3 кроки до запуску програми 2016 MBA

Ось чому – разом із кількома порадами, які дадуть змогу запустити та просувати успішну програму MBA.

Як тільки ви визначите, що у вас є мета, яка вимагає MBA, починайте підготовку до GMAT або GRE. Не чекайте літа або “пізніше”. Ваш бал тесту – важливий елемент вашої заявки. Вибір шкіл, не знаючи, яка це цифра, призводить до різного болю в серці та неприємних сюрпризів.

Наприклад, у середині грудня “Шторми” написали мені у своєму блозі, що він очікував GRE 325 (Q162, V163). 4 січня він написав, що він “плюхнувся животом на GRE і набрав 315. Чи повинен я знову взяти і почекати 3 раунд?”

Нижчі, ніж очікувалося, результати тесту можуть вкласти основний мавповий ключ у ваші плани, коли ви пройдете тест протягом двох місяців після встановлених вами цільових термінів. Однак, якщо ви “плюхаєтесь животом” навесні, у вас є місяці, щоб знову підготуватися і скласти іспит до встановленого терміну.

А ще є заявники, які не розуміють важливості придатності в процесі подання заявки. Вони просто знають, що хочуть отримати ступінь MBA у школі, яка отримала рейтинг X. Вони можуть мати, а можуть і не мати мети, і при всій неглибокості їхнього мислення вони могли б так само легко кидати дартс у список шкіл, щоб вирішити, куди вкласти свій час та гроші.

А може, вони просто пізно почали проводити дослідження та роздуми, які вони могли б і мали зробити, якби розпочали це раніше. Як зараз.

Якими б не були причини, цей поверхневий підхід сам по собі може призвести до відхилення, дуже дорогої помилки або менш ніж оптимального досвіду МВА.

Цілеспрямовано застосовуйте до конкретних програм, які підтримують ваші цілі та де ви конкурентоспроможні. Не застосовуйте до рейтингу. Ви не будете відвідувати їх.

Деякі з вас знають, чому ви хочете отримати ступінь МВА, маєте вагомі причини для вибору школи, до якої подаватимете документи, і отримаєте GMAT або GRE, які ви хочете, коли вперше складаєте іспит, щоб ви не опинились на місці Штормера. Чудово. Однак, якщо ви занадто близькі до термінів, ви в кінцевому підсумку поспішаєте з написанням своїх рефератів, коротких відповідей та резюме.

Не гарна ідея.

Написання – це переписування. Чи довгі есе, короткі есе, чи резюме та описи діяльності, написання часу виграє. Часова відстань між версіями покращує критичний аналіз та редагування. Навпаки, скремблінг, щоб ляпати щось разом, веде до недбалого мислення та письма.

Ці три ключові кроки, безумовно, допоможуть вам розпочати роботу та покращать ваші шанси на прийняття, але вони все ще не є тим, що я справді рекомендую. Я хочу запропонувати щось більш вичерпне та ефективне, ніж просто уникнути GMAT чи GRE, глибоко подумати про придатність та розпочати свої есе рано.

Щоб побачити повну версію цього допису, а також дізнатись більше про цілісний підхід, який я відстоюю, див. “Відкритий лист до заявників MBA 2016”.

Додаткові ресурси:

Завантажувана хронологія першого раунду

Загальнодоступний документ Google щодо часової шкали, який ви можете адаптувати до своїх потреб.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/3-steps-launch-your-2016-mba-application-linda-abraham/.

Linda Abraham люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: