Мобільна співпраця пропонує багато переваг для компаній

Мобільна робота стає все більш важливою. незалежно від того, чи це гнучка стаціонарна телефонія, чи ефективна співпраця за допомогою спільного використання настільних пк на децентралізованих робочих станціях: сьогодні співробітники набагато продуктивніші, коли можуть розраховувати на необмежену кількість мереж. дізнайтеся тут, як компанії можуть скористатися мобільною роботою.

“Командна робота”, яка не так давно використовувалася в основному як загальна фраза для підкреслення соціальних якостей, за останні роки зарекомендувала себе як безперечний рецепт успіху в діловому середовищі. Сьогодні підприємці та науковці сходяться на думці: Спільна робота в групі дає кращі результати. Командна робота виходить за рамки спільної роботи в кімнаті. Уніфікований зв’язок та співпраця (UCC) дає змогу співпрацювати географічно незалежно. До співробітників можна дістатись у будь-який час, незалежно від пристрою та місця розташування, за допомогою стаціонарного номера, мати доступ до файлів і, зрештою, досягти значного збільшення продуктивності.

Легко за рахунок бюджету та екології

Завдяки UCC компанії забезпечують надійне спілкування своїх співробітників із клієнтами та діловими партнерами поза межами компанії. Будь то спільна робота над документами, спільний доступ до робочого столу, конференц-дзвінки чи відеоконференції – уніфіковані комунікації та співпраця забезпечують ефективний обмін у команді незалежно від того, де її члени. Тривалі поїздки для очних зустрічей більше не потрібні, що економить витрати та захищає навколишнє середовище.

Співробітники цінують мобільну співпрацю

Досвід показав: люди хочуть працювати мобільно та гнучко. Вони вдячні за те, що можуть вирішувати проекти нескладним чином, незалежно від місця їх розташування. Тож не дивно, що працівники доброзичливо інтегрують нову технологію у свої робочі процеси

Необмежена кількість мобільних робочих місць

Завдяки Необмеженому мобільному робочому місці Sunrise пропонує компаніям будь-яку можливість створити робоче середовище, орієнтоване на майбутнє. Вся продукція Sunrise розроблена для розумної мобільної роботи. Від першокласного підключення до мобільної мережі з додатковою SIM-карткою для додаткових пристроїв, до гнучкої фіксованої телефонії з Microsoft Teams, яка не залежить від місцезнаходження та пристрою, до необмеженої співпраці з програмами Worksmart, такими як Office 365, та потужним та безпечним підключенням до Інтернету і розташування мережі: Необмежений Mobile Workplace підвищує продуктивність праці співробітників.

Sunrise отримав кілька нагород від незалежних експертів

«Найкращий універсальний провайдер для МСП та великих компаній», «Найкращий провайдер мобільного зв’язку», видатна мобільна мережа та найбільша та найшвидша мережа 5G у Швейцарії. Баланс рейтингу Telekom 2019, Дослідження задоволеності Computerworld Top 500 2019, тест підключення мобільних мереж 2020 та RootMetrics: зареєстровано: Rootscore: зареєстровано: 2019 підтверджуємо заново: Схід сонця – на передовій якості та інновацій.

Докладніше про необмежену кількість мобільних робочих місць від sunrise та здійснення дзвінків із командами microsoft за адресою sunrise.ch/teams

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/mobile-zusammenarbeit-bietet-viele-vorteile-f%C3%BCr-unternehmen-can/.

Haskiyel Can люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: