярнішим у світі програмним забезпеченням для шифрування електронної пошти, і врешті -решт справу було припинено без пред’явлення кримінальних звинувачень.

Вплив Циммермана та PGP на криптовалюти

Хоча Циммерманн не брав безпосередньої участі у створенні прото-криптовалют, таких як Digi-Cash або B-money, його філософський вплив на розвиток криптовалют не повинен залишитися непоміченим.

Як і інші Cypherpunks, Циммерман твердо вірив, що право особи на конфіденційність витісняє все інше, що стосується Інтернету та електронних комунікацій. Його боротьба за шифрування електронної пошти та конфіденційні повідомлення призвела до створення електронних платіжних систем, де повідомлення зашифровані та конфіденційні. Він став першим у програмі шифрування електронної пошти, яка відкрила шлях іншим комп’ютерним вченим застосувати ту ж логіку до електронних транзакцій.

Більш практичним, відчутним чином PGP, найбільше творіння Циммермана, все ще відіграє важливу роль у спільноті криптовалют. По -перше, він став прикладом того, як успішно шифрувати повідомлення та надсилати їх у глобальному масштабі. Це кістяк сьогоднішніх блокчейн -транзакцій.

По -друге, використання криптографії з відкритим ключем PGP стало взірцем для інших криптографів. Шифрування відкритим ключем є стандартною функцією більшості криптовалют, включаючи біткойни. Його використання в шифруванні електронної пошти призвело до його використання для захисту анонімних, конфіденційних фінансових операцій.

По -третє, і, можливо, найважливіше, технологія PGP використовується як система шифрування для багатьох користувачів криптовалюти. Пари ключів PGP використовуються для безпечних торгів позабіржовими (позабіржовими) операціями з криптовалютою. Електронні листи OpenPGP також використовуються в анонімних, позабіржових транзакціях, а деякі ентузіасти криптовалюти вважають за краще використовувати PGP для шифрування своїх біткойн -адрес та приватних ключів.

Публічні криптовалютні біржі, такі як Kraken, використовують відкритий ключ PGP для підписання листування електронної пошти користувачам. Вони можуть імпортувати вихідні електронні листи Kraken у сумісний поштовий клієнт, щоб перевірити справжність підписаних листів із сайту. Таким чином, система PGP створює можливість для таких обмінів, як Kraken, надсилати безпечні конфіденційні повідомлення своїм клієнтам, не турбуючись про втручання. Це особливо корисно, оскільки все більше державних органів розправляються з криптобіржами.

Без Циммермана та його роботи в галузі криптографії, зокрема розробки програми PGP, криптовалюти, ймовірно, були б набагато менш розвиненими. Його робота спростила спосіб для сторін надсилати зашифровані електронні листи, що в кінцевому підсумку призвело до розвитку мереж, які дозволяють користувачам надсилати зашифровані грошові операції.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/phil-zimmermann-king-encryption-samuel-falkon/.

Samuel Falkon люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: