Спільнота здоров’я серця за цифрами та культурою

Якось мій хороший друг навчив мене, що кожна громада має свою культуру і тон. Він був настільки правий, хоча ми, звичайно, маємо важку руку в розвитку цієї культури. Heart Health Connection – це спільнота, яку ми побудували з нуля, і сьогодні налічує понад 110 000 шанувальників. Ми навмисно обрали вербувати пацієнтів старшого віку, що ви можете побачити на таблиці нижче.

Ми були дещо здивовані часткою жінок, але це виявилось незмінним у всіх наших громадах. Нас також здивувало те, наскільки старші люди були задіяні у такій громаді. Вони насправді є найбільш чіпкими демографічними показниками у Facebook, незважаючи на загальноприйняту думку, що вони там лише спостерігають за своїми онуками.

Facebook дає нам велику уяву про наших шанувальників, яку ми можемо використовувати для вдосконалення нашої взаємодії з ними, а також для оптимізації рекламних програм, які ми проводимо між фанатами та їх зв’язками. Наприклад, ми знаємо, що 91% витрачають час Facebook через мобільний пристрій (60% Android та 31% iOS). Більша частина жінок перебувають у шлюбі (58%) проти чоловіків (49%). Рівень освіти також дуже показовий, лише 5% мають освіту до рівня градації. Є набагато більше, але я хотів би звернутися до залучення фанів.

Шанувальники цієї спільноти надзвичайно залучені, щомісяця генеруючи тисячі реакцій та коментарів – навіть більше, ніж спільноти Американської асоціації серця.

Уболівальники мають дуже чіткий вміст, на який вони реагують та з яким взаємодіють. Вони розуміють, що у них перенесене серцеве захворювання, але не обов’язково розуміють своє захворювання (пам’ятайте про рівень освіти, про який я згадав вище). Наприклад, деякі люди згадали свої специфічні фракції викиду, тоді як інші відповіли, запитуючи, що це таке. Тож ми опублікували про це, і відгук був приголомшливим:

Я вважаю увагу головним показником цифрових кампаній. Оскільки настільки багато варіантів, що привертають увагу наших шанувальників, це надзвичайно важливо. Увагу можна виміряти різними способами, але, звичайно, їх участь є найбільш цінним способом, оскільки вони діляться ще більшою інформацією про себе. На малюнку внизу – крихітний фрагмент коментарів із публікації фракції викиду вище:

Шанувальники також щодня нагадують нам про силу Share у Facebook. Спільний доступ до вмісту дає нам дуже швидке охоплення через дуже великі кількості. У цій публікації ми виділили конкретні попереджувальні ознаки серцевого нападу для жінок.

Це була дивовижна мандрівка, коли ми навчились допомагати стільки людям із серцевими захворюваннями. Якщо ваш бренд, установа чи послуга стосуються цієї спільноти чи будь-якої іншої з нашого портфоліо, будь ласка, зв’яжіться зі мною – malcolm@liquidgrids.com або 973-975-3784

Дякуємо за читання. Ура!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/heart-health-community-numbers-culture-malcolm-bohm/.

Malcolm Bohm люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: