Bonita 2021.1, Демократизація автоматизації процесів

Нещодавно ми оголосили про доступність випуску Bonita 2021.1. Це, безумовно, найважливіше оновлення платформи Bonita з моменту виходу Bonita 7.0. У цій статті ви знайдете детальний опис удосконалень та нових можливостей, включених у цей випуск, а також основні оновлення, пов’язані з професійними послугами та пропозиціями підтримки. Я також виділю безпрецедентну кількість можливостей, які ми відкрили для цього випуску 2021.1!

Випуск платформи bonita 2021.1

Цей випуск платформи Bonita містить значні покращення та оновлення для нашої спільноти, клієнтів та партнерів. Через цей стрибок вартості ми подумали, що цей випуск заслуговує на те, щоб бути Bonita 8.0 (основний реліз), а не Bonita 7.12 (незначний випуск без перерв). Суворе дотримання правил семантичного редагування означало б, що ми випустимо Bonita 7.12, оскільки немає зворотних несумісних змін API або будь -яких інших змін.

Але з цією логікою, що керує стрибком основної версії, Боніта потенційно може залишитися 7.x назавжди.

Тому ми вирішили змінити найменування цього та майбутніх випусків продуктів на календарну версію, щоб встановити правильні очікування для користувачів щодо якості та стабільності, і водночас допомогти нам та нашим користувачам уникнути плутанини щодо важливості випуску.

Боніта 2021.1 вийшла! І ось що ми зробили з платформою автоматизації цифрових процесів Bonita і чому.

Підхід з низьким кодом (візуальне програмування проти кодування)

Цей випуск додає додаткової цінності як для візуального програмування, так і для кодування, щоб підтримати наше бачення спрощення співпраці та управління проектами.

Візуальне програмування

Новий редактор виразів, що дозволяє користувачам візуально створювати бізнес -правила та умови

Новий вигляд у Bonita Studio для перегляду всіх проблем та попереджень щодо проекту

Глобальна темна тема для Bonita Studio, в якій користувачі можуть перетворювати екран на темний вночі

Інші корисні вдосконалення для покращення зручності використання UIDesigner: повернення віджета автозаповнення, відображення повних назв фрагментів та користувацьких віджетів

Кодування

Два нових пакета SDK на основі набору інструментів шаблонів проектів Maven Archetype доступні розробникам для створення та тестування індивідуальних розширень та тем REST API

Тепер можна створювати розширення API Rest на Java

Розширення платформи

Окрім нових пакетів SDK, які дозволяють розробникам створювати та тестувати точки розширення, користувачі Bonita тепер можуть повторно використовувати та розширювати портал Bonita у своїх програмах. Портал розділено на дві незалежні програми Bonita (User App та Admin App), які можна використовувати як є – або налаштовувати за допомогою UIDesigner.

Надійність і масштабованість платформи

Для автоматичного відновлення після інцидентів до платформи Bonita додано новий механізм відновлення для обробки таких інцидентів, як відключення бази даних або мережі. Ця нова служба доповнює існуючі можливості кластеризації та автоматичного масштабування видань Bonita та Bonita Cloud для вирішення найскладніших випадків використання автоматизації процесів.

Відкрите джерело проти комерційного

Для того, щоб краще служити нашій спільноті, продовжувати прискорювати впровадження та уніфікувати інструменти розробки між виданнями Bonita Community та Enterprise, ми вирішили відкрити безпрецедентну кількість функцій у Bonita 2021.1:

Управління кількома середовищами

Усі роз’єми (SAP, Office, Salesforce, UI Path)

Усі редактори (розширення API Rest, теми, живі програми)

Інструменти співпраці (Git)

Розширений майстер (електронна пошта, веб -служба, база даних, Twitter)

Пошук індексів

Фрагменти

Оновлення локалізації з Bonita UI Designer

Адаптивне управління інтерфейсом – декілька розмірів екрану

Нові віджети (форма збереження, область розширеного тексту, діаграма, розширена таблиця)

Випуск 2021.1 також був можливістю змінити деякі функції та послуги з метою з’ясування того, що є у спільноті Bonita проти Bonita Enterprise.

Спільнота Bonita: видання платформи з відкритим кодом, що включає всі можливості, необхідні для розробки та впровадження проектів автоматизації процесів. Платформа базується на унікальному підході Bonitasoft до низькокодового програмного забезпечення та чітко відокремлює візуальне програмування від можливостей кодування для стимулювання співпраці та спрощення управління проектами.

Bonita Enterprise: комерційне видання платформи для вирішення основних і критичних випадків автоматизації процесів. Це видання додає можливості спільноті Bonita для захисту, масштабування, моніторингу та постійного вдосконалення проектів автоматизації процесів. Видання Enterprise в комплекті з підпискою на успіх клієнтів, яка забезпечує повну підтримку та послуги протягом життєвого циклу проекту від розробки до операцій.

Наступні можливості були переміщені з спільноти bonita до видання bonita enterprise:

PurgeTool. Цей інструмент тепер є частиною можливостей підприємства для управління масштабованістю платформи Bonita. Інструмент дозволяє очистити готові (заархівовані) екземпляри процесу з середовища виконання Bonita.

Випуски технічного обслуговування. Відтепер випуски технічного обслуговування (тобто 2021.1.x) доступні лише клієнтам. Усі виправлення, зроблені між двома незначними випусками, будуть включені та випущені в наступному другому випуску для користувачів спільноти, але випуски технічного обслуговування будуть доступні лише для клієнтів.

Видавець метрик JMX, файли журналів моніторингу та можливості динамічної безпеки API будуть видалені з наступного випуску спільноти Bonita і стануть частиною набору функцій Bonita Enterprise, що стосуються відповідно безпеки та тем моніторингу. Для уточнення, операційні можливості реєстрації платформи залишаться у спільноті Bonita.

Як пряма вигода від цих змін, операції оновлення/зниження версій між виданнями Bonita Community та Enterprise будуть спрощені.

Обидві операції все ще потребуватимуть повторного встановлення цільової платформи, але більше немає необхідності в повторній розробці проекту. Пониження рівня Enterprise до спільноти також означає, що можливості та послуги передплати Enterprise Edition більше не будуть доступні.

Оновлення пропозиції підписки bonitasoft

Разом з випуском Bonita 2021.1 та змінами, що стосуються уточнення цінності продуктів між виданнями Bonita Community та Bonita Enterprise, ми вирішили оновити нашу повну комерційну пропозицію.

Нова пропозиція підписки bonita для еластичного розгортання

З прийняттям хмарних обчислень та такими ініціативами, як модернізація ІТ та перенесення застарілих систем, ми бачимо, що зростає кількість клієнтів, які розгортають Bonita як у державних, так і в приватних хмарах. У таких середовищах ключовою є здатність отримувати ресурси так, як вони вам потрібні, і звільняти ресурси, коли вони вам більше не потрібні (еластичність).

Bonita Cloud спочатку забезпечує еластичність розгортання Bonita для наших клієнтів. Іншими словами, вони мають можливість автоматично збільшувати та розширювати Bonita Runtimes.

Але клієнти, які вирішили розгортати та керувати Bonita локально та/або у приватній/публічній хмарі за власним вибором, як правило, вже використовують Kubernetes або інші фреймворки чи послуги для управління автоматичним масштабуванням Bonita Runtimes. Для тих розгортань, де важко заздалегідь дізнатися кількість кластерних вузлів Bonita Runtime, які будуть потрібні, ми сьогодні запустили нову пропозицію підписки, яка включає необмежену кількість вузлів для Bonita Runtime.

Нові послуги та компоненти, включені до підписок bonita enterprise

Щоб забезпечити повну підтримку життєвого циклу проекту та послуги від розробки до операцій, ми додали такі нові послуги та компоненти за замовчуванням до кожної нової підписки Bonita. Ці послуги додаються до поточних і не будуть доступні жодного рівня рівня підтримки (Gold Elite або Platinum), вибраного в підписці.

Щорічний 2-денний аудит платформи Bonita. Приклади тем, які можуть бути розглянуті в цьому аудиті, включають:

Переконайтеся, що дотримувалися найкращих практик (конфігурація платформи, параметри безпеки, журнали, база даних тощо).

Перевірте оптимальну продуктивність (визначення розміру та налаштування платформи, інтеграція та залежності IS, процеси). Можуть бути запропоновані деякі покращення.

Огляд коду розробки. При необхідності ви отримаєте пропозиції щодо виправлень (процеси, BDM, інтерфейс тощо).

Щорічне оновлення/перехід на останню версію Bonita. Експерти Bonita допоможуть вам дистанційно, раз на рік, оновити локальну платформу Bonita до останньої версії. Ви обов’язково отримаєте найновіші функції та патчі Bonita.

Необмежений доступ до експертів Bonitasoft через абсолютно новий куточок експертів Bonita. Це нова послуга, яка дозволяє клієнтам бронювати 30 -хвилинні або 1 -годинні слоти, призначені для отримання зворотного зв’язку/допомоги від наших експертів на тему, пов’язану з розробкою/впровадженням Bonita. Питання, що обговорюється, необхідно надати заздалегідь. Експерти Bonitasoft запропонують дату та час протягом 2 робочих днів.

Відтепер випуски технічного обслуговування Bonita будуть доступні лише для користувачів, які підписалися на Bonita. Іншими словами, кожен великий і незначний випуск все ще буде доступний користувачам спільноти Bonita.

Безперервна доставка Bonita (BCD) тепер є частиною підписки Bonita Enterprise за замовчуванням. BCD забезпечує постійну практику доставки проектів Bonita та використовує найкращі технології, такі як Jenkins та Docker, для забезпечення можливостей безперервної інтеграції. BCD також можна використовувати для створення нових екземплярів Bonita локально та у хмарі (тобто AWS, Azure тощо).

Ці нові послуги та компоненти відтепер будуть доступні для нових клієнтів за замовчуванням. Існуючі клієнти можуть оновити свою існуючу підписку – зверніться до представника успіху клієнтів або торгового представника!

Пропозиції професійних послуг

В рамках нашої роботи з надання першокласних послуг нашим клієнтам ми запустили три нові пакети послуг.

Bonita Fast Track: щоб допомогти клієнтам швидко розпочати реалізацію свого першого проекту Bonita. Швидкий трек Bonita розрізняється за двома ознаками:

Впровадження кращих практик та затінення проектів. Досвідчена команда експертів та сертифікованих партнерів Bonitasoft допоможе клієнтам розпочати роботу, щойно активується Ваша підписка на Bonita. Під час цього процесу ви дізнаєтесь найкращі практики, рекомендації та поради, щоб отримати додаткові знання про Bonita у контексті вашого першого проекту.

Реалізація проекту під ключ. Досвідчена команда експертів Bonitasoft та сертифікованих партнерів зобов’язується поставити ваш перший проект за фіксованою ціною на основі визначеного обсягу. Професійні послуги Bonitasoft почнуть збирати ваші вимоги та найкращі практики роботи та перетворюватимуть їх у звіт про роботу.

Локальна модернізація Bonita Cloud: пропозиція все включено та фіксована ціна для оновлення локальних розгортань Bonita до хмари Bonita. Експерти Bonitasoft оцінять сумісність вашої платформи Bonita з Bonita Cloud і подбають про всі необхідні дії цього оновлення.

Боніта локального оновлення до останньої версії. Цей пакет містить усі необхідні знання для вирішення проблеми переходу від локального розгортання до останньої версії продукту. Команда професійних послуг Bonitasoft надасть цю послугу на основі узгодженого обсягу міграції за фіксованою ціною.

У цьому поточному випуску так багато чим пишатися. Не соромтеся завантажувати Bonita Commmunity або Bonita Enterprise і весело проводити час з Bonita!

Мігель

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/bonita-20211-democratizing-process-automation-miguel-valdes-faura/.

Miguel Valdes Faura люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: