Як ознайомити ваше резюме з менеджером з найму IT

Уявіть, що ви – компанія. Ваше резюме схоже на рекламу цієї компанії. Спробуйте поставити себе на місце людини, яка шукає нового інженера. Це ніби відкрити Google і спробувати шукати дуже довгий список результатів, деякі з них відповідають пошуковому терміну краще за інші. Те, що ви хочете зробити, це полегшити пошук вашого резюме.

Дозвольте мені спочатку переглянути деякі речі, які майже напевно не допоможуть вам бути обраними.

Сторінки та сторінки, які варті інформації про вас

Так, ви цікава особистість, і я хочу дізнатися про вас більше, але я не хочу читати книгу про вас, коли вперше почую про вас. Тому, будь ласка, спробуйте обмежитися 1 сторінкою, 2 або, можливо, 3 сторінками. Переконайтесь, що кожен рядок, кожне слово займає своє місце у вашому резюме. Якщо Ілон Маск вмістить його на одній сторінці, то зможете і ви!

Витончена мова

У сучасному ІТ-світі дуже ймовірно, що людина, яка дивиться ваше резюме, не буде носієм носії мови (англійською), тому спроба справити враження на читача вигадливими словами найчастіше викликає дивний погляд або голову. подряпати. Якщо ви не претендуєте на роботу, де навички письма є важливими, не залишайте у своєму резюме великих слів.

Впорядковуйте інформацію відповідно до того, наскільки вона важлива для вас

Як хтось, хто читає до сотні резюме на місяць, дозвольте мені вам щось сказати. У вашому резюме є лише частини, які мені дуже цікаві під час першого читання. І це не ваше захоплення чи навіть формальна освіта. Це ваш досвід роботи, останній останній. Не зрозумійте мене неправильно, інформація про вашу освіту важлива … якщо ви претендуєте на роботу, де не потрібно багаторічного досвіду. З іншого боку, якщо ви працюєте більше 5 років, мені буде набагато цікавіше, що ви робили за ці 5 років, то чому б не зробити так легко знайти інформацію.

Надто турбуючись про укладку

Я бачив свою неабияку частку інженерних резюме у своїй кар’єрі, і немає іншого способу сказати це, окрім: мені справді зовсім байдуже, у якому стилі написано резюме. Важливо, про що ви повинні подбати, це про те, щоб інформація була впорядкованою та її легко було знайти. Інформація, важлива для вакансії, на яку ви претендуєте, і ніщо інше. Все інше – це лише те, через що я повинен переконатися, чи підходиш ти чи ні. Синій, червоний або зелений шрифт, на мій погляд, не дуже важливий.

Є ще багато деталей щодо резюме, в які ми могли б зайти, але зупинимось тут. Підводячи підсумок, укажіть коротко, найновіший досвід роботи зверху. Ось і все. Якщо ви дійсно хочете додати йому смаку, зробіть це в супровідному листі.

Що ви думаєте про написання/читання резюме?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-get-your-resume-read-hiring-manager-tine-klancar/.

Tine Klancar люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: