SimScale наймає на роботу. Приєднуйтесь до команди зараз!

Моделювання CAE на основі браузера – це майбутнє!

У SimScale ми розробляємо майбутню веб-браузерну платформу CAE. Ми усуваємо бар’єри для світових інженерів і забезпечуємо доступ до потужностей моделювання CAE світового класу для всіх. Команда, що складається з інформатиків, інженерів -механіків та математиків у нашій штаб -квартирі неподалік від Мюнхена.

Команда SimScale захоплена потенціалом технології розробки цифрових продуктів. Ми переконані, що можливість дуже рано підтверджувати проектні рішення або генерувати проекти за певних граничних умов є вирішальною конкурентною перевагою.

Завдяки новому підходу платформи SimScale ми прагнемо надати кожній зацікавленій компанії доступ до цієї технології незалежно від її розміру чи інфраструктури. Перетворення з настільного додатка на інтерактивну та спільну онлайн -платформу робить комп’ютерну інженерію більш ефективною та простою у використанні.

http://simscale.com/_en/index.php?page=career

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/20140929133306-174797261-simscale-is-hiring-join-the-team-now/.

Johannes Probst люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: