Як вибрати правильну платформу автоматизації маркетингу електронною поштою для вашої компанії B2B?

З 3800% рентабельності інвестицій (38 доларів за кожен витрачений 1 долар) електронна пошта є одним з найкращих каналів для спілкування з аудиторією.

Автоматизація маркетингу електронної пошти може дати ще кращі результати. Компанії, які надсилають автоматичні електронні листи, на 133% частіше надсилають відповідні повідомлення, які відповідають життєвому циклу клієнта. Крім того, автоматизовані кампанії в середньому на 70,5% вищі ставки відкриття та 152% вищі показники кліків, ніж традиційні масові електронні листи.

Отже, я не думаю, що виникає питання, чи слід вам автоматизувати маркетинг електронної пошти. Правильна платформа автоматизації маркетингу електронною поштою може заощадити ваш час, гроші та підвищити коефіцієнт конверсії. Питання лише в тому, як вибрати відповідну платформу для потреб вашої компанії.

У цій частині ми розглянемо, що слід врахувати, коли ви вибираєте постачальника засобів автоматизації маркетингу електронною поштою.

Огляд: час на впровадження та витрати на обслуговування

Як я вже згадував, рішення щодо автоматизації маркетингу електронною поштою можуть заощадити ваш час та гроші. Але для того, щоб запустити їх і запустити, потрібні деякі налаштування.

Процес реалізації включає завантаження вашої бази даних, створення ваших електронних листів, побудову ваших автоматизованих робочих процесів та інтеграцію вашої платформи з вашим CRM, конструктором цільових сторінок та іншими інструментами у вашому маркетинговому стеку.

Після того, як у вас все налаштовано, вам все одно доведеться перевіряти свою аналітику, надсилати свої інформаційні бюлетені та керувати своїми контактами.

Вам слід вибрати рішення, де ви зможете виконати ці завдання за пару хвилин. Для цього вам знадобиться легкозасвоювана аналітика та зручний потік масових надсилань.

Ми подивимось усі ці фактори по одному.

Редактор електронної пошти та робочого циклу

Джерело: редактор електронної пошти Automizy. Побудуйте це самі!

Це серце та душа будь-якої платформи автоматизації електронного маркетингу.

Вибране вами рішення повинно мати дивовижні гнучкі шаблони електронної пошти. Ви просто поміняєте пару речей і готові піти.

Однак розробляти чуйні електронні листи з нуля теж не потрібно. Отже, простий у використанні редактор перетягування електронної пошти є обов’язковим.

Джерело: робочий процес нагадування про підтвердження реєстрації Automizy. Побудуйте це самі!

Те саме стосується редактора робочих процесів. Коли у вас є процес, який ви хочете автоматизувати у своїй голові, ви можете створити його за лічені хвилини.

Виберіть активатор, наприклад, подання форми, дію тегу, виклик API або річницю.

Потім створіть дії надсилання електронної пошти, періоди очікування та умови між ними. Ви можете встановити умови для відкриття, клацання або якщо контакт має тег. Умови – це чудовий спосіб сегментувати своїх передплатників на основі залучення.

Деякі випадки використання

Наприклад, активатор подання форми чудово підходить, якщо люди підписуються на ваш бюлетень і ви хочете надіслати вітальну послідовність електронних листів. В електронних листах ви можете посилати свої найкращі статті в блозі та інший навчальний вміст.

Після електронного листа, де ви посилаєтесь на статтю, створіть умову клацання посилання. Це дозволяє сегментувати підписників на основі їх залучення. Створіть дію позначення для обох частин умови. Поставте тег “high_engaged” на людей, які натиснули посилання, а тег “low_engaged” для тих, хто цього не зробив.

Потім ви можете створити ще одну автоматизацію для людей, що дуже зацікавлені у вашому списку, із тегом “високо_залучений” як тригер. Ви можете плекати їх і надсилати їм пропозиції.

Використовуйте виклик API як чудовий тригер, якщо ви хочете запустити автоматизацію на основі дій, які ваші користувачі вжили у вашому програмному забезпеченні. Таким чином, ви можете розпочати вбудовану послідовність електронних листів після того, як люди підписалися на вашу безкоштовну пробну версію.

За допомогою тригера ювілею ви можете автоматично привітати своїх абонентів з днем народження або надіслати електронні листи після того, як вони будуть підписані на ваш список протягом року.

Це два найважливіші завдання вашого маркетингового процесу електронної пошти. Роблячи їх зручно та за один момент, ви можете більше зосередитися на своїй маркетинговій стратегії.

Управління контактами та форми

Контакти – це центр вашої стратегії маркетингу електронною поштою. На вибраній вами платформі має бути легко керувати та сегментувати їх.

Ви повинні вміти створювати сегменти списку на основі встановлених вами правил. Правила, такі як значення полів контактів, теги, оцінка потенційних клієнтів тощо. Ви можете позначити своїх передплатників тегами, оновити їх поля контактів та оцінку потенційних клієнтів. Оскільки дані змінюються в системі, ці сегменти постійно оновлюються. Таким чином ви зможете уникнути розсилки своїх підписників нерелевантними повідомленнями та надсилати відповідні повідомлення до цілеспрямованих сегментів вашої бази даних.

Створення вашого списку може бути важливішим, ніж керування ним. Для цього вам знадобляться форми для введення адреси електронної пошти відвідувачів вашого веб-сайту. Ваша платформа автоматизації маркетингу електронної пошти повинна мати конструктор форм, де ви зможете створити чудові форми за лічені хвилини. Вони повинні автоматично надсилати контактну інформацію на платформу.

Побудуйте це самі!

Але що, якщо на моєму сайті вже є форми? Ви можете запитати. Не потрібно їх замінювати. Завдяки хорошій платформі ви можете підключити існуючі форми до вашої системи без навичок кодування. Після виявлення форми підключіть поля форми до власних полів вашої платформи електронної пошти.

Захопіть існуючі форми на вашому веб-сайті! Спробуйте зараз!

Ваша база даних імпортується, а форми на вашому веб-сайті та в блозі налаштовані, тому ви можете розпочати збір електронних листів ваших відвідувачів.

Аналітика

Поглиблена аналітика та звітність – ключова особливість. Інакше, як ви могли б визначити, успішні ваші кампанії чи ні?

На вибраній вами платформі ви повинні мати змогу швидко переглядати найважливіші показники ефективності. Крім того, він повинен забезпечити вам можливість копати глибше. Отже, ви можете бачити, що у вас чудово вдається, і те, що потребує вдосконалення.

Дані важко зрозуміти, особливо якщо вони не представлені належним чином. Якісні візуальні ефекти допомагають швидше зрозуміти дані та спрощують звітування.

У вашому програмному забезпеченні для маркетингу електронної пошти повинні бути такі показники:

обсяг відправлення (скільки людей отримало ваші електронні листи)

ставки відкриття та кліків (скільки підписників відкрили та натиснули посилання у ваших електронних листах)

скільки людей поділилися вмістом, який ви їм запропонували

скільки людей відписалося

коефіцієнт відмов електронної пошти

Ви також повинні знайти рішення, яке відображає ці дані на часовій шкалі. Це допомагає зрозуміти поведінку передплатників.

Крім того, якщо ви хочете копати глибше, ви повинні мати можливість побачити також такі дані:

домени / пристрої відкривачів (їх швидкість відкриття та швидкість кліків)

географічне розташування сошників

Для автоматизованих електронних листів потрібні 3 рівні аналітики:

Загальна статистика ваших автоматизацій

Ефективність вашої автоматизації одна за одною

Ефективність окремих електронних листів у ваших автоматизаціях

Джерело: Інформаційна панель автоматизації автоматизації. Отримайте поглиблену статистику своїх кампаній!

Перший рівень допомагає оцінити ефективність роботи всіх ваших автоматизаційних систем. Ви повинні мати можливість фільтрувати ці дані для різних періодів часу:

обсяг відправлення (скільки електронних листів було надіслано автоматично)

швидкість відкриття та кліків (скільки людей відкривало та натискало посилання у ваших електронних листах)

відсоток підписки (скільки людей відписалося від ваших автоматизованих електронних листів)

скільки потенційних клієнтів ви створили

Перегляд цих даних на часовій шкалі та для різної тривалості дозволяє порівняти періоди часу. І якщо щось вискакує, будь то позитивне чи негативне, слід копати глибше і з’ясувати, що це саме. Ви можете зробити це на рівні 2 і 3.

Джерело: Автоматизація автоматизації електронної пошти. Отримайте поглиблену статистику своїх кампаній!

На скріншоті вище ви можете побачити основну статистику з правого боку.

Якщо ви можете натиснути на «подробиці», ви побачите детальний аналіз окремих електронних листів.

Джерело: Автоматизація автоматизації електронної пошти. Отримайте поглиблену статистику своїх кампаній!

І якщо ви натиснете “більше” для показників, ви отримаєте список людей, які відкривали, натискали та скасовували підписку на ваші електронні листи.

Джерело: Автоматизація автоматизації електронної пошти. Отримайте поглиблену статистику своїх кампаній!

Свердління до рівня одного контакту іноді виділяє деталі, які можуть призвести до продажу. Отже, вам слід вибрати рішення з функцією контактного шляху.

Інтеграції

Сьогодні наявність цільових сторінок є абсолютно необхідною. Ви можете використовувати їх для своїх кампаній з генерації потенційних клієнтів, спеціальних пропозицій, конкурсів або запусків.

Однак більшість маркетологів не відомі своїми навичками розвитку та графічного дизайну. Тож вам знадобиться найкраще просте у використанні програмне забезпечення цільової сторінки Unbounce та платформа автоматизації маркетингу електронної пошти, яка інтегрується з ним.

Наприклад, розміщення pop-us на основі поведінки на вашій ціновій сторінці та в блозі може значно збільшити ваші підписки та коефіцієнт конверсії. Optimonk – чудове, зручне рішення для розміщення різних типів спливаючих вікон, слайдів та накладок на ваших сторінках. Отже, вам потрібен постачальник послуг електронної пошти, з яким ви можете легко зв’язатися з ним.

Zapier – це чудова послуга, яка дозволяє підключати безліч програм. Отже, навіть якщо між інструментами, якими ви користуєтеся, немає власної інтеграції, ви все одно можете надсилати дані через Zapier. Обов’язковою умовою є те, що ваша платформа маркетингу електронної пошти інтегрується із Zapier.

Ваш постачальник послуг електронної пошти повинен також мати надійний API з чіткою документацією. Якщо все інше не вдається, ви завжди можете підключити свої програми за допомогою викликів API.

Спліт тестування

Ми всі можемо погодитися з тим, що спліт-тестування є ефективним методом, щоб дізнатись, що найкраще працює, та отримати більше від вашої бази даних. Отже, ваш постачальник засобів автоматизації маркетингу електронної пошти повинен мати можливість проводити роздільні тести на:

Імена відправників,

Тема рядків,

клас;

Заголовок,

Основна копія,

Макет повідомлення,

Персоналізація,

Заключний текст,

Зображення,

Пропозиції та,

HTML проти текстових листів.

Ви повинні бути в змозі провести цей тест на своїх основних та автоматизованих електронних листах. Розділити тестування масових електронних листів досить просто, але це дуже ускладнює послідовність автоматизованих електронних листів.

Причина полягає в тому, що розвідувальні та експлуатаційні частини є двома окремими етапами, що в цьому випадку автоматизації призведе до дуже тривалого випробування. Оскільки для досягнення значних результатів потрібно багато чекати, поки достатня кількість потенційних клієнтів отримає електронні листи. А тривалість періоду розвідки призведе до використання застарілої інформації на стадії експлуатації.

Ось тут у справу вступає штучний інтелект.

Слідкуйте за ai

Автоматизація полягає в тому, щоб полегшити життя маркетологів. З використанням штучного інтелекту в галузях та конкретних рішеннях.

Наприклад, багаторукий алгоритм бандитів, змішаний з машинним навчанням, відкриває новий світ можливостей для роздільного тестування. Автоматизована оптимізація робочого циклу, яка економить час і допомагає маркетологам мати вищий коефіцієнт конверсії для відкритих кліків та кліків.

Після того, як ви зібрали автоматизовану кампанію, налаштували варіанти та зрозуміли, для якої цілі повинен оптимізувати алгоритм, просто нехай він робить свою справу. Алгоритм починається з однакової ваги відправлення для кожного варіанта. Але коли абоненти рухаються по крапельній кампанії, він регулює ваги відправлення на основі даних про залучення. І гарантує вам надсилання найкращої послідовності повідомлень

Крім того, завдяки персоналізації часу надсилання ви можете надсилати свої електронні листи, коли ваші абоненти мають відкриту папку “Вхідні”.

Ще одним варіантом використання AI є рекомендація щодо теми. Алгоритм рекомендуватиме більш ефективні тематичні рядки.

Доступність

У маркетингу та автоматизації електронної пошти надзвичайно важлива доставка. Більш високий рівень доставки означає, що більша частина ваших електронних листів потраплятиме у поштову скриньку ваших абонентів.

Існує 3 основні змінні, які визначають ваш рівень доставки.

Перший заснований на вмісті та форматування ваших електронних листів, а також на певній автентифікації.

Ось на що слід звернути увагу:

Використовуйте менше зображень у своїх електронних листах.

Не вкладайте занадто багато посилань у свої електронні листи.

Намагайтеся уникати спам-виразів, таких як “безкоштовно”, “гроші”, “$$$”, “100%”, “Без ризику” тощо.

Ваш електронний лист із відповіддю повинен збігатися з електронним листом відправника (він не завжди життєздатний)

Налаштуйте запис SPF для свого домену

Друга змінна – це коефіцієнт залучення ваших електронних листів.

“Коефіцієнт залучення” означає взаємодію між вашими передплатниками та вашими електронними листами. Вища швидкість відкриття та натискання = краща продуктивність.

Третя і найважливіша частина доставки суворо покладається на вашого постачальника засобів автоматизації маркетингу електронною поштою.

Ці типи програмного забезпечення використовують певну технологію для надсилання електронних листів. Це SMTP-сервери.

Коли SMTP-сервер надсилає електронне повідомлення клієнту електронної пошти, клієнт перевіряє репутацію сервера-відправника.

Якщо багато людей надсилають спам (або, що ще гірше, фішинг-повідомлення) з SMTP-сервера, це зіпсує його репутацію в очах різних клієнтів.

Якщо поштовий клієнт побачить, що репутація сервера відправника низька, він не буде приймати електронні листи, що надходять від нього.

Крім того, існують правила, які повинен застосовувати відправник, і зазвичай це відповідальність постачальника. Якщо постачальник постійно порушує ці правила (не тому, що вони погані хлопці, а лише тому, що вони не дотримуються змін цих правил), їх сервери потраплять у чорний список, а це означає, що ваш рівень доставки буде рівно 0%.

Ось чому ви завжди повинні вибирати провайдера, який має SMTP-сервери з високою репутацією.

Зазвичай рішення, у яких є великі клієнти з фінансового або страхового сектору, звертатимуть на це увагу і повинні завжди відповідати законодавчим вимогам.

Перевірте свого постачальника

Більшість платформ автоматизації маркетингу електронною поштою мають безкоштовні пробні періоди. Це чудово, тому що ви можете відчути не лише те, як працює інструмент, але і те, як компанія взаємодіє зі своїми клієнтами.

Тож не соромтесь, простягайте руку і починайте запитувати. Запитайте про саму платформу, особливості, ціни тощо.

Але не зупиняйтеся на досягнутому, розкажіть їм про деякі пов’язані з цим ділові завдання. Перевірте свої знання, пов’язані з галуззю.

Висновок

Щоб обмежити це, ось список найважливіших речей, на які слід звернути увагу:

Час на впровадження та витрати на обслуговування

Редактор електронної пошти та робочого циклу

Управління контактами та форми

Аналітика

Інтеграції

Слідкуйте за AI

Доступність

Перевірте свого постачальника

Застосовуючи ці критерії, ви краще зрозумієте, що слід враховувати, вибираючи платформу автоматизації маркетингу електронною поштою.

Всі скріншоти зроблені від Automizy. Ми полегшуємо вам початок роботи з автоматизації маркетингу електронною поштою, щоб допомогти вам максимально збільшити кількість конверсій від ваших абонентів електронної пошти. Якщо у вас ще немає облікового запису Automizy, ви можете зареєструватися прямо зараз і спробувати ці приклади безкоштовно.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-choose-right-email-marketing-automation-platform-your-gabor-koncz/.

Gabor Koncz люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: