LEGO спосіб створення продуктів та компаній

Ви бачили, як ці гігантські структури LEGO з’являються в громадських приміщеннях, аеропортах та торгових центрах? Це те, що я нещодавно захопив в аеропорту Філадельфії, подорожуючи до Індії – модель знакового Дзвоника Свободи у натуральну величину, зроблена з цеглинок LEGO!

Я все ще пам’ятаю, як намагався зробити ці дивно виглядаючі конструкції з цеглинок LEGO під час дорослішання. Зараз я бачу, як мої дочки проводять години з мішком LEGO будь-якої форми та розміру. Деякі речі не змінюються, і з поважних причин.

Група LEGO була заснована в 1932 році Оле Кірком Крістіансеном. Назва “LEGO” є абревіатурою двох датських слів “leg godt”, що означає “грати добре”. Цегла в теперішньому вигляді була випущена в 1958 році.

Місія LEGO – розширити можливості мільйонів творців по всьому світу. Це глобальне явище, яке триває ціле покоління. Як круто було б, якби LEGO сьогодні був стартапом? Просто подумайте над цим на секунду.

Блискуче в LEGO полягає в тому, що він іскрить щось у людському мозку, що штовхає нас творити. Такі люди, як я у світі технологій, називають це залученням користувачів.

Ця основна конструкція LEGO не може бути простішою. Це цегла з кількома шпильками та трубками. Але десь у дизайні криється емоційний гачок, який нас лоскоче. Спробуйте сісти перед мішком LEGO, і незабаром ви опинитеся у створенні чогось крутого. Більше часу ви витрачаєте, ви більше підключені. Сучасні продукти Web.2 вбили б для такого типу залучення користувачів 🙂

Це те, чого ми можемо навчитися з історії LEGO. Чудові товари емоційно пов’язують нас. Вони надають нам можливості. Вони змушують нас почуватися розумними.

Тож ось мій виклик – слідкувати за творцями, засновниками стартапів, інженерами, дизайнерами та спеціалістами з гуманітарних наук. Давайте створимо LEGO нашого покоління. Все, що вам потрібно, це глибокий інтерес до будь-якої сфери, якою ви захоплені, а не до армії інженерів. Тоді ретельно побудуйте свою власну цеглу LEGO, а решту дозвольте вашим користувачам.

Шонак Рой – засновник та генеральний директор Yellowdig, платформи соціального навчання. Шаунак базується у Філадельфії і захоплений створенням інноваційних продуктів, які радують клієнтів.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/lego-way-building-products-companies-shaunak-roy/.

Shaunak Roy люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: