Цифрове перетворення – середня швидкість WARP.

Дуже надзвичайний вплив, який вразив західні суспільства в наші дні, вже мав дуже багато наслідків.

Усі наслідки непередбачені, і переважна більшість негайно негативні. Однак найгіршим є невизначеність навколо того, коли все закінчується і “все повертається до норми”.

Це, мабуть, буде не таким “нормальним”, як ми зазвичай вважаємо “нормальним”, якщо можна сказати інакше.

Одна з речей, яка змінилася, – це наш спосіб спільної роботи та співпраці. В тому числі використання цифрових інструментів для проведення онлайн-зустрічей, дистанційного навчання та дистанційного керування.

Ніколи впровадження цієї технології не отримало такого “втрати”, як зараз. Якщо ми подивимося на поширення Microsoft Teams, то тепер це стало новим “нормальним явищем”. Це незважаючи на те, що “Skype” був надзвичайно поширений у минулому. Можливо, кілька людей навіть помітили, що пропускна здатність різко зменшилась у Skype, тоді як відео тепер, відповідно, здається більш гладким у Teams. Це збігається з переходом до інструменту співпраці, на який в даний час багато рухає технологічний гігант.

Таким чином, немає організації, яка не влаштовувала зустрічі One2One, групові зустрічі, вебінари, інформаційні зустрічі, а тепер також віртуальні п’ятничні бари.

За старих часів (до лютого 2020 р.) Для підготовки 3-тижневого планування завдання потрібно було 2 дні.

Домашні підключення, пропускна здатність та ліцензії для цього були впроваджені з рекордною швидкістю у співпраці між постачальниками ІТ, компаніями та державними установами. Внутрішні відділи ІТ-відділів справді забезпечили якість – із високочастотним виконанням.

Так, наприклад, я побачив, що муніципалітет Фаврсков за кілька днів забезпечив робочі місця для політиків та фінансових комітетів, в т.ч. освіта і все.

Завданням RUC було перенести все викладання у цифровий світ за допомогою Microsoft Teams. Через 2 дні … ДВА ДНІ. За старих часів (до лютого 2020 р.) Для підготовки 3-тижневого планування завдання потрібно було 2 дні.

Те, що раніше було немислимо, тепер стало можливим.

У багатьох компаніях, з якими я спілкувався останніми тижнями, це скоріше правило, ніж виняток. І є багато чудових прикладів кваліфікованих ІТ-відділів та пристосованих колег.

Це ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ до максимальної сили, і ще одне вираження того, що ми як співробітники, менеджери, колеги та люди можемо зробити неймовірну кількість за короткий час. Також НАБАГАТО більше, ніж ви думали за старих часів (до лютого 2020 року).

Вебінари та онлайн-тренінги зміцнять спілкування з клієнтами та співпрацю

У Tabellae A / S ми, звичайно, також широко застосували цю технологію. Навіть до такої міри, що я не думаю, що ми знову “позбудемося” :).

Таким чином, наш веб-семінар та “онлайн-навчання в академії”, мабуть, просто розпочаті більш жорстоким чином, ніж ми могли передбачити.

У той же час потреба в ще більшій кількості цифрових робочих процесів у бізнесі компаній, швидше за все, знаходиться у фазі швидкого зростання, а не уповільнення. Такі технології, як EDI між ERP-системами та управління цифровими рахунками-фактурами, є очевидними та дуже зрілими технологіями. Низько звисаючий плід.

Можливо, це закінчиться тим, що багато компаній вийдуть із кризи Корони посиленими. Не обійшлося і без подряпин і недуг. Але посилена.

GODSPEED звідси.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/digital-transformation-med-warp-speed-lennart-garbarsch/.

Lennart Garbarsch люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: