Чому вам не вдається збільшити можливості онлайн-продажу автомобілів

Зараз, коли ви десять років і більше займаєтеся маркетингом свого дилерського центру в Інтернеті, я думаю, ми можемо домовитись про одне: якщо ви його побудуєте, ваша аудиторія не обов’язково прийде.

Я не звинувачую тебе Сьогодні в цифровій роздрібній торгівлі існує так багато варіантів, з яких можна вибрати, і навіть більше мандатів. Беручи до уваги поточний клімат цифрової роздрібної торгівлі в автомобільній промисловості сьогодні, це може бути надзвичайним, щоб зробити все, що ви робите, дотримуватися.

Що робити, якщо є глибша причина? Що робити, якщо програмне забезпечення, веб-сайт, а також CRM та процеси не мають нічого спільного з цим – принаймні спочатку?

Дозвольте поділитися з вами аналогією – скажіть, чи це настільки смішно, як це звучить!

Ви заходите в Home Depot (Bunions, якщо ви перебуваєте в Австралії) і купуєте найдорожчий молоток, який ви можете знайти. Ви приносите його додому і кладете на стіл. Через кілька хвилин, спантеличені, дивуєшся, чому у світі всі фотографії не повісились. Зрештою, ви щойно купили інструмент, необхідний для розвішування картин.

Звучить смішно, правда?

Відсутнє посилання не є інструментом. Відсутнє посилання – це людина, яка використовує інструмент.

Люди – це ваш найцінніший актив, і якщо вони нещасні, ефект пульсації може зашкодити загальному здоров’ю вашого дилерського центру.

Чому?

Коли люди нещасні, вони, як правило, приділяють менше уваги деталям. Їм не все одно. Що є цікавим уловом, оскільки працівники приїжджають з одного з двох таборів. Вони нещасні, тому що ненавидять свою роботу АБО вони стали нещасними, що робота, про яку вони так піклуються, здається, не розвивається і не зростає для них. Вони втратили довіру чи довіру до керівної команди, бо можуть почуватися нечуваними або недооціненими.

Як би там не було, дешевші або дорожчі інструменти ніколи не будуть боротися з нещасними людьми чи компенсувати їх.

Не зрозумійте мене неправильно; Я цілком розумію, як легко можна забути про щастя співробітників, особливо коли на вас щодня вилітають мільйон і одна річ.

Однак я також відчув позитивний вплив на культуру, продуктивність та прибуток, коли моя команда знає, що я дбаю і що їх зусилля цінуються.

Коротше кажучи (якщо саме тут ви вирішили припинити читати), перестаньте витрачати свій час та гроші на пошук нових інструментів, коли спочатку вони не матимуть різниці.

В недавньому інтерв’ю на підкасті The Dealer Playbook Podcast я мав задоволення брати інтерв’ю у Кріса Боеша з «Вибрати людей». Вона розповіла про наслідки щастя працівників – як позитивні, так і негативні.

“Як лідер вашого дилерського центру, у вас є мільйон різних речей, якими ви жонглюєте. Ви розглядаєте різні стратегії – багато чого ви намагаєтесь здійснити, то чому це має значення?

Перше, що ви повинні знати, це те, що завдяки щасливим працівникам ви отримуєте значну фінансову віддачу від інвестицій.

Тепер ви можете подумати; Я не несу відповідальності за те, щоб зробити своїх працівників щасливими. Я б погодився, ти ні. Однак ви несете відповідальність за створення та розширення можливостей контексту, в якому вони можуть бути щасливими. Це культура. Це контекст, у якому працюють ваші люди. Це повітря, яким вони дихають під час бігу вашого марафону “.

Вона продовжує говорити:

“Якщо у вас є працівник, який заробляє 45 000 доларів на рік і незадоволений, вони заощадять вам додатково 39 000 доларів на рік на додаток до своєї заробітної плати. Тепер, якщо цей самий співробітник буде щасливим, вони виграють від вашого прибутку щонайменше на 21 000 доларів або 1,5 кратна їх заробітна плата.

Щасливі працівники роблять на 26% менше помилок. Зараз це не схоже на те, що ваші співробітники хочуть отримати вас, але якщо вони нещасні, їм менше до цього. Коли ми дбаємо, ми більше уваги приділяємо деталям “.

Скільки у вас працівників?

Однією з найбільш вправ для відкриття очей, яку ви можете робити як керівник, є підрахунок прибутку / збитків ваших людей. На основі того самого 1,5 кратного, про який згадує Кріс, ви можете скласти уявлення про те, що коштує ваша команда на рік, виходячи з рівня їхнього щастя.

Скажімо, наприклад, що у вас 40 працівників із середньою зарплатою 45 тис. Доларів на рік.

По-перше, оцініть їх колективне середнє щастя з 10, причому 10 – цілком щасливі.

За допомогою рейтингу щастя 7/10 подивіться на отримані цифри.

Позитивний фінансовий вплив ваших щасливих співробітників: 450 000 доларів на рік

Негативний фінансовий вплив ваших нещасних працівників: 450 000 доларів на рік

Потенційний позитивний фінансовий вплив байдужих працівників: 225 000 доларів на рік

За цим сценарієм ви не тільки вбивали б 450 тисяч доларів на рік, але й залишились нерегульовані потенційні наслідки в 225 тисяч доларів. Ви залишаєте на столі 675 000 доларів на рік (насправді ви змиваєте його в унітаз).

Подумайте про це хвилинку. Скільки грошей ви вбиваєте чи не використовуєте в даний час, оскільки ваші люди нещасні чи байдужі? Скільки разів ви перемикали свої інструменти, оскільки вважали, що це відповідь на всі ваші проблеми? Зверніть увагу, що незалежно від того, скільки разів ви міняли інструмент на наступний, більший, кращий, ви все ще перебуваєте в тому самому човні, що і раніше?

Інструменти – це як вправа

У своїй нещодавній пригоді схуднути понад 30 кг я дізнався так багато про те, що потрібно, щоб схуднути і не тримати його поза. На початку своєї подорожі я передбачав проводити дві години на день у тренажерному залі, завдання здавалося моторошним, страшним і дорогим.

Шукаючи в Інтернеті найкращу інформацію, яку я зміг знайти, я почав усвідомлювати універсальний меседж деяких провідних світових експертів з фітнесу та здоров’я. Жодна кількість вправ не компенсує паршиву дієту.

Будь ласка, не розумійте, що я кажу. Фізичні навантаження мають вирішальне значення для здорового способу життя, наслідки яких надзвичайно цінні. Однак саме тому вправи схожі на інструменти, які ви постійно купуєте. Поодинці вони не компенсують відсутність стратегії (тобто вашого плану здорового харчування) та щастя людини, яку ви доручили йому виконати.

FlexDealer – це як ваш цифровий дієтолог. Як агентство з цифрового маркетингу та SEO, ми спеціалізуємося на тому, щоб допомогти вам використовувати інструменти та своїх людей, створюючи та впроваджуючи стратегії, про які ваші клієнти не забудуть.

Ми співпрацюватимемо з вашою командою (або будемо вашою командою), щоб нарешті ці фотографії висіли на стіні, щоб цільові клієнти могли їх побачити та вжити заходів. Таким чином ви можете зосередити свій час та енергію там, де це важливо – зі своїми людьми. Допомога та розширення можливостей для надання максимально неймовірного досвіду для клієнтів.

Дуг Ліпп, колишній керівник навчальних закладів Університету Діснея, який став глобальним консультантом, сказав, що це найкраще.

“Маркетинг та реклама – це транспортний засіб, який залучає до дверей вашу ідеальну аудиторію. Досвід клієнтів – це те, як ви їх утримуєте і змушуєте повертатися”.

Якщо ви серйозно ставитеся до розвитку свого онлайн-бізнесу, давайте почнемо офлайн із телефонного дзвінка про ваші цілі АБО зателефонуйте нам. Ми хотіли б почути вас і допомогти зробити ваш дилерський маркетинг найкращим із можливих.

Ця стаття була написана Майклом Цирілло та спочатку опублікована в блозі FlexDealer.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-youre-failing-increase-online-car-sales-michael-cirillo/.

Michael Cirillo люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: