Як надихнути та активізувати свою команду – прямо зараз

Нещодавно один технічний директор поділився зі мною, що нещодавно він спостерігав зниження продуктивності своєї команди на 20%. На національному рівні дослідження показують, що рівень вигорання сягає 50% робочої сили. Можливо, на початку пандемії спостерігався сплеск продуктивності, коли люди адаптувались до роботи вдома, але ми спостерігаємо це падіння швидко, коли ми вступаємо в літо.

Вигорання коштує роботодавцям дуже багато. Дослідження, проведене кілька років тому, коли рівень вигорання робочої сили був нижчим, за підрахунками американських підприємств витрачали додаткові 125 млрд. До 190 млрд. Доларів США лише на охорону здоров’я на “психологічні та фізичні проблеми згорілих працівників”, Harvard Business Review повідомляється. “Справжні витрати на бізнес можуть бути набагато більшими завдяки низькій продуктивності в організаціях, великому товарообігу та втраті найбільш здібних талантів”.

Коли ми почали працювати вдома на початку пандемії, ми побачили значний приріст продуктивності. Були присутні три найкращих джерела енергії та мотивації: новинка пробувати щось нове, ділитися досвідом, що змінює життя з нашою командою, і тимчасове відчуття цілі, яка допомагає іншим в орієнтації на виклики.

Поєднання підвищеної енергії та мотивації у поєднанні з відсутністю меж роботи вдома призвело до того, що люди працювали аж три додаткові години на день.

Але за останній місяць продуктивність праці почала падати. Довгі години нас наздогнали. Спільний досвід та новизна стихали, а стрес та постійні зміни сприяли різким вигоранням. Монотонність та соціальна ізоляція, спричинені роботою вдома, почали виснажувати нас і впливати на наше добробут.

Мабуть, найголовніше, ми спостерігали падіння цілей.

“Саме в часи великих зривів і невизначеності надзвичайно важливим є наше вміння залишатися заснованим на своєму розумінні мети та залишатися вірним своїй ідентичності”. – Сатья Наделла, генеральний директор, Microsoft

Коли у нас надзвичайна ситуація, у нас є сплеск цілей, оскільки ми зосереджуємось на допомозі іншим та вирішенні проблем. Якщо будинок горить, ми маємо чітку і невідкладну мету – загасити полум’я та забезпечити всім безпеку. Мета генерується нашими рефлексами без будь-якої навмисності.

Коли пожежа згасає, довгий шлях до відновлення та відбудови вимагає набагато більше зумисних зусиль. Це вимагає впевненості та надії. Це вимагає чіткості особистого призначення.

Ми шукаємо мети, коли рухаємось по відновленню та встановлюємо нові шляхи вперед.

“Мета життя передбачає як здоров’я, так і довголіття, припускаючи, що здатність знаходити сенс із життєвого досвіду, особливо при вирішенні життєвих викликів, може бути механізмом, що лежить в основі стійкості”, – показало дослідження. «Наявність життєвих цілей може спонукати переробляти стресові ситуації до ефективнішої боротьби з ними, полегшуючи тим самим відновлення від стресу та травм».

20 років досліджень за призначенням на роботі

Останні 20 років я вивчаю цілі на роботі. Дослідження за дослідженням вказувало на силу мети у формуванні стійкості та спонуканні рухатися вперед у важкі або неоднозначні часи. Це пов’язано з продуктивністю, продуктивністю, здоров’ям та можливостями лідерства.

Працюючи з роботодавцями прямо зараз, ми виявляємо, що процес виявлення та активізації вашої мети поновлює енергію та надихає людей. Це також надає працівникам можливість самостійно брати участь у власному успіху та добробуті.

Коли ми знаємо свою мету, це дає нам особисте “чому”, на це питання ми маємо відповідати щоранку, щоб встати з ліжка та до свого столу (часто в одній кімнаті). Це дає нам надію, ясність і впевненість. Ці ключові інгредієнти – це те, що нам потрібно для боротьби зі страхом та депресією та вигоряння.

“Роздуми про мету своєї роботи можуть бути дуже корисним та надихаючим вправою, яке допомагає гармонізувати цілі особистості з цілями організації, що призводить до більшого задоволення від роботи та якості роботи”, – повідомляла група дослідників минулого року.

Масштабована та перевірена активація цілей працівника

У Imperative ми працювали з сотнями провідних роботодавців від Google до LinkedIn до Airbnb до ВМС США, щоб дозволити понад 140 000 співробітників виявити та активувати своє призначення. На відміну від тренерів та спеціальних курсів, ми створили науково обґрунтовану платформу для швидкого та доступного масштабування цілей на всьому підприємстві.

Imperative забезпечує прогулянку для кожного працівника, коли він усвідомлює, що робить їх роботу значущою, бере участь у бесідах з коучингом та, зрештою, робить мету практикою у своїй щоденній роботі.

Виявлення нашої мети – оцінка шукача мети

Імператив вклав мільйони доларів для розробки оцінки першої мети. Менш ніж за 15 хвилин кожен працівник може визначити психологічних факторів цілі своєї кар’єри та глибоко зрозуміти, що їх надихає та як реалізувати свій потенціал. Його використовували всі, від генерального директора Fortune 100 до розробників програмного забезпечення та менеджерів, щоб отримати ясність та уявлення про те, ким вони є насправді.

Активізація нашої мети – коучинг однолітків

Що робить оцінку ефективною – це робота, яку ми з нею робимо – внесення змін до того, як ми з’являємось на роботі. Щоб справити вплив, нам слід пам’ятати про це, працюючи, приймаючи рішення щодня та обмірковуючи, як ми можемо підвищити свою ефективність на роботі.

Імператив дозволяє співробітникам служити тренерами один для одного, щоб активувати свою мету. Платформа, що використовує цілі кожної людини, щоб зіставити їх з однолітками протягом шести 50-хвилинних тренінгів на основі відео. Під час розмов вони реагують на підказки, засновані на науці, які покликані змусити їх ділитися досвідом, надихати на роздуми та керувати конкретними діями на основі своїх думок.

Працюючи з однолітками, це дозволяє командам формувати культуру цілей, а не лише активізовану для окремих людей. Це трапляється в процесі роботи, що збільшує шанси зміни поведінки. Це формує довіру, емпатію, зв’язок та навички коучингу, а головне, це також стосується соціальної ізоляції.

Посилення енергії у своїх командах – до кінця 2020 року

Запустіть шість тижнів програму активації віртуальних цілей Imperative цього літа і переконайтеся, що ви завершили рік міцно з командою, яка надихнулася та підбадьорилась.

Дізнайтеся більше на Imperative.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-inspire-reenergize-your-team-right-now-aaron-hurst/.

Aaron Hurst люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: