Працюйте там, де працюєте найкраще

Майбутнє роботи тут.

У TextNow ми завжди пропонували гнучкі схеми роботи, заохочуючи наших співробітників працювати за межами офісу, якщо це потрібно. Ми витратили роки на інвестиції в інфраструктуру, щоб наша команда могла ефективно працювати віддалено. Коли пандемія вдарилася, багато компаній, які не мали плану працювати в розподілених командах, залишились грати в догонялки. Я радий сказати, що наш досвід сприяв плавному переходу і що ми перевершили всі мої очікування з моменту закриття офісів у березні.

Однак пандемія призвела до багатьох прогнозів щодо закінчення офісу. Я думаю, що це передчасно. Майбутнє роботи – це не офісна будівля чи домашній офіс – це вибір. Йдеться про те, щоб надати вашим співробітникам можливість працювати так, як їм підходить.

Я з гордістю представляю нашу нову політику Work Best. Коли в кінцевому підсумку наші офіси знову відкриються, співробітники TextNow будуть уповноважені виконувати свою найкращу роботу в середовищі, яке найкраще підходить для них.

Що ми маємо на увазі під “Найкраще працювати”?

Ви можете працювати найкраще, коли у вас немає їзди на роботу, яка їде у ваші найпродуктивніші години.

Можливо, вам буде найкраще працювати після обговорення декількох ідей зі своїми колегами в кавовій машині.

Ви можете працювати найкраще, коли знаходитесь ближче до своєї родини або коли відволікаючі фактори вже далеко …

Ви можете працювати найкраще, коли вас не турбує висока вартість життя в місті, де ви проживаєте.

Відтепер усі наші співробітники зможуть вирішити, як їм працювати найкраще. Кожен зможе вибрати роботу вдома повний робочий день, в офісі повний робочий день або будь-яку конфігурацію, яка йому підходить. Якщо вони воліють переїхати в нове місто, штат чи провінцію, ми також це влаштуємо.

Незважаючи на те, що ми цінуємо соціальну взаємодію та співпрацю в команді, що походить від спільної роботи, ми також усвідомлюємо, що робота вдома просто краща для деяких людей. Ми хочемо, щоб наші співробітники мали свободу вирішувати.

У короткостроковій перспективі компаніям потрібно прийняти багато рішень щодо того, як виглядає повторне відкриття. Для забезпечення безпеки офісів буде необхідна комбінація тестування, фізичного дистанціювання та перевірки температури.

У середньо- та довгостроковій перспективі компаніям потрібен план залучення та утримання талантів, які звикли до певної форми розподіленої роботи. Сьогодні ми інвестуємо, щоб наша команда могла виступати на найвищому рівні, незалежно від того, де вони перебувають.

Якщо ви хочете працювати там, де вам найкраще працювати, перегляньте нашу сторінку “Кар’єра”.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/work-where-you-best-derek-ting/.

Derek Ting люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: