Це дані 2) Правдивість безпілотна

Побічним ефектом автоматизації збору даних Terradepth є потреба в тому, щоб клієнти були впевнені, як їхні дані збирали. Тепер представнику офшорних клієнтів доручено перевірити, чи були дані зібрані за специфікацією. Коли в офшорах нікого немає, а збір даних є автономним, включаючи регулювання датчиків, як ми можемо переконатися, що замовник може перевірити, як були зібрані дані?

Круїз Terradepth AxV може включати кілька опитувань за різними специфікаціями, як це може зробити корабель для обстеження. Наші клієнти можуть забезпечити, перевірити та протестувати конфігурацію датчика до того, як AxV покине док-станцію, а також переглянути та відрегулювати їх віддалено, забезпечуючи перший рівень перевірки. Клієнти, з якими ми проконсультувались, висловили сумнів щодо можливості знати конфігурації датчиків, розглядаючи дані фактично. Перевірка – це проблема із загальнодоступними наборами даних, що посилюється високим ступенем автоматизації AxV. Terradepth потребував способу для клієнтів перевірити конфігурацію датчиків для кожного набору даних після того, як він потрапив у нашу хмару для аналізу.

Досліджуючи, як ми можемо застосувати метод правдивості, я випадково зазирнув до блокування за URL-адресою браузера. Ми всі багато використовуємо сторонні верифікації, на цьому будується наша довіра до роботи через Інтернет. Блокування в браузері вказує як на те, що веб-сайт, який ви зараз переглядаєте, підтверджено відповідною відображуваною URL-адресою та, за бажанням, назвою та місцезнаходженням організації, третьою стороною, яка називається Центром сертифікації (блокування також означає, що передача зашифрована). Перевірка URL-адреси веб-сайту покладається на PKI, інфраструктуру відкритих ключів, і може використовувати безліч варіантів шифрування. Пов’язані технології PKI використовуються для цифрових підписів, захищених віддалених входів та автентифікації документів.

Хоча широко застосовується, впровадження сертифікатів PKI є складним. Компанія Terradepth розробила систематичний метод, щоб зафіксувати всі параметри конфігурації датчиків для кожної конфігурації обстеження та надати сторонній “підпис” на основі PKI для набору даних, за допомогою якого наші клієнти можуть перевірити через надійний центр сертифікації як конфігурацію датчика під час збору, так і що дані не були змінені. Обчислення потребують обробки процесором і повинні виконуватися з усіма даними. AxV компанії Terradepth зробить підписи набору даних на борту під час опитування, а клієнти можуть перевірити набір даних та достовірність конфігурації.

Найбільше з нетерпінням чекаю на доступність деталей конфігурації опитування. Журнали операторів того, що вони змінили, щоб датчики працювали, різняться за достовірністю. Щоб покращити роботу автоматизованої конфігураційної документації, я пропоную галузевій робочій групі стандартизувати формат експорту конфігураційної документації в якомусь адаптованому, зручному для читання форматі.

: авторське право: 2020 Ендрю Реснік

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/its-data-2-veracity-unmanned-andrew-rez-resnick/.

Andrew ‘Rez’ Resnick люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: