“Худий – Шість сигм, дизайнерське мислення, швидкі процеси, застосовані під час кризи”

Новини на економічному фронті були невдалими в першій половині 2019 року.

Незважаючи на те, що ми маємо певні пункти зростання та тверду прихильність до пенсійної реформи, а також інвестори, які прагнуть нових інвестицій, ми фактично розраховуємо на анемічне зростання ВВП, різні сектори галузі в умовах кризи, дефіцит торгівлі та все ще високий державний борг.

Навіть масові спроби нещодавнього звільнення кредиту, здається, не приносять особливого підбадьорення та заохочення. Перспективи на кінець 2019 року та на майбутній рік виглядають не надто перспективними.

У той же час у багатьох компаніях відбуваються важливі кроки до суттєвого покращення ефективності та управління, які, якщо їх дійсно застосовувати та / або розширювати та узагальнювати, можуть забезпечити реальне стійке економічне зростання.

Ці зусилля для підвищення продуктивності та результатів відбуваються без необхідності великих інвестицій у нові машини, обладнання, установки або наймання більшої кількості людей.

Це просто спроба зробити більш ефективного використання наявних ресурсів за рахунок використання більш досконалих методів процесу, управління / управління … З Методології: нежирна – Six Sigma, дизайн мислення, швидкі процеси, технології та інновації, в поєднанні з Модернізації фінансової та прикладної Практики управління управлінням проводяться в компаніях з найрізноманітніших секторів, таких як агропромислове виробництво, електричне, електронне, фармацевтичне обладнання, автозапчастини, нафта, роздрібна торгівля, цивільне будівництво, одяг, аерокосмічна промисловість, труби та з’єднання …

У більш ніж 500 проектах безперервного вдосконалення / обробного процесу, які я розробив / застосував, я помітив ситуації:

. Збільшення виробничих потужностей, залучення послуг, і продажу вище 20%, без значних інвестицій, з скороченням часу на переналагодження зміни (яке є часом підготовки до виробництва іншої моделі або при переході від одного продукту до іншого). Випадок послуг) , покращення доступності машин за допомогою ініціатив з профілактичного обслуговування та вдосконалення профілактичного обслуговування, підвищення якості

. Покращення рівня постачання, в потрібний час і в потрібній кількості, починаючи з рівнів нижче 60% і досягаючи 100%, завдяки діям стабілізації виробництва, кращій системі планування, планування та контролю виробництва, більш точній логістиці.

. Зниження витрат до 30% за рахунок скорочення запасів, різкого зниження рівня дефектів та брухту, вдосконалення технічного обслуговування машин, збільшення продуктивності, що вимагає менше прямої та непрямої праці тощо.

. Покращення якості процесів, не вимагаючи посиленого паралельного контролю та зменшення витрат та поліпшення поставок / результатів.

. Приріст обсягу, необхідний для задоволення зростаючих потреб до трьох разів, проте вимагає значно меншого обсягу пропорційно вкладеного капіталу та інших ресурсів.

. Скорочуйте час за рахунок найкращого зв’язку між процесами шляхом створення унітарних виробничих потоків та витяжних систем (робіть лише те, що необхідно у необхідний час), що підтримує найкращий рівень доставки, зниження витрат та підвищений рівень реакції

. Скорочення витрат та часу, а також підвищення якості адміністративних, фінансових та допоміжних процесів.

Ці приклади показують, що саме в компаніях, де багатство та цінності ефективно виробляються в товарах та послугах, тобто в реальній економіці, лежить майбутнє нашої економіки Бразилія. Саме там такі глибокі зміни можуть породжувати значне економічне зростання на міцній основі.

Ці компанії стануть дедалі конкурентоспроможнішими, із меншими витратами та кращою якістю. А в конкурентному середовищі вони зможуть пропонувати своїм клієнтам дедалі кращі товари та послуги за нижчими цінами, і, отже, вони зможуть збільшити свою частку ринку та прибутковість.

Але в багатьох компаніях все ще є величезні прогалини в управлінні.

Планування і контроль за – як і раніше нестабільні у багатьох з них, процес встановлення пріоритетів та розкриття їх необхідний більш структурований, стандартизація і стабільність ще належить пройти довгий шлях, залучення людей до поліпшення і менш автократичний стиль керівництва і найкраща кваліфікація людей, окрім кращої спроможності розробляти товари / послуги та інновації, залишаються головними проблемами.

Зрозуміло, що вдосконалення макроекономічної політики може допомогти. Однак пошук кращого менеджменту в компаніях, що досягають більш високого рівня продуктивності та кращих результатів, є виходом із застійної та конкурентоспроможної в усьому світі економіки.

Чи ототожнює ваша компанія пошук постійного вдосконалення?

Якщо так, VH – Vilah Gestão Empresarial – найкращий партнер вашої компанії для досягнення стійкого зростання!

Налагодити зв’язок!

Повного успіху та досягнень!

Моніка віла.

19 998951335

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/lean-six-sigma-design-thinking-processos-r%C3%A1pidos-em-vilah-phd-/.

Monica V. люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: