Розвиток культури нашого робочого місця; Чому навички культури на робочому місці настільки ж важливі, як і навички кар’єри

Люди готуються до своєї кар’єри, розвиваючи та відпрацьовуючи навички, пов’язані з їхньою сферою. Маркетологи практикують письмо; продавці практикують виклик продажу; розробники програмного забезпечення практикують кодування тощо. Іноді люди набувають другого набору навичок, коли беруть на себе керівництво чи керівну роль, оскільки ці навички є життєво важливими для виконання цієї роботи.

Робота в команді та підтримка здорової культури на робочому місці також вимагає навичок. То що таке навички культури на робочому місці? Навички культури на робочому місці підтримують здатність бути поважними та інклюзивними (без сексуального домагання чи упередженості) та приймати правильні етичні рішення. Ці три навички, працюючи в тандемі, створюють здорову культуру на робочому місці, яка приносить користь фірмовому бренду, найму, утриманню та продуктивності. Але ці три навички трапляються не просто так. Вони насправді беруть намір, практику та розвиток.

Основні навички культури на робочому місці

Почнемо з поваги. Це звучить досить просто, і легко подумати, що будь-яка порядна людина може легко поважати своїх колег. Але це дещо спрощено. Що відбувається, коли “порядна” людина переживає стрес і не має терпіння? Або випуск пари з колегами після роботи? Або соціально не обізнаний про ситуаційний контекст, диспропорції влади та емоції та сприйняття людей? Все це нюанси, які впливають на ситуацію.

Є багато “порядних” людей, які поводяться неповажно – іноді несвідомо; іноді недбало; іноді необдумано. Люди повинні бути свідомо поважними, коли вони взаємодіють із колегами. Свідомо шанобливо означає, що ми вчимося терпіти і не реагувати на складні ситуації. Натомість ми змінюємо свою точку зору і бачимо ситуацію через призму іншої людини.

А як щодо здатності бути інклюзивними? Знову ж таки, бути свідомо інклюзивним означає, що ми сповільнюємось; покладайтесь на нейтральну структуру, яка допоможе нам приймати кращі рішення на робочому місці та докладемо зусиль, щоб змінити нашу точку зору, щоб побачити ситуацію з взуття іншої людини. Це звучить легко, але це не так. Для цього потрібна практика. І те, що ти розумна людина з добрими намірами, не означає, що ти автоматично включений.

Як щодо прийняття етичних рішень? Коли люди емоційні та схвильовані особистою вигодою або перелякані негативною ситуацією, тоді кожен може обґрунтувати що завгодно! Будь-хто з нас може розповісти собі історію, яка підтверджує задумане рішення, хоч би яким неетичним він не був.

А як бути, коли хороша людина знаходить чудову можливість для бізнесу, яка приносить користь особисто їй, але, можливо, не роботодавцю? Наші емоції керують нашими діями більшу частину часу, і іноді ці емоції є протипродуктивними для здорової культури на робочому місці. Отже, здатність приймати правильні, етичні рішення походить від уповільнення; виявлення того, чи є у нас якісь особисті мотивації, що впливають на наше рішення (позитивні чи негативні), а потім використання нейтральної системи, яка допомагає нам приймати кращі рішення на робочому місці. Прийняття етичних рішень – це свідома, відпрацьована навичка … це не просто вроджена характеристика “добрих” людей. Те саме стосується поваги та інклюзії.

Кращий підхід до розвитку навичок культури на робочому місці

На сьогоднішній день організації переважно трактують навички культури на робочому місці (наприклад, запобігання сексуальним домаганням; етику; кодекс поведінки; керування упередженнями тощо) як правила або політику, які люди можуть швидко засвоїти для дотримання організаційних цінностей. Це неправильний підхід з неправильним наміром, керуваний адвокатами, котрий спрямований на запобігання та захист позовів та судових процесів, а не на розвиток навичок на робочому місці.

Ваш намір керує вашими результатами, а коли ви маєте намір керувати ризиками, ви не формуєте навичок. І все ж це навички так само, як і люди мають управлінські та лідерські навички. Так, ви можете прочитати політику і теоретично зрозуміти поняття … але це далеко від навігації в ситуаціях, які нюансируються різними людьми, їх емоціями та їх сприйняттям ситуації. Натомість концепції потрібно трансформувати у дії, які люди можуть практикувати та розвивати у навички – навички культури на робочому місці. Розвиваючи навички культури на робочому місці, люди стають більш цінними працівниками, а організації створюють здоровіші культури на робочому місці.

Версія цієї статті спочатку була розміщена в блозі Emtrain.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/developing-our-workplace-culture-why-skills-just-important-yancey/.

Janine Yancey люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: