6 порад, як залишатися на позиції FTC, працюючи над маркетингом впливових компаній

Раніше цього року Федеральна торгова комісія (FTC), федеральне відомство, що здійснює управління антимонопольним законодавством та законодавством про захист прав споживачів, зазначило, що вони починають “розправлятися” з посадами, які не розкривають відносин впливу / бренду. Рекламні стандарти Канади (ASC), аналогічний керівний орган FTC в Канаді, оголосили, що пізніше цього місяця вони пішли за цим прикладом.

Компанії, що працюють з інфлюенсерами, повинні забезпечити повне розкриття інформації про будь-які та всі оплачувані посади. У США штрафи за бренди становили 16 000 доларів США за посаду, але, як очікується, ці штрафи будуть значно вищими. У #paid ми закликаємо компанії взяти участь у програмі вже зараз.

Ось 6 найкращих практик не лише дотримуватись нових правил, але й насправді створювати кращі та ефективніші кампанії впливу на соціальні мережі.

1 Зробіть розкриття інформації реальним та цікавим. Розкриття інформації не повинно заперечувати все, що відбувається до або після нього. І якщо ви працюєте з справжніми послами вашого бренду, розкриття інформації насправді має зробити ще більше зацікавлених послідовників. Наприклад, у #paid за одну з наших співпраць впливовий представник розкрив партнерство досить відкрито. Вони написали: “Я так радий співпрацювати з X під час їхньої останньої кампанії!” Їх послідовники не були відключені цим розкриттям інформації; натомість інфлюенсер отримав 100 привітань! Вся справа в тому, як інфлюенсер позиціонує партнерство з брендом. Зробіть це реальним.

2 Не працюйте з інфлюенсерами, які не цікавляться вашим товаром. Можливо, ви вже чули про історію про BlackBerry та їх колишнього творчого директора Global Alicia Keys, які надсилали твіти, що рекламують BlackBerry, зі свого iPhone. Не працюйте з інфлюенсерами, які насправді не цікавляться вашим товаром чи послугою. Працюйте лише з справжніми послами. Проведіть дослідження та знайдіть тих, хто вже любить ваш товар або інтереси, тісно пов’язані з вашим брендом. Або співпрацюйте з партнером, який допоможе вам знайти правильних авторитетів.

У цій співпраці послідовники Сумбала високо оцінюють розкриття інформації та виявляють прихильність до IKEA.

3 Додайте цінності до каналу впливу. Люди прагнуть чудового контенту від впливових осіб, за якими вони стежать, і цінний вміст може виходити від партнерства з брендами. Незалежно від того, чи це подія, запуск продукту чи частина більшої кампанії, надання інфлюенсерам про що поговорити захоплююче та інтерактивно, може дозволити брендам органічно вписатись у канал вмісту впливового агента.

Budweiser співпрацює з кількома впливовими агентами, включаючи @jackgreystone, для запуску нової заборони алкоголю Budweiser. Прекрасний приклад інтеграції розкриття інформації таким чином, щоб залучити та схвилювати їхніх послідовників.

4 Змішайте! Деякі розкриття інформації можуть бути такими ж простими, як #paid в кінці допису, тоді як інші можуть бути розкриттям відео або розкриття інформації може відображатися безпосередньо в профілі впливових осіб. Це повертається до справжності та зацікавленості. Це не єдине рішення для всіх.

5 Працюйте зі списком впливових осіб, а не з кількома великими. Це хороша практика – працювати з реєстром авторитетів. Зосередьтеся на побудові своїх кампаній, щоб, якщо стосунки потрібно розірвати – з якоїсь причини – це не зашкодило б результативності вашої кампанії. Крім того, ви можете отримати максимальну цінність за свої гроші, працюючи з кількома впливовими агентами з розміром аудиторії середнього рівня, а потім одним більшим впливовим агентом.

Subway створив партнерські стосунки з кількома впливовими агентами, зокрема @aniab. Прекрасний приклад розкритої інтеграції продуктів, яка працює добре і залучає аудиторію.

6 Слухайте своїх впливових людей. Довіряйте відгукам, які ви отримуєте від авторитетів. Вони знають і розуміють свою аудиторію краще, ніж будь-хто інший, і можуть швидко визначити, як змусити ваше повідомлення та розкриття інформації отримати резонанс серед своїх послідовників.

Маркетинг під впливом – це один з найбільш швидкозростаючих маркетингових каналів і може бути потужним способом зв’язку брендів з людьми, а також підтримкою справжніх творчих талантів, які створюють чудовий контент. Між брендами та авторитетами існує багато нюансів, які працюють разом, але правильний шлях вперед починається з автентичності, чесності та поваги.

Хоча обов’язкове розкриття інформації вимагається законодавством, найкраща практика виходить за рамки лише нормативних актів. Протягом останніх кількох років співпраці з найрозумнішими маркетологами та впливовими компаніями ми підготували для маркетологів керівництво щодо того, як найкраще запустити їхню маркетингову програму впливу: „Розумний посібник маркетолога з маркетингу для впливових компаній”

Крім того, якщо ви хочете вивчити питання запуску маркетингової програми з впливом на нас, Почніть роботу як маркетолог.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/6-tips-stay-ftcs-good-side-when-working-influencer-marketing-gold/.

Bryan Gold люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: